Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Zajecar timetable

saturday, 16.02.2019.
07:30 09:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 08:01
dep. 08:01
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
dep. 09:02
62 km
Donje Zunice
arr. 09:09
dep. 09:09
69 km
Minicevo
arr. 09:16
dep. 09:16
76 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 09:21
dep. 09:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
89 km
Zajecar, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
104 km
08:30 11:00 (02:30)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
55 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
72 km
Minicevo
arr. 10:20
dep. 10:20
87 km
Grljan
arr. 10:35
dep. 10:35
107 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:00
113 km
09:00 11:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
dep. 09:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 09:37
dep. 09:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
62 km
Gornje Zunice
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Donje Zunice
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:44
dep. 10:44
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Debelica, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
75 km
Minicevo
arr. 10:49
dep. 10:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:54
dep. 10:54
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
84 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
93 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
104 km
14:30 16:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
47 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
dep. 15:58
63 km
Gornje Zunice
arr. 16:05
dep. 16:05
66 km
Debelica, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Minicevo
arr. 16:16
dep. 16:16
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:21
dep. 16:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:33
dep. 16:33
93 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
104 km
16:15 18:35 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
dep. 16:44
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 16:51
dep. 16:51
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 17:04
dep. 17:04
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
43 km
Krenta, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
56 km
Zlne, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 17:38
dep. 17:38
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
62 km
Gornje Zunice
arr. 17:54
dep. 17:54
66 km
Donje Zunice
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
72 km
Debelica, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
75 km
Minicevo
arr. 18:04
dep. 18:04
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:09
dep. 18:09
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
84 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:21
dep. 18:21
93 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
104 km
17:20 19:35 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
29 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 18:08
dep. 18:08
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
43 km
Krenta, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
56 km
Zlne, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 18:42
dep. 18:42
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
61 km
Gornje Zunice
arr. 18:54
dep. 18:54
66 km
Donje Zunice
arr. 18:57
dep. 18:57
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:59
dep. 18:59
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
72 km
Debelica, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
75 km
Minicevo
arr. 19:04
dep. 19:04
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:07
dep. 19:07
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:09
dep. 19:09
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 19:12
dep. 19:12
84 km
Vratarnica, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 19:21
dep. 19:21
93 km
Grljan, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 19:31
dep. 19:31
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:35
104 km
18:00 20:14 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavce, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
61 km
Gornje Zunice
arr. 19:33
dep. 19:33
66 km
Donje Zunice
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Ravna, reka
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Jelasnica kod Knjazevca
arr. 19:39
dep. 19:39
72 km
Debelica, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
75 km
Minicevo
arr. 19:49
dep. 19:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 20:04
dep. 20:04
84 km
Vratarnica
arr. 20:07
dep. 20:07
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 20:09
dep. 20:09
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 20:12
dep. 20:12
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
104 km

Naselja Nis i Zajecar su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.