Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Svrljig timetable

thursday, 15.11.2018.
02:10 03:29 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:10
arr. 02:18
dep. 02:19
3 km
arr. 02:28
dep. 02:29
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 02:38
dep. 02:39
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 03:03
dep. 03:04
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 03:09
dep. 03:10
34 km
arr. 03:16
dep. 03:17
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 03:29
44 km
05:30 06:17 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Nis, Niteks
arr. 05:37
dep. 05:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 05:42
dep. 05:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:45
dep. 05:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 05:54
dep. 05:54
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 05:55
dep. 05:55
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:04
dep. 06:04
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 06:07
dep. 06:07
21.9 km
Prekonoga, Herbogal
arr. 06:13
dep. 06:13
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:17
29.1 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Niteks
arr. 06:37
dep. 06:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:45
dep. 06:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 06:55
dep. 06:55
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:57
dep. 06:57
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 07:06
dep. 07:06
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 07:09
dep. 07:09
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 07:15
dep. 07:15
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 07:20
29.1 km
07:15 08:34 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
arr. 07:23
dep. 07:24
3 km
arr. 07:33
dep. 07:34
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 08:14
dep. 08:15
34 km
arr. 08:21
dep. 08:22
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 08:34
44 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 08:01
dep. 08:01
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
29 km
08:30 09:15 (00:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
29 km
09:00 09:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
dep. 09:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 09:37
dep. 09:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
35 km
11:00 11:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:48
35 km
11:00 12:19 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
arr. 11:08
dep. 11:09
3 km
arr. 11:18
dep. 11:19
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 11:59
dep. 12:00
34 km
arr. 12:06
dep. 12:07
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 12:19
44 km
12:30 13:17 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Niteks
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 12:42
dep. 12:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 12:54
dep. 12:54
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 12:55
dep. 12:55
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 13:04
dep. 13:04
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 13:07
dep. 13:07
21.9 km
Prekonoga, Herbogal
arr. 13:13
dep. 13:13
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 13:17
29.1 km
13:45 14:28 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 14:28
30 km
14:00 14:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Nis, Niteks
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 14:12
dep. 14:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:15
dep. 14:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:27
dep. 14:27
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:36
dep. 14:36
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 14:39
dep. 14:39
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 14:45
dep. 14:45
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:50
29.1 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
29 km
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Niteks
arr. 15:07
dep. 15:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:12
dep. 15:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:15
dep. 15:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 15:25
dep. 15:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 15:27
dep. 15:27
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 15:36
dep. 15:36
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 15:39
dep. 15:39
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:45
dep. 15:45
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
29.1 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:57
dep. 15:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:00
dep. 16:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:12
dep. 16:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:21
dep. 16:21
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:24
dep. 16:24
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:30
dep. 16:30
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:35
29.1 km
16:05 17:24 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:05
arr. 16:13
dep. 16:14
3 km
arr. 16:23
dep. 16:24
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:04
dep. 17:05
34 km
arr. 17:11
dep. 17:12
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 17:24
44 km
16:15 17:03 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
dep. 16:44
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 16:51
dep. 16:51
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
35 km
17:05 17:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:05
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
22 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:00
29 km
17:50 18:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
Nis, Niteks
arr. 17:57
dep. 17:57
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 18:02
dep. 18:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:05
dep. 18:05
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 18:15
dep. 18:15
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 18:17
dep. 18:17
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 18:26
dep. 18:26
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 18:29
dep. 18:29
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 18:35
dep. 18:35
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:40
29.1 km
18:00 18:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavce, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
29 km
19:45 20:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 20:12
dep. 20:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:21
dep. 20:21
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 20:24
dep. 20:24
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 20:30
dep. 20:30
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 20:35
29.1 km
22:45 23:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:45
Nis, Niteks
arr. 22:52
dep. 22:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 22:57
dep. 22:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:00
dep. 23:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:05
dep. 23:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 23:10
dep. 23:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 23:12
dep. 23:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 23:21
dep. 23:21
20.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 23:24
dep. 23:24
21.9 km
Prekonoga, Krka
arr. 23:30
dep. 23:30
26.8 km
Prekonoga, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
27.6 km
Svrljig, Bus station
arr. 23:35
29.1 km

Naselja Nis i Svrljig su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 02:10 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.