Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Tesica timetable

tuesday, 14.07.2020.
03:05 03:37 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
arr. 03:13
dep. 03:13
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
15 km
arr. 03:29
dep. 03:29
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:33
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:37
24 km
06:35 07:21 (00:46)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
23.5 km
07:30 08:05 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
24 km
12:30 13:05 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:05
24 km
12:35 13:21 (00:46)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:21
23.5 km
15:50 16:36 (00:46)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Jastrebac
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:07
dep. 16:07
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:16
dep. 16:16
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:18
dep. 16:18
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:21
dep. 16:21
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:24
dep. 16:24
18.1 km
Grejac
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 16:30
dep. 16:30
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
21.1 km
Tesica, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:36
23.5 km
15:53 16:26 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
arr. 16:01
dep. 16:02
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
15 km
arr. 16:18
dep. 16:18
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:26
24 km
18:25 19:11 (00:46)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Grejac
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Tesica, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:11
24 km
19:55 20:29 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:29
24 km

Naselja Nis i Tesica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.