Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Sicevo kod Nisa timetable

saturday, 11.07.2020.
06:30 06:57 (00:27)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
17.2 km
07:00 07:33 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
19 km
09:15 09:46 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
21 km
10:45 11:05 (00:20)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
17 km
11:10 11:43 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
19 km
15:45 16:18 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:51
2 km
arr. 15:56
dep. 15:57
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:18
19 km
17:20 17:35 (00:15)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
16 km
19:50 20:23 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:56
2 km
arr. 20:01
dep. 20:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 20:23
19 km

Naselja Nis i Sicevo kod Nisa su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.