Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) timetable

tuesday, 14.07.2020.
06:20 07:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:29
dep. 06:29
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:41
dep. 06:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:44
dep. 06:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:46
dep. 06:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:52
dep. 06:52
15.8 km
Taskovici
arr. 06:54
dep. 06:54
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:58
dep. 06:58
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:05
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:07
dep. 07:07
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
21.9 km
Grkinja
arr. 07:12
dep. 07:12
24 km
Grkinja, II
arr. 07:14
dep. 07:14
25.1 km
Vilandrica
arr. 07:18
dep. 07:18
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 07:20
dep. 07:20
28.5 km
Donji Barbes
arr. 07:24
dep. 07:24
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 07:34
dep. 07:34
39 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 07:40
43.3 km
15:35 16:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:47
dep. 15:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:56
dep. 15:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:59
dep. 15:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:07
dep. 16:07
15.8 km
Taskovici
arr. 16:09
dep. 16:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:11
dep. 16:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:13
dep. 16:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:17
dep. 16:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
21.9 km
Grkinja
arr. 16:23
dep. 16:23
24 km
Grkinja, II
arr. 16:25
dep. 16:25
25.1 km
Vilandrica
arr. 16:30
dep. 16:30
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 16:33
dep. 16:33
28.5 km
Donji Barbes
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
36 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 16:50
37.3 km
15:55 17:02 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
dep. 16:44
25.8 km
Sarlince
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
27.5 km
Kutles
arr. 16:52
dep. 16:52
30 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 17:02
35.8 km
23:30 00:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
dep. 00:19
25.8 km
Sarlince
arr. 00:21
dep. 00:21
26.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
27.5 km
Kutles
arr. 00:26
dep. 00:26
30 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 00:29
dep. 00:29
32 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 00:35
35.8 km
Nis - Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
06:20 07:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:29
dep. 06:29
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:41
dep. 06:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:44
dep. 06:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:46
dep. 06:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:52
dep. 06:52
15.8 km
Taskovici
arr. 06:54
dep. 06:54
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:58
dep. 06:58
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:05
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:07
dep. 07:07
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
21.9 km
Grkinja
arr. 07:12
dep. 07:12
24 km
Grkinja, II
arr. 07:14
dep. 07:14
25.1 km
Vilandrica
arr. 07:18
dep. 07:18
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 07:20
dep. 07:20
28.5 km
Donji Barbes
arr. 07:24
dep. 07:24
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 07:34
dep. 07:34
39 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 07:40
43.3 km
15:35 16:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:47
dep. 15:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:56
dep. 15:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:59
dep. 15:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:07
dep. 16:07
15.8 km
Taskovici
arr. 16:09
dep. 16:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:11
dep. 16:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:13
dep. 16:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:17
dep. 16:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
21.9 km
Grkinja
arr. 16:23
dep. 16:23
24 km
Grkinja, II
arr. 16:25
dep. 16:25
25.1 km
Vilandrica
arr. 16:30
dep. 16:30
27.5 km
Gornji Barbes
arr. 16:33
dep. 16:33
28.5 km
Donji Barbes
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
36 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 16:50
37.3 km
15:55 17:02 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
dep. 16:44
25.8 km
Sarlince
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
27.5 km
Kutles
arr. 16:52
dep. 16:52
30 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 17:02
35.8 km
23:30 00:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
dep. 00:19
25.8 km
Sarlince
arr. 00:21
dep. 00:21
26.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
27.5 km
Kutles
arr. 00:26
dep. 00:26
30 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 00:29
dep. 00:29
32 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 00:35
35.8 km

Naselja Nis i Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.