Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Sijarinska Banja timetable

saturday, 18.08.2018.
13:10 16:05 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:30
dep. 13:30
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
23.5 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
24.3 km
Pukovac, I
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Pukovac, II
arr. 13:44
dep. 13:44
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
29.7 km
Kutles
arr. 13:52
dep. 13:52
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 14:03
dep. 14:03
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 14:07
dep. 14:07
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:11
dep. 14:11
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
41.8 km
Kacabac
arr. 14:19
dep. 14:19
45.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 14:26
dep. 14:26
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:39
dep. 14:39
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:43
dep. 14:43
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:48
dep. 14:48
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:51
dep. 14:51
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 14:56
dep. 14:56
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:57
dep. 14:57
63.9 km
Lebane, Center
arr. 15:00
dep. 15:05
64.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:13
dep. 15:13
69.5 km
Radinovac
arr. 15:21
dep. 15:21
74.3 km
Rujkovac
arr. 15:27
dep. 15:27
77.9 km
Negosavlje
arr. 15:36
dep. 15:36
84.3 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 15:38
dep. 15:38
85.7 km
Medvedja , Center
arr. 15:40
dep. 15:45
87.3 km
Medvedja , Marici
arr. 15:49
dep. 15:49
89.7 km
Medvedja , Dimici
arr. 15:52
dep. 15:52
91.2 km
Macedonce
arr. 15:55
dep. 15:55
92.4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 15:59
dep. 15:59
94.5 km
Sijarinska Banja
arr. 16:05
97.6 km
14:00 16:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
100.4 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
13:10 16:05 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:30
dep. 13:30
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
23.5 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
24.3 km
Pukovac, I
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Pukovac, II
arr. 13:44
dep. 13:44
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
29.7 km
Kutles
arr. 13:52
dep. 13:52
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 14:03
dep. 14:03
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 14:07
dep. 14:07
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:11
dep. 14:11
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
41.8 km
Kacabac
arr. 14:19
dep. 14:19
45.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 14:26
dep. 14:26
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:39
dep. 14:39
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:43
dep. 14:43
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:48
dep. 14:48
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:51
dep. 14:51
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 14:56
dep. 14:56
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:57
dep. 14:57
63.9 km
Lebane, Center
arr. 15:00
dep. 15:05
64.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:13
dep. 15:13
69.5 km
Radinovac
arr. 15:21
dep. 15:21
74.3 km
Rujkovac
arr. 15:27
dep. 15:27
77.9 km
Negosavlje
arr. 15:36
dep. 15:36
84.3 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 15:38
dep. 15:38
85.7 km
Medvedja , Center
arr. 15:40
dep. 15:45
87.3 km
Medvedja , Marici
arr. 15:49
dep. 15:49
89.7 km
Medvedja , Dimici
arr. 15:52
dep. 15:52
91.2 km
Macedonce
arr. 15:55
dep. 15:55
92.4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 15:59
dep. 15:59
94.5 km
Sijarinska Banja
arr. 16:05
97.6 km
14:00 16:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
100.4 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
05:15 08:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:15
arr. 05:22
dep. 05:22
2.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:35
dep. 05:35
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 05:40
dep. 05:40
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 05:42
dep. 05:42
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
23.5 km
Kocane
arr. 05:46
dep. 05:46
24.3 km
Pukovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
26 km
Pukovac, II
arr. 05:49
dep. 05:49
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 05:53
dep. 05:53
29.7 km
Kutles
arr. 05:56
dep. 05:56
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:01
dep. 06:01
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 06:04
dep. 06:04
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 06:07
dep. 06:07
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 06:10
dep. 06:10
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
41.8 km
Kacabac
arr. 06:16
dep. 06:16
45.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 06:21
dep. 06:21
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:35
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 06:39
dep. 06:39
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 06:43
dep. 06:43
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 06:48
dep. 06:48
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 06:51
dep. 06:51
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 06:56
dep. 06:56
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:57
dep. 06:57
63.9 km
Lebane, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
64.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:08
dep. 07:08
69.5 km
Radinovac
arr. 07:16
dep. 07:16
74.3 km
Rujkovac
arr. 07:22
dep. 07:22
77.9 km
Negosavlje
arr. 07:31
dep. 07:31
84.3 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
85.7 km
Medvedja , Center
arr. 07:35
dep. 07:40
87.3 km
Medvedja , Marici
arr. 07:44
dep. 07:44
89.7 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:47
dep. 07:47
91.2 km
Macedonce
arr. 07:50
dep. 07:50
92.4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:54
dep. 07:54
94.5 km
Sijarinska Banja
arr. 08:00
97.6 km
13:10 16:05 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:30
dep. 13:30
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:37
dep. 13:37
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
23.5 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
24.3 km
Pukovac, I
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Pukovac, II
arr. 13:44
dep. 13:44
26.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
29.7 km
Kutles
arr. 13:52
dep. 13:52
31.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
35.3 km
Donje Brijanje
arr. 14:03
dep. 14:03
37.4 km
Gornje Brijanje
arr. 14:07
dep. 14:07
39.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:11
dep. 14:11
41 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
41.8 km
Kacabac
arr. 14:19
dep. 14:19
45.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
47.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 14:26
dep. 14:26
48.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
51.1 km
Bojnik, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
52.1 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:39
dep. 14:39
52.8 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:43
dep. 14:43
55.1 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:48
dep. 14:48
58.6 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:51
dep. 14:51
60.6 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 14:56
dep. 14:56
63.4 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:57
dep. 14:57
63.9 km
Lebane, Center
arr. 15:00
dep. 15:05
64.8 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:13
dep. 15:13
69.5 km
Radinovac
arr. 15:21
dep. 15:21
74.3 km
Rujkovac
arr. 15:27
dep. 15:27
77.9 km
Negosavlje
arr. 15:36
dep. 15:36
84.3 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 15:38
dep. 15:38
85.7 km
Medvedja , Center
arr. 15:40
dep. 15:45
87.3 km
Medvedja , Marici
arr. 15:49
dep. 15:49
89.7 km
Medvedja , Dimici
arr. 15:52
dep. 15:52
91.2 km
Macedonce
arr. 15:55
dep. 15:55
92.4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 15:59
dep. 15:59
94.5 km
Sijarinska Banja
arr. 16:05
97.6 km
14:00 16:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
100.4 km

Naselja Nis i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 37min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.