Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Sinjac timetable

monday, 06.07.2020.
05:45 06:56 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:19
dep. 06:19
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:27
dep. 06:27
35 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:30
dep. 06:30
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:31
dep. 06:31
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:39
dep. 06:39
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
50 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
54 km
Sinjac
arr. 06:56
57 km
06:30 07:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
dep. 06:57
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:07
dep. 07:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 07:10
dep. 07:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 07:11
dep. 07:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:12
dep. 07:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:16
dep. 07:16
34.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:20
dep. 07:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:24
dep. 07:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:25
dep. 07:25
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
45.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
49.5 km
Sinjac
arr. 07:41
56.9 km
07:00 08:58 (01:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:02
dep. 08:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
dep. 08:42
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:58
64 km
09:15 10:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:49
dep. 09:49
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
35.8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:13
dep. 10:13
0 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
49.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
53.5 km
Sinjac
arr. 10:25
56.2 km
10:45 11:47 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:29
dep. 11:29
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
46 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
50 km
Sinjac
arr. 11:47
53 km
11:10 13:31 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:12
dep. 12:13
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:43
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:48
dep. 12:49
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:56
dep. 13:06
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
dep. 13:15
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:31
64 km
13:30 14:29 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:39
dep. 13:39
2.5 km
Sinjac
arr. 14:29
56.8 km
13:45 14:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:25
dep. 14:25
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:30
dep. 14:30
38 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
46 km
Ciflik, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
50 km
Sinjac
arr. 14:50
53 km
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:34
dep. 14:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:38
dep. 14:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:39
dep. 14:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:46
dep. 14:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:51
dep. 14:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
48 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
50 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
53.8 km
Sinjac
arr. 15:10
56.7 km
14:15 15:14 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:24
dep. 14:24
2.5 km
Sinjac
arr. 15:14
56.8 km
15:45 17:56 (02:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:51
2 km
arr. 15:56
dep. 15:57
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:47
dep. 16:48
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:09
dep. 17:10
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:31
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:39
dep. 17:40
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 17:56
64 km
16:45 17:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:45
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:25
dep. 17:25
38 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
50 km
Sinjac
arr. 17:45
53 km
17:20 18:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:50
dep. 17:50
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
46 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
50 km
Sinjac
arr. 18:15
53 km
17:50 19:02 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:07
dep. 18:07
3.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
45.6 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
49.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
53.3 km
Sinjac
arr. 19:02
56.2 km

Naselja Nis i Sinjac su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 02h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.