Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Pazova - Sid timetable

monday, 17.01.2022.
05:50 08:05 (02:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 17.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 05:50
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Putinci, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:17
30 km
Kraljevci, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
37 km
Ruma, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:27
42 km
Voganj, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
52 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
61 km
Martinci, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:17
76 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:40
88 km
Sid, Railway station
arr. 08:05
100 km

Naselja Nova Pazova i Sid su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Pazova je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 05:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.