Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Vrtiste timetable

friday, 22.11.2019.
03:00 03:21 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
dep. 03:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:21
11 km
04:00 04:30 (00:30)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Nis, Sivara
arr. 04:02
dep. 04:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:04
dep. 04:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 04:06
dep. 04:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 04:08
dep. 04:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:11
dep. 04:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 04:14
dep. 04:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:17
dep. 04:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 04:18
dep. 04:18
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 04:20
dep. 04:20
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 04:22
dep. 04:22
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 04:23
dep. 04:23
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 04:25
dep. 04:25
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 04:26
dep. 04:26
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 04:28
dep. 04:28
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 04:29
dep. 04:29
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 04:30
14.2 km
04:10 04:25 (00:15)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:10
Nis, DIN 1
arr. 04:12
dep. 04:12
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 04:13
dep. 04:13
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 04:15
dep. 04:15
2.6 km
arr. 04:17
dep. 04:17
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 04:18
dep. 04:18
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 04:19
dep. 04:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 04:21
dep. 04:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 04:23
dep. 04:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 04:25
8.4 km
04:55 05:30 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:55
Nis, Sivara
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:02
dep. 05:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:03
dep. 05:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:08
dep. 05:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:15
dep. 05:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 05:16
dep. 05:16
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 05:18
dep. 05:18
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 05:20
dep. 05:20
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 05:21
dep. 05:21
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 05:24
dep. 05:24
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 05:28
dep. 05:28
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 05:29
dep. 05:29
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 05:30
14.2 km
05:25 05:45 (00:20)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:25
Nis, DIN 1
arr. 05:29
dep. 05:29
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:31
dep. 05:31
2.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:37
dep. 05:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:39
dep. 05:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:41
dep. 05:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:43
dep. 05:43
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:45
8.4 km
05:35 05:55 (00:20)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:35
Nis, DIN 1
arr. 05:37
dep. 05:37
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:39
dep. 05:39
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:46
dep. 05:46
2.6 km
arr. 05:48
dep. 05:48
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:51
dep. 05:51
5.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:52
dep. 05:52
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:53
dep. 05:53
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:54
dep. 05:54
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:55
8.4 km
05:45 06:01 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
Nis, Jastrebac
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 05:52
dep. 05:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:00
dep. 06:00
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:01
8.4 km
05:50 06:25 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Sivara
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:57
dep. 05:57
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:58
dep. 05:58
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:03
dep. 06:03
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:11
dep. 06:11
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:13
dep. 06:13
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 06:15
dep. 06:15
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 06:25
14.2 km
06:00 06:26 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
Nis, DIN 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:14
dep. 06:14
2.6 km
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:17
dep. 06:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:20
dep. 06:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:26
8.4 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:22
dep. 06:22
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 06:23
dep. 06:23
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:28
dep. 06:28
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:36
dep. 06:36
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:38
dep. 06:38
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 06:41
dep. 06:41
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 06:48
dep. 06:48
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 06:49
dep. 06:49
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 06:50
14.2 km
06:25 06:50 (00:25)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:25
Nis, DIN 1
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:29
dep. 06:29
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:41
dep. 06:41
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:44
dep. 06:44
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:50
8.4 km
06:35 06:51 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
8.4 km
06:35 06:51 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
8.4 km
06:35 07:02 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, DIN 1
arr. 06:39
dep. 06:39
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:46
dep. 06:46
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:49
dep. 06:49
2.6 km
arr. 06:51
dep. 06:51
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:52
dep. 06:52
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:55
dep. 06:55
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:56
dep. 06:56
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:57
dep. 06:57
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:58
dep. 06:58
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:02
8.7 km
07:10 07:45 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:10
Nis, Sivara
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:18
dep. 07:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:31
dep. 07:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 07:33
dep. 07:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 07:35
dep. 07:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 07:36
dep. 07:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 07:39
dep. 07:39
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 07:44
dep. 07:44
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 07:45
14.2 km
07:15 07:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
8.4 km
07:20 07:46 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, DIN 1
arr. 07:24
dep. 07:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:31
dep. 07:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:42
dep. 07:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:46
8.4 km
07:30 07:51 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
11 km
07:30 07:57 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, DIN 1
arr. 07:34
dep. 07:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:44
dep. 07:44
2.6 km
arr. 07:46
dep. 07:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:47
dep. 07:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:52
dep. 07:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:53
dep. 07:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:57
8.7 km
08:45 09:20 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
Nis, Sivara
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Nis, Feroks
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:52
dep. 08:52
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 08:53
dep. 08:53
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 09:05
dep. 09:05
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 09:06
dep. 09:06
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 09:08
dep. 09:08
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 09:10
dep. 09:10
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 09:11
dep. 09:11
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 09:13
dep. 09:13
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 09:20
14.2 km
09:30 09:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:30
Vrtiste, Intersection
arr. 09:45
10 km
09:40 09:55 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jastrebac
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:54
dep. 09:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:55
8.4 km
10:15 10:42 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:15
Nis, DIN 1
arr. 10:19
dep. 10:19
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:26
dep. 10:26
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 10:29
dep. 10:29
2.6 km
arr. 10:31
dep. 10:31
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 10:32
dep. 10:32
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 10:35
dep. 10:35
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 10:36
dep. 10:36
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 10:37
dep. 10:37
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 10:38
dep. 10:38
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 10:42
8.7 km
10:20 10:36 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
8.4 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Sivara
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:06
dep. 11:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:07
dep. 11:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:08
dep. 11:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:13
dep. 11:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:17
dep. 11:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:21
dep. 11:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 11:23
dep. 11:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 11:25
dep. 11:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 11:26
dep. 11:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 11:29
dep. 11:29
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 11:34
dep. 11:34
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 11:35
14.2 km
11:15 11:28 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
10 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, DIN 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:34
dep. 11:34
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 11:49
dep. 11:49
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 11:50
dep. 11:50
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 11:51
dep. 11:51
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 11:52
dep. 11:52
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 11:55
8.4 km
11:50 12:09 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:09
10 km
11:50 12:16 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Nis, DIN 1
arr. 11:54
dep. 11:54
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:01
dep. 12:01
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:07
dep. 12:07
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:10
dep. 12:10
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:11
dep. 12:11
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:15
dep. 12:15
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:16
8.4 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
Nis, Sivara
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:07
dep. 12:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:08
dep. 12:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 12:21
dep. 12:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 12:26
dep. 12:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 12:29
dep. 12:29
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 12:34
dep. 12:34
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 12:35
14.2 km
12:10 12:31 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:31
11 km
12:10 12:37 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:10
Nis, DIN 1
arr. 12:14
dep. 12:14
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:21
dep. 12:21
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:24
dep. 12:24
2.6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:27
dep. 12:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:30
dep. 12:30
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:31
dep. 12:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:32
dep. 12:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:33
dep. 12:33
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:37
8.7 km
12:35 12:51 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
8.4 km
13:00 13:35 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, Sivara
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:07
dep. 13:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:08
dep. 13:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:21
dep. 13:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 13:25
dep. 13:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 13:26
dep. 13:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 13:34
dep. 13:34
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 13:35
14.2 km
13:05 13:19 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Jastrebac
arr. 13:08
dep. 13:08
1.9 km
Donji Komren
arr. 13:10
dep. 13:10
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:17
dep. 13:17
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:19
8.4 km
13:15 13:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:15
Nis, Jastrebac
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:22
dep. 13:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:29
dep. 13:29
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:31
8.4 km
13:20 13:35 (00:15)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:25
dep. 13:25
2.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:33
dep. 13:33
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:34
dep. 13:34
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:35
8.4 km
13:20 13:39 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:39
10 km
13:20 13:46 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:24
dep. 13:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:37
dep. 13:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:40
dep. 13:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:46
8.4 km
13:25 13:45 (00:20)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:25
Nis, DIN 1
arr. 13:29
dep. 13:29
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:30
dep. 13:30
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:31
dep. 13:31
2.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:37
dep. 13:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:39
dep. 13:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:43
dep. 13:43
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:45
8.4 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Sivara
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:46
dep. 13:46
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:47
dep. 13:47
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:48
dep. 13:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:57
dep. 13:57
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:01
dep. 14:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 14:03
dep. 14:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 14:13
dep. 14:13
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 14:14
dep. 14:14
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 14:15
14.2 km
13:45 14:06 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
arr. 13:53
dep. 13:54
3 km
Trupale, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 14:06
11 km
14:10 14:26 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
8.4 km
14:20 14:55 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:20
Nis, Sivara
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:26
dep. 14:26
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:27
dep. 14:27
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 14:28
dep. 14:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:40
dep. 14:40
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:41
dep. 14:41
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 14:46
dep. 14:46
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 14:49
dep. 14:49
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 14:54
dep. 14:54
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 14:55
14.2 km
14:30 14:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:37
dep. 14:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:44
dep. 14:44
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:45
8.4 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, DIN 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:04
dep. 15:04
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:11
dep. 15:11
2.6 km
arr. 15:13
dep. 15:13
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:16
dep. 15:16
5.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:17
dep. 15:17
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:19
dep. 15:19
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:20
8.4 km
15:05 15:24 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
10 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:10
Nis, Sivara
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:17
dep. 15:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:18
dep. 15:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:31
dep. 15:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 15:36
dep. 15:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 15:39
dep. 15:39
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 15:43
dep. 15:43
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 15:44
dep. 15:44
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 15:45
14.2 km
15:15 15:28 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
10 km
15:20 15:45 (00:25)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:36
dep. 15:36
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:40
dep. 15:40
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:45
8.4 km
15:30 15:57 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
Nis, DIN 1
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:41
dep. 15:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:44
dep. 15:44
2.6 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:47
dep. 15:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:50
dep. 15:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:52
dep. 15:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:57
8.7 km
15:40 15:56 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jastrebac
arr. 15:44
dep. 15:44
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:47
dep. 15:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:54
dep. 15:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:56
8.4 km
15:45 16:01 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
8.4 km
15:50 16:06 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Jastrebac
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:06
8.4 km
15:50 16:11 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
11 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, DIN 1
arr. 16:04
dep. 16:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:11
dep. 16:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 16:14
dep. 16:14
2.6 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 16:17
dep. 16:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 16:20
dep. 16:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 16:22
dep. 16:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 16:25
dep. 16:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 16:26
8.4 km
16:05 16:40 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
Nis, Sivara
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:11
dep. 16:11
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:12
dep. 16:12
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:18
dep. 16:18
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:26
dep. 16:26
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 16:28
dep. 16:28
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 16:31
dep. 16:31
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 16:33
dep. 16:33
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 16:34
dep. 16:34
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 16:39
dep. 16:39
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 16:40
14.2 km
17:00 17:13 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:13
10 km
17:00 17:19 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
10 km
17:10 17:45 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:10
Nis, Sivara
arr. 17:13
dep. 17:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:16
dep. 17:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:17
dep. 17:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 17:31
dep. 17:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 17:33
dep. 17:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 17:35
dep. 17:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 17:36
dep. 17:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 17:44
dep. 17:44
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 17:45
14.2 km
17:30 17:56 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Nis, DIN 1
arr. 17:34
dep. 17:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 17:41
dep. 17:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:44
dep. 17:44
2.6 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:47
dep. 17:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:50
dep. 17:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:52
dep. 17:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:55
dep. 17:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:56
8.4 km
18:00 18:27 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Nis, DIN 1
arr. 18:04
dep. 18:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 18:11
dep. 18:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 18:14
dep. 18:14
2.6 km
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 18:17
dep. 18:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 18:20
dep. 18:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 18:22
dep. 18:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 18:23
dep. 18:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 18:27
8.7 km
18:25 18:38 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:30
dep. 18:30
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:38
10 km
18:25 18:44 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
10 km
18:30 19:05 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Sivara
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 18:37
dep. 18:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:43
dep. 18:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:51
dep. 18:51
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 18:53
dep. 18:53
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 18:55
dep. 18:55
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 18:56
dep. 18:56
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 19:03
dep. 19:03
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 19:04
dep. 19:04
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 19:05
14.2 km
19:15 19:34 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
10 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, DIN 1
arr. 19:34
dep. 19:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 19:35
dep. 19:35
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 19:42
dep. 19:42
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 19:44
dep. 19:44
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 19:46
dep. 19:46
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 19:47
dep. 19:47
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 19:48
dep. 19:48
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 19:50
8.4 km
19:40 20:18 (00:38)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
dep. 20:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:03
dep. 20:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:10
dep. 20:10
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:14
dep. 20:14
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 20:15
dep. 20:15
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:16
dep. 20:16
14.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 20:18
14.8 km
19:55 20:30 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:55
Nis, Sivara
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:02
dep. 20:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:03
dep. 20:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:08
dep. 20:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:12
dep. 20:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:16
dep. 20:16
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:18
dep. 20:18
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:20
dep. 20:20
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:21
dep. 20:21
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:28
dep. 20:28
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 20:29
dep. 20:29
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:30
14.2 km
20:00 20:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
8.4 km
20:00 20:16 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:16
8.4 km
20:00 20:21 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:21
11 km
20:15 20:40 (00:25)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, DIN 1
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:31
dep. 20:31
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:34
dep. 20:34
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:35
dep. 20:35
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:36
dep. 20:36
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:40
8.4 km
20:30 20:57 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, DIN 1
arr. 20:34
dep. 20:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:41
dep. 20:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:44
dep. 20:44
2.6 km
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:47
dep. 20:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:50
dep. 20:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:52
dep. 20:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:53
dep. 20:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:57
8.7 km
21:10 21:36 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:10
Nis, DIN 1
arr. 21:14
dep. 21:14
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 21:21
dep. 21:21
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:24
dep. 21:24
2.6 km
arr. 21:26
dep. 21:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:27
dep. 21:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:30
dep. 21:30
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:31
dep. 21:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:32
dep. 21:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:35
dep. 21:35
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:36
8.4 km
21:15 21:31 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
8.4 km
22:00 22:14 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jastrebac
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Donji Komren
arr. 22:05
dep. 22:05
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 22:14
8.4 km
22:35 23:10 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:35
Nis, Sivara
arr. 22:38
dep. 22:38
1 km
Nis, Feroks
arr. 22:41
dep. 22:41
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:42
dep. 22:42
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 22:43
dep. 22:43
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 22:45
dep. 22:45
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:52
dep. 22:52
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:53
dep. 22:53
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:56
dep. 22:56
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 22:58
dep. 22:58
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 23:00
dep. 23:00
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 23:01
dep. 23:01
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 23:03
dep. 23:03
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 23:04
dep. 23:04
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 23:08
dep. 23:08
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 23:09
dep. 23:09
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 23:10
14.2 km
23:30 23:46 (00:16)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
8.4 km
23:30 23:56 (00:26)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:55
dep. 23:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:56
8.4 km
23:30 23:57 (00:27)
Bus stationVrtiski put
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:53
dep. 23:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:57
8.7 km
23:30 00:05 (00:35)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Sivara
arr. 23:33
dep. 23:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 23:37
dep. 23:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 23:38
dep. 23:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 23:40
dep. 23:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 23:47
dep. 23:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 23:49
dep. 23:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:50
dep. 23:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 23:51
dep. 23:51
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 23:53
dep. 23:53
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 23:55
dep. 23:55
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 23:56
dep. 23:56
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 23:58
dep. 23:58
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 00:03
dep. 00:03
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 00:04
dep. 00:04
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 00:05
14.2 km

Naselja Nis i Vrtiste su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.