Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Sicevo kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:00 04:33 (00:33)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
1.7 km
arr. 04:09
dep. 04:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 04:10
dep. 04:10
3.9 km
arr. 04:12
dep. 04:12
4.5 km
Nis, EI
arr. 04:13
dep. 04:13
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 04:15
dep. 04:15
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 04:17
dep. 04:17
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:19
dep. 04:19
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 04:20
dep. 04:20
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 04:21
dep. 04:21
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:22
dep. 04:22
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 04:26
dep. 04:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:30
dep. 04:30
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 04:31
dep. 04:31
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 04:33
21 km
05:00 05:36 (00:36)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:05
dep. 05:05
1.7 km
arr. 05:09
dep. 05:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 05:12
dep. 05:12
3.9 km
arr. 05:13
dep. 05:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:16
dep. 05:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:19
dep. 05:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:21
dep. 05:21
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 05:22
dep. 05:22
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 05:30
dep. 05:30
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:31
dep. 05:31
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:33
dep. 05:33
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 05:36
21 km
05:10 05:45 (00:35)
Bus stationZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:10
arr. 05:15
dep. 05:15
1.7 km
arr. 05:19
dep. 05:19
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 05:22
dep. 05:22
3.9 km
arr. 05:25
dep. 05:25
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:29
dep. 05:29
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 05:34
dep. 05:34
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 05:35
dep. 05:35
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:36
dep. 05:36
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 05:37
dep. 05:37
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:40
dep. 05:40
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 05:41
dep. 05:41
17.7 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 05:42
dep. 05:42
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 05:45
19.7 km
05:30 06:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:39
dep. 05:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:42
dep. 05:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:48
dep. 05:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:54
dep. 05:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 06:01
21 km
05:45 06:10 (00:25)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
18 km
06:00 06:27 (00:27)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Nis, EI
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:23
dep. 06:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 06:27
20 km
06:30 06:57 (00:27)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
17.2 km
06:30 07:05 (00:35)
Bus stationZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
1.7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.9 km
arr. 06:45
dep. 06:45
4.5 km
Nis, EI
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:51
dep. 06:51
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:54
dep. 06:54
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 06:54
dep. 06:54
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 06:55
dep. 06:55
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:56
dep. 06:56
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 06:57
dep. 06:57
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:00
dep. 07:00
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 07:01
dep. 07:01
17.7 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 07:02
dep. 07:02
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:03
dep. 07:03
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 07:05
19.7 km
07:00 07:31 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:24
dep. 07:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:27
dep. 07:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:31
21 km
07:00 07:33 (00:33)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:05
1.7 km
arr. 07:09
dep. 07:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 07:10
dep. 07:10
3.9 km
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Nis, EI
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:19
dep. 07:19
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 07:21
dep. 07:21
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:22
dep. 07:22
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:30
dep. 07:30
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:33
21 km
07:00 07:33 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
19 km
07:30 08:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:39
dep. 07:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:54
dep. 07:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:57
dep. 07:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:01
21 km
08:15 08:46 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
arr. 08:24
dep. 08:24
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:30
dep. 08:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:39
dep. 08:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:42
dep. 08:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:44
dep. 08:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:46
21 km
08:35 09:06 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:35
arr. 08:44
dep. 08:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:50
dep. 08:50
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:53
dep. 08:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:59
dep. 08:59
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:01
dep. 09:01
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:06
21 km
08:35 09:09 (00:34)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:35
arr. 08:40
dep. 08:40
1.7 km
arr. 08:44
dep. 08:44
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 08:47
dep. 08:47
3.9 km
arr. 08:48
dep. 08:48
4.5 km
Nis, EI
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 08:51
dep. 08:51
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:54
dep. 08:54
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:56
dep. 08:56
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:01
dep. 09:01
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 09:05
dep. 09:05
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:05
dep. 09:05
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:06
dep. 09:06
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:09
21 km
09:15 09:46 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
21 km
10:45 11:05 (00:20)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
17 km
11:00 11:27 (00:27)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
20 km
11:05 11:38 (00:33)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:05
arr. 11:10
dep. 11:10
1.7 km
arr. 11:14
dep. 11:14
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 11:15
dep. 11:15
3.9 km
arr. 11:17
dep. 11:17
4.5 km
Nis, EI
arr. 11:18
dep. 11:18
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:22
dep. 11:22
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 11:26
dep. 11:26
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:27
dep. 11:27
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 11:31
dep. 11:31
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:35
dep. 11:35
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:36
dep. 11:36
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 11:38
21 km
11:10 11:43 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
19 km
11:45 12:12 (00:27)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:00
dep. 12:00
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:05
dep. 12:05
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 12:09
dep. 12:09
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:12
17.2 km
11:50 12:25 (00:35)
Bus stationZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:55
dep. 11:55
1.7 km
arr. 11:59
dep. 11:59
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 12:02
dep. 12:02
3.9 km
arr. 12:05
dep. 12:05
4.5 km
Nis, EI
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:13
dep. 12:13
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:14
dep. 12:14
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 12:14
dep. 12:14
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 12:15
dep. 12:15
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:16
dep. 12:16
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:20
dep. 12:20
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 12:21
dep. 12:21
17.7 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 12:22
dep. 12:22
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:23
dep. 12:23
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 12:25
19.7 km
12:30 13:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
21 km
12:30 13:06 (00:36)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:35
dep. 12:35
1.7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.9 km
arr. 12:43
dep. 12:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:49
dep. 12:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:51
dep. 12:51
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 12:52
dep. 12:52
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:56
dep. 12:56
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 13:00
dep. 13:00
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:01
dep. 13:01
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:03
dep. 13:03
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:06
21 km
13:00 13:31 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:09
dep. 13:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:18
dep. 13:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:20
dep. 13:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:24
dep. 13:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 13:26
dep. 13:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:31
21 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:35
dep. 13:35
1.7 km
arr. 13:39
dep. 13:39
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 13:42
dep. 13:42
3.9 km
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Nis, EI
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:53
dep. 13:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:54
dep. 13:54
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 13:54
dep. 13:54
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:56
dep. 13:56
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:00
dep. 14:00
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
17.7 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 14:05
19.7 km
14:00 14:27 (00:27)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
20 km
14:30 15:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
21 km
15:00 15:31 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
21 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
1.7 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.9 km
arr. 15:13
dep. 15:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 15:22
dep. 15:22
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 15:22
dep. 15:22
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:26
dep. 15:26
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 15:30
dep. 15:30
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:30
dep. 15:30
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:34
21 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus stationZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:45
dep. 15:45
1.7 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 15:52
dep. 15:52
3.9 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:59
dep. 15:59
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:03
dep. 16:03
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 16:05
dep. 16:05
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 16:07
dep. 16:07
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:10
dep. 16:10
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 16:11
dep. 16:11
17.7 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:13
dep. 16:13
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 16:15
19.7 km
15:45 16:18 (00:33)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
1.7 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 15:55
dep. 15:55
3.9 km
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:02
dep. 16:02
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 16:06
dep. 16:06
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 16:11
dep. 16:11
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:18
21 km
15:55 16:28 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:55
arr. 16:00
dep. 16:01
2 km
arr. 16:06
dep. 16:07
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:28
19 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Nis, EI
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:19
dep. 16:19
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:24
dep. 16:24
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:26
22 km
17:00 17:27 (00:27)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
20 km
17:15 18:09 (00:54)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:20
dep. 17:20
1.7 km
arr. 17:24
dep. 17:24
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 17:25
dep. 17:25
3.9 km
arr. 17:30
dep. 17:30
4.5 km
Nis, EI
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:36
dep. 17:36
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:45
dep. 17:45
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 17:46
dep. 17:46
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 17:54
dep. 17:54
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:07
dep. 18:07
22.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 17:55
dep. 17:55
17.8 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:00
dep. 18:00
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 18:02
dep. 18:02
19.7 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:04
dep. 18:04
19.9 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 18:05
dep. 18:05
20.4 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 18:06
dep. 18:06
21.7 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:08
dep. 18:08
24 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 18:09
25.9 km
17:20 17:35 (00:15)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
16 km
17:50 18:17 (00:27)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:59
dep. 17:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:02
dep. 18:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:08
dep. 18:08
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:14
dep. 18:14
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:17
17.2 km
18:30 19:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:54
dep. 18:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 19:01
21 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationHotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
18 km
19:40 20:34 (00:54)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
arr. 19:45
dep. 19:45
1.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 19:50
dep. 19:50
3.9 km
arr. 19:55
dep. 19:55
4.5 km
Nis, EI
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 20:01
dep. 20:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 20:02
dep. 20:02
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:06
dep. 20:06
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 20:11
dep. 20:11
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 20:11
dep. 20:11
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:15
dep. 20:15
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 20:19
dep. 20:19
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:32
dep. 20:32
22.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 20:20
dep. 20:20
17.8 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 20:23
dep. 20:23
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:25
dep. 20:25
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 20:27
dep. 20:27
19.7 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:29
dep. 20:29
19.9 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 20:30
dep. 20:30
20.4 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 20:31
dep. 20:31
21.7 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 20:33
dep. 20:33
24 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 20:34
25.9 km
19:50 20:23 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:56
2 km
arr. 20:01
dep. 20:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 20:23
19 km
20:00 20:31 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:09
dep. 20:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:12
dep. 20:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:15
dep. 20:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:18
dep. 20:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 20:24
dep. 20:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:26
dep. 20:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:27
dep. 20:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 20:29
dep. 20:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 20:31
21 km
21:00 21:31 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
arr. 21:09
dep. 21:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:20
dep. 21:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:24
dep. 21:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 21:26
dep. 21:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:27
dep. 21:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 21:29
dep. 21:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 21:31
21 km
22:45 23:39 (00:54)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:45
arr. 22:50
dep. 22:50
1.7 km
arr. 22:54
dep. 22:54
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 22:55
dep. 22:55
3.9 km
arr. 23:00
dep. 23:00
4.5 km
Nis, EI
arr. 23:04
dep. 23:04
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 23:06
dep. 23:06
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 23:07
dep. 23:07
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:11
dep. 23:11
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 23:15
dep. 23:15
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 23:16
dep. 23:16
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 23:16
dep. 23:16
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 23:20
dep. 23:20
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 23:24
dep. 23:24
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 23:37
dep. 23:37
22.2 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 23:25
dep. 23:25
17.8 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 23:28
dep. 23:28
19 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 23:30
dep. 23:30
19.6 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 23:32
dep. 23:32
19.7 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 23:34
dep. 23:34
19.9 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 23:35
dep. 23:35
20.4 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 23:36
dep. 23:36
21.7 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 23:38
dep. 23:38
24 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 23:39
25.9 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationSutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:39
dep. 23:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 23:42
dep. 23:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 23:45
dep. 23:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 23:50
dep. 23:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 23:54
dep. 23:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 23:56
dep. 23:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 23:57
dep. 23:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 23:59
dep. 23:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 00:01
21 km

Naselja Nis i Sicevo kod Nisa su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Sicevo kod Nisa iznosi od 1,35 EUR do 1,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.