Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Sijarinska Banja timetable

saturday, 11.07.2020.
14:00 16:55 (02:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
100.4 km
Nis - Sijarinska Banja timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
14:00 16:55 (02:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
100.4 km
Nis - Sijarinska Banja timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
14:00 16:55 (02:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
100.4 km
Nis - Sijarinska Banja timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
14:00 16:55 (02:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
45 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
58 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
68 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
72 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
76 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
80 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
87 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
89 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
95 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
100 km
21:05 23:42 (02:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:05
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
47.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
67.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
72.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
77.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
80.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
85 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
86 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
90.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
100.4 km

Naselja Nis i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 37min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.