Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nova Pazova - Petrovaradin timetable

sunday, 12.07.2020.
05:02 05:54 (00:52)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:02
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
17 km
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
31 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
48 km
05:47 06:39 (00:52)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:47
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
arr. 06:16
dep. 06:16
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
48 km
07:22 08:14 (00:52)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:22
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
arr. 07:51
dep. 07:51
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
48 km
08:18 09:06 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:18
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
arr. 08:43
dep. 08:43
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
30 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
48 km
08:50 09:38 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:50
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
17 km
arr. 09:13
dep. 09:13
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
31 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
41 km
Petrovaradin
arr. 09:38
48 km
10:38 11:26 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:38
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
arr. 11:03
dep. 11:03
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
30 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
48 km
12:25 13:14 (00:49)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:25
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
arr. 12:48
dep. 12:48
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
31 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
48 km
12:57 13:50 (00:53)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:57
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
48 km
15:00 15:57 (00:57)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 15:00
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
42 km
Petrovaradin
arr. 15:57
49 km
15:53 16:39 (00:46)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 15:53
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
30 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
48 km
16:26 17:17 (00:51)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:26
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
7 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
17 km
arr. 16:53
dep. 16:53
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
31 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
48 km
18:18 19:06 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:18
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
17 km
arr. 18:43
dep. 18:43
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
30 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
dep. 18:58
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
48 km
19:08 19:56 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:08
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
7 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
arr. 19:33
dep. 19:33
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
30 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
41 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
48 km
19:55 20:43 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:55
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
17 km
arr. 20:18
dep. 20:18
27 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
31 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
34 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
41 km
Petrovaradin
arr. 20:43
48 km
Nova Pazova - Petrovaradin timetable
Departures on: sunday, 13.07.2020.
05:30 06:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:30
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
41 km
Petrovaradin
arr. 06:20
48 km

Naselja Nova Pazova i Petrovaradin su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Pazova je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nova Pazova - Petrovaradin iznosi od 2,47 EUR do 2,48 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.