Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Sicevo kod Nisa timetable

wednesday, 17.07.2019.
02:50 03:23 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:50
arr. 02:55
dep. 02:56
2 km
arr. 03:01
dep. 03:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 03:09
dep. 03:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 03:23
19 km
05:30 06:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:39
dep. 05:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:42
dep. 05:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:48
dep. 05:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:54
dep. 05:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 06:01
21 km
05:45 06:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
18 km
06:00 06:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Nis, EI
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:23
dep. 06:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 06:27
20 km
06:30 06:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
17.2 km
07:00 07:33 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
19 km
07:30 08:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 08:31
dep. 08:31
46.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:54
dep. 07:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:57
dep. 07:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:01
21 km
08:35 09:06 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:35
arr. 08:44
dep. 08:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:50
dep. 08:50
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:53
dep. 08:53
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:59
dep. 08:59
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:01
dep. 09:01
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:04
dep. 09:04
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:06
21 km
09:15 09:46 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 10:16
dep. 10:16
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
21 km
10:45 11:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
17 km
11:00 11:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
20 km
11:10 11:43 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
19 km
11:45 12:12 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:00
dep. 12:00
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:05
dep. 12:05
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 12:09
dep. 12:09
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:12
17.2 km
12:30 13:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
21 km
13:00 13:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:09
dep. 13:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:18
dep. 13:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:20
dep. 13:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:24
dep. 13:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 13:26
dep. 13:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:31
21 km
14:00 14:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
20 km
14:30 15:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
21 km
15:00 15:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 16:01
dep. 16:01
46.1 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
21 km
15:55 16:28 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:55
arr. 16:00
dep. 16:01
2 km
arr. 16:06
dep. 16:07
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:28
19 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Nis, EI
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:19
dep. 16:19
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:24
dep. 16:24
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:26
22 km
16:52 16:33 (-00:1)
Gradska Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:52
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
-43 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:05
dep. 16:05
-38.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:07
dep. 16:07
-37.8 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:10
dep. 16:10
-34.6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
-33.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:13
dep. 16:13
-32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
-30.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
-29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
-28.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
-27.6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
-27 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
-24.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
-20.1 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
-18.5 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
-16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
-14.7 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
-14 km
17:00 17:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
20 km
17:20 17:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
16 km
17:50 18:17 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:59
dep. 17:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:02
dep. 18:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:08
dep. 18:08
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:14
dep. 18:14
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:17
17.2 km
18:30 19:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:54
dep. 18:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 19:01
21 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
18 km
19:50 20:23 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:56
2 km
arr. 20:01
dep. 20:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 20:23
19 km
21:00 21:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
arr. 21:09
dep. 21:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:20
dep. 21:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:24
dep. 21:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 21:26
dep. 21:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:27
dep. 21:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 21:29
dep. 21:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 21:31
21 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:39
dep. 23:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 23:42
dep. 23:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 23:45
dep. 23:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 23:50
dep. 23:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 23:54
dep. 23:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 23:56
dep. 23:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 23:57
dep. 23:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 23:59
dep. 23:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 00:01
21 km

Naselja Nis i Sicevo kod Nisa su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 1min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 02:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Sicevo kod Nisa iznosi od 1,35 EUR do 1,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.