Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Suvi Do kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:50 06:21 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:51
dep. 05:51
0.4 km
Nis, MIN
arr. 05:52
dep. 05:52
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Nis, DIN
arr. 05:54
dep. 05:54
1.7 km
Nis, Logor
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3.9 km
arr. 06:02
dep. 06:02
4.2 km
arr. 06:03
dep. 06:03
4.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Nis, ATD
arr. 06:07
dep. 06:07
5.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 06:14
dep. 06:14
8 km
Nis, EI
arr. 06:16
dep. 06:16
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 06:21
10.3 km
07:12 07:43 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:12
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:13
dep. 07:13
0.4 km
Nis, MIN
arr. 07:14
dep. 07:14
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 07:15
dep. 07:15
1.3 km
Nis, DIN
arr. 07:16
dep. 07:16
1.7 km
Nis, Logor
arr. 07:17
dep. 07:17
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
arr. 07:22
dep. 07:22
3.9 km
arr. 07:24
dep. 07:24
4.2 km
arr. 07:25
dep. 07:25
4.8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
5.2 km
Nis, ATD
arr. 07:29
dep. 07:29
5.7 km
arr. 07:31
dep. 07:31
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:33
dep. 07:33
6.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Nis, EI
arr. 07:38
dep. 07:38
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 07:40
dep. 07:40
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 07:43
10.3 km
08:40 09:11 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:41
dep. 08:41
0.4 km
Nis, MIN
arr. 08:42
dep. 08:42
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 08:43
dep. 08:43
1.3 km
Nis, DIN
arr. 08:44
dep. 08:44
1.7 km
Nis, Logor
arr. 08:45
dep. 08:45
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 08:47
dep. 08:47
3 km
arr. 08:50
dep. 08:50
3.9 km
arr. 08:52
dep. 08:52
4.2 km
arr. 08:53
dep. 08:53
4.8 km
arr. 08:56
dep. 08:56
5.2 km
Nis, ATD
arr. 08:57
dep. 08:57
5.7 km
arr. 08:59
dep. 08:59
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
arr. 09:02
dep. 09:02
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 09:04
dep. 09:04
8 km
Nis, EI
arr. 09:06
dep. 09:06
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 09:08
dep. 09:08
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 09:11
10.3 km
09:52 10:23 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:52
Nis, Ratka Jovica
arr. 09:53
dep. 09:53
0.4 km
Nis, MIN
arr. 09:54
dep. 09:54
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 09:55
dep. 09:55
1.3 km
Nis, DIN
arr. 09:56
dep. 09:56
1.7 km
Nis, Logor
arr. 09:57
dep. 09:57
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
arr. 10:02
dep. 10:02
3.9 km
arr. 10:04
dep. 10:04
4.2 km
arr. 10:05
dep. 10:05
4.8 km
arr. 10:08
dep. 10:08
5.2 km
Nis, ATD
arr. 10:09
dep. 10:09
5.7 km
arr. 10:11
dep. 10:11
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
arr. 10:14
dep. 10:14
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Nis, EI
arr. 10:18
dep. 10:18
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 10:20
dep. 10:20
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 10:23
10.3 km
11:04 11:35 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:04
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:05
dep. 11:05
0.4 km
Nis, MIN
arr. 11:06
dep. 11:06
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 11:07
dep. 11:07
1.3 km
Nis, DIN
arr. 11:08
dep. 11:08
1.7 km
Nis, Logor
arr. 11:09
dep. 11:09
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 11:11
dep. 11:11
3 km
arr. 11:14
dep. 11:14
3.9 km
arr. 11:16
dep. 11:16
4.2 km
arr. 11:17
dep. 11:17
4.8 km
arr. 11:20
dep. 11:20
5.2 km
Nis, ATD
arr. 11:21
dep. 11:21
5.7 km
arr. 11:23
dep. 11:23
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 11:25
dep. 11:25
6.5 km
arr. 11:26
dep. 11:26
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Nis, EI
arr. 11:30
dep. 11:30
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 11:35
10.3 km
12:23 12:54 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:23
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:24
dep. 12:24
0.4 km
Nis, MIN
arr. 12:25
dep. 12:25
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 12:26
dep. 12:26
1.3 km
Nis, DIN
arr. 12:27
dep. 12:27
1.7 km
Nis, Logor
arr. 12:28
dep. 12:28
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
arr. 12:33
dep. 12:33
3.9 km
arr. 12:35
dep. 12:35
4.2 km
arr. 12:36
dep. 12:36
4.8 km
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Nis, ATD
arr. 12:40
dep. 12:40
5.7 km
arr. 12:42
dep. 12:42
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Nis, EI
arr. 12:49
dep. 12:49
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 12:54
10.3 km
13:42 14:13 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:42
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:43
dep. 13:43
0.4 km
Nis, MIN
arr. 13:44
dep. 13:44
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 13:45
dep. 13:45
1.3 km
Nis, DIN
arr. 13:46
dep. 13:46
1.7 km
Nis, Logor
arr. 13:47
dep. 13:47
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
arr. 13:52
dep. 13:52
3.9 km
arr. 13:54
dep. 13:54
4.2 km
arr. 13:55
dep. 13:55
4.8 km
arr. 13:58
dep. 13:58
5.2 km
Nis, ATD
arr. 13:59
dep. 13:59
5.7 km
arr. 14:01
dep. 14:01
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
arr. 14:04
dep. 14:04
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 14:06
dep. 14:06
8 km
Nis, EI
arr. 14:08
dep. 14:08
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 14:13
10.3 km
15:00 15:31 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Nis, MIN
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 15:03
dep. 15:03
1.3 km
Nis, DIN
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Nis, Logor
arr. 15:05
dep. 15:05
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
arr. 15:12
dep. 15:12
4.2 km
arr. 15:13
dep. 15:13
4.8 km
arr. 15:16
dep. 15:16
5.2 km
Nis, ATD
arr. 15:17
dep. 15:17
5.7 km
arr. 15:19
dep. 15:19
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 15:21
dep. 15:21
6.5 km
arr. 15:22
dep. 15:22
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Nis, EI
arr. 15:26
dep. 15:26
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 15:31
10.3 km
16:12 16:43 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:12
Nis, Ratka Jovica
arr. 16:13
dep. 16:13
0.4 km
Nis, MIN
arr. 16:14
dep. 16:14
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 16:15
dep. 16:15
1.3 km
Nis, DIN
arr. 16:16
dep. 16:16
1.7 km
Nis, Logor
arr. 16:17
dep. 16:17
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
arr. 16:22
dep. 16:22
3.9 km
arr. 16:24
dep. 16:24
4.2 km
arr. 16:25
dep. 16:25
4.8 km
arr. 16:28
dep. 16:28
5.2 km
Nis, ATD
arr. 16:29
dep. 16:29
5.7 km
arr. 16:31
dep. 16:31
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:33
dep. 16:33
6.5 km
arr. 16:34
dep. 16:34
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 16:36
dep. 16:36
8 km
Nis, EI
arr. 16:38
dep. 16:38
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 16:43
10.3 km
17:43 18:14 (00:31)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:43
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:44
dep. 17:44
0.4 km
Nis, MIN
arr. 17:45
dep. 17:45
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 17:46
dep. 17:46
1.3 km
Nis, DIN
arr. 17:47
dep. 17:47
1.7 km
Nis, Logor
arr. 17:48
dep. 17:48
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
3 km
arr. 17:53
dep. 17:53
3.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
4.2 km
arr. 17:56
dep. 17:56
4.8 km
arr. 17:59
dep. 17:59
5.2 km
Nis, ATD
arr. 18:00
dep. 18:00
5.7 km
arr. 18:02
dep. 18:02
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:04
dep. 18:04
6.5 km
arr. 18:05
dep. 18:05
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 18:07
dep. 18:07
8 km
Nis, EI
arr. 18:09
dep. 18:09
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 18:11
dep. 18:11
9.8 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 18:14
10.3 km
20:39 21:08 (00:29)
Naselje Ratko JovicTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:39
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:40
dep. 20:40
0.4 km
Nis, MIN
arr. 20:41
dep. 20:41
0.9 km
Nis, Tempo
arr. 20:42
dep. 20:42
1.3 km
Nis, DIN
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
Nis, Logor
arr. 20:44
dep. 20:44
2.2 km
Nis, A. stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
3 km
arr. 20:49
dep. 20:49
3.9 km
arr. 20:51
dep. 20:51
4.2 km
arr. 20:52
dep. 20:52
4.8 km
arr. 20:55
dep. 20:55
5.1 km
Nis, ATD
arr. 20:56
dep. 20:56
5.7 km
arr. 20:58
dep. 20:58
6.1 km
Nis, Cele kula
arr. 21:00
dep. 21:00
6.4 km
arr. 21:01
dep. 21:01
7.1 km
Nis, Agrogradnja
arr. 21:03
dep. 21:03
7.9 km
Nis, EI
arr. 21:05
dep. 21:05
8.6 km
Suvi Do kod Nisa, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
10.7 km
Suvi Do kod Nisa, Trafo
arr. 21:08
10.3 km

Naselja Nis i Suvi Do kod Nisa su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.