Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Sutomore timetable

thursday, 16.08.2018.
10:00 20:30 (10:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
Aleksinac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
31 km
Razanj, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
132 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
255 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
258 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 15:25
dep. 15:25
296 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 15:30
dep. 15:30
296.1 km
Berane, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
338 km
Mojkovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
394 km
Kolasin, GAS
arr. 18:10
dep. 18:10
418 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:40
490 km
Sutomore, GAS
arr. 20:30
541 km
20:00 06:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Blace, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
60 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:50
dep. 01:50
241 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
243 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
481 km
21:00 06:45 (09:45)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Prokuplje, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
31 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:25
dep. 01:25
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:30
dep. 01:30
245 km
Rozaje, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Berane, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
309 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:53
dep. 03:53
365 km
Kolasin, GAS
arr. 04:16
dep. 04:16
389 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
461 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
512 km
22:00 07:20 (09:20)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:50
dep. 02:50
246 km
Sutomore, GAS
arr. 07:20
484 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
10:00 20:30 (10:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
Aleksinac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
31 km
Razanj, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
132 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
234 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
255 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
258 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 15:25
dep. 15:25
296 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 15:30
dep. 15:30
296.1 km
Berane, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
338 km
Mojkovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
394 km
Kolasin, GAS
arr. 18:10
dep. 18:10
418 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:40
490 km
Sutomore, GAS
arr. 20:30
541 km
20:00 06:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Blace, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
60 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:50
dep. 01:50
241 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
243 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
481 km
21:00 06:45 (09:45)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Prokuplje, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
31 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:25
dep. 01:25
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:30
dep. 01:30
245 km
Rozaje, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Berane, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
309 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:53
dep. 03:53
365 km
Kolasin, GAS
arr. 04:16
dep. 04:16
389 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
461 km
Sutomore, GAS
arr. 06:45
512 km
22:00 07:20 (09:20)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:50
dep. 02:50
246 km
Sutomore, GAS
arr. 07:20
484 km

Naselja Nis i Sutomore su međusobno udaljena ~505 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09h i 20min., a najduže 10h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Sutomore iznosi od 2.380,00 RSD do 2.380,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.