Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Vrnjacka Banja timetable

tuesday, 21.08.2018.
05:30 07:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
134 km
07:25 09:50 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
132 km
07:37 10:10 (02:33)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
92 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
121 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
132 km
08:15 10:35 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
132 km
10:30 12:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
132 km
13:00 15:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Boboviste
arr. 13:45
dep. 13:45
40 km
Rutevac
arr. 13:50
dep. 13:50
43 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Deligrad, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
50 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
56 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60 km
Josje, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:28
dep. 14:28
65 km
Gaglovo
arr. 14:32
dep. 14:32
67.5 km
Kapidzija
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
72.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
76 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
91 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
105 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
115 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
119 km
14:30 16:50 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
89 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
94 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
95 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
100 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
104 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
111 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
118 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
130 km
16:00 18:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
79 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:00
dep. 18:00
96 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
122 km
17:30 19:50 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
130 km

Naselja Nis i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~130 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Vrnjacka Banja iznosi od 900,00 RSD do 900,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.