Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Secanica timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:10 04:50 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:10
Nis, DIN 1
arr. 04:12
dep. 04:12
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 04:13
dep. 04:13
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 04:15
dep. 04:15
2.6 km
arr. 04:17
dep. 04:17
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 04:18
dep. 04:18
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 04:19
dep. 04:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 04:21
dep. 04:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 04:23
dep. 04:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 04:25
dep. 04:25
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 04:26
dep. 04:26
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 04:27
dep. 04:27
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 04:43
dep. 04:43
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 04:44
dep. 04:44
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 04:46
dep. 04:46
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 04:47
dep. 04:47
17.5 km
Secanica, Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
18.7 km
Secanica, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
19.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 04:50
20.1 km
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
Nis, Sivara
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
arr. 05:05
dep. 05:05
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
arr. 05:11
dep. 05:11
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 05:14
dep. 05:14
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 05:19
dep. 05:19
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:20
dep. 05:20
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 05:22
dep. 05:22
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 05:24
dep. 05:24
10.8 km
Krusce, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 05:30
dep. 05:30
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 05:32
dep. 05:32
13.9 km
arr. 05:35
dep. 05:35
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 05:37
dep. 05:37
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
17.7 km
Secanica, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 05:40
19.1 km
05:45 06:25 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
Nis, Sivara
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
arr. 05:50
dep. 05:50
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
arr. 05:56
dep. 05:56
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 05:59
dep. 05:59
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 06:04
dep. 06:04
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:05
dep. 06:05
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 06:07
dep. 06:07
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
10.8 km
Krusce, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 06:15
dep. 06:15
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 06:17
dep. 06:17
13.9 km
arr. 06:20
dep. 06:20
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 06:22
dep. 06:22
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
17.7 km
Secanica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 06:25
19.1 km
06:25 07:15 (00:50)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:25
Nis, DIN 1
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:29
dep. 06:29
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:41
dep. 06:41
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:44
dep. 06:44
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:50
dep. 06:50
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:08
dep. 07:08
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 07:12
dep. 07:12
17.5 km
Secanica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
18.7 km
Secanica, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
19.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 07:15
20.1 km
06:45 07:25 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Nis, Sivara
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
arr. 06:56
dep. 06:56
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 06:59
dep. 06:59
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 07:04
dep. 07:04
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:05
dep. 07:05
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 07:07
dep. 07:07
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
10.8 km
Krusce, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 07:15
dep. 07:15
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
arr. 07:20
dep. 07:20
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 07:22
dep. 07:22
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
17.7 km
Secanica, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 07:25
19.1 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Sivara
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 07:44
dep. 07:44
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 07:49
dep. 07:49
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:50
dep. 07:50
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 07:52
dep. 07:52
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
10.8 km
Krusce, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 08:00
dep. 08:00
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 08:02
dep. 08:02
13.9 km
arr. 08:05
dep. 08:05
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 08:07
dep. 08:07
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
17.7 km
Secanica, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 08:10
19.1 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Nis, Sivara
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 09:53
dep. 09:53
1.5 km
arr. 09:55
dep. 09:55
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
arr. 10:01
dep. 10:01
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 10:04
dep. 10:04
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 10:09
dep. 10:09
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 10:10
dep. 10:10
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 10:12
dep. 10:12
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 10:14
dep. 10:14
10.8 km
Krusce, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 10:20
dep. 10:20
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 10:22
dep. 10:22
13.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 10:27
dep. 10:27
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.7 km
Secanica, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 10:30
19.1 km
11:20 12:00 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:20
Nis, Sivara
arr. 11:22
dep. 11:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:23
dep. 11:23
1.5 km
arr. 11:25
dep. 11:25
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
arr. 11:31
dep. 11:31
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 11:34
dep. 11:34
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 11:39
dep. 11:39
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:40
dep. 11:40
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 11:42
dep. 11:42
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
10.8 km
Krusce, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 11:50
dep. 11:50
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 11:52
dep. 11:52
13.9 km
arr. 11:55
dep. 11:55
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 11:57
dep. 11:57
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
17.7 km
Secanica, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 12:00
19.1 km
11:30 12:20 (00:50)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, DIN 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:34
dep. 11:34
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 11:49
dep. 11:49
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 11:50
dep. 11:50
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 11:51
dep. 11:51
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 11:52
dep. 11:52
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 11:55
dep. 11:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:56
dep. 11:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 12:07
dep. 12:07
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 12:13
dep. 12:13
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:14
dep. 12:14
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 12:15
dep. 12:15
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 12:16
dep. 12:16
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 12:17
dep. 12:17
17.5 km
Secanica, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
18.7 km
Secanica, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
19.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 12:20
20.1 km
12:35 13:15 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Sivara
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:38
dep. 12:38
1.5 km
arr. 12:40
dep. 12:40
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 12:43
dep. 12:43
3 km
arr. 12:46
dep. 12:46
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 12:49
dep. 12:49
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 12:54
dep. 12:54
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:55
dep. 12:55
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 12:57
dep. 12:57
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 12:59
dep. 12:59
10.8 km
Krusce, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 13:05
dep. 13:05
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 13:07
dep. 13:07
13.9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 13:12
dep. 13:12
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
17.7 km
Secanica, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 13:15
19.1 km
13:20 14:20 (01:00)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:25
dep. 13:25
2.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:33
dep. 13:33
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:34
dep. 13:34
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:36
dep. 13:36
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:37
dep. 13:37
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 14:00
dep. 14:00
20.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
22.6 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
17.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:52
dep. 13:52
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:11
dep. 14:11
23.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:13
dep. 14:13
24.4 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 14:15
dep. 14:15
25.4 km
Supovac, Okretnica
arr. 14:16
dep. 14:16
26.1 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 14:17
dep. 14:17
26.8 km
Secanica, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
28 km
Secanica, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
28.9 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 14:20
29.4 km
14:20 15:00 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:20
Nis, Sivara
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:23
dep. 14:23
1.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
arr. 14:31
dep. 14:31
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 14:34
dep. 14:34
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 14:39
dep. 14:39
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:40
dep. 14:40
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 14:42
dep. 14:42
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 14:44
dep. 14:44
10.8 km
Krusce, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 14:50
dep. 14:50
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 14:52
dep. 14:52
13.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 14:57
dep. 14:57
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
17.7 km
Secanica, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 15:00
19.1 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:36
dep. 15:36
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:40
dep. 15:40
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 15:57
dep. 15:57
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:03
dep. 16:03
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 16:05
dep. 16:05
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 16:07
dep. 16:07
17.5 km
Secanica, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
18.7 km
Secanica, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
19.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 16:10
20.1 km
15:50 16:30 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Sivara
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
arr. 16:01
dep. 16:01
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 16:04
dep. 16:04
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 16:09
dep. 16:09
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:10
dep. 16:10
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 16:12
dep. 16:12
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
10.8 km
Krusce, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 16:20
dep. 16:20
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 16:22
dep. 16:22
13.9 km
arr. 16:25
dep. 16:25
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 16:27
dep. 16:27
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
17.7 km
Secanica, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 16:30
19.1 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Nis, Sivara
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:33
dep. 17:33
1.5 km
arr. 17:35
dep. 17:35
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
arr. 17:41
dep. 17:41
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 17:44
dep. 17:44
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 17:49
dep. 17:49
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:50
dep. 17:50
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
10.8 km
Krusce, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 18:02
dep. 18:02
13.9 km
arr. 18:05
dep. 18:05
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 18:07
dep. 18:07
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
17.7 km
Secanica, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 18:10
19.1 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:10
Nis, Sivara
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:13
dep. 19:13
1.5 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 19:24
dep. 19:24
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 19:29
dep. 19:29
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:30
dep. 19:30
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 19:32
dep. 19:32
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
10.8 km
Krusce, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 19:40
dep. 19:40
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 19:42
dep. 19:42
13.9 km
arr. 19:45
dep. 19:45
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 19:47
dep. 19:47
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
17.7 km
Secanica, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 19:50
19.1 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, DIN 1
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:31
dep. 20:31
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:34
dep. 20:34
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:35
dep. 20:35
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:36
dep. 20:36
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:40
dep. 20:40
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:41
dep. 20:41
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 20:52
dep. 20:52
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:58
dep. 20:58
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 21:00
dep. 21:00
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 21:01
dep. 21:01
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 21:02
dep. 21:02
17.5 km
Secanica, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
18.7 km
Secanica, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
19.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 21:05
20.1 km
21:00 21:40 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Sivara
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
arr. 21:05
dep. 21:05
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
arr. 21:11
dep. 21:11
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 21:14
dep. 21:14
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 21:19
dep. 21:19
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 21:20
dep. 21:20
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 21:22
dep. 21:22
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Krusce, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 21:30
dep. 21:30
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 21:32
dep. 21:32
13.9 km
arr. 21:35
dep. 21:35
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 21:37
dep. 21:37
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 21:38
dep. 21:38
17.7 km
Secanica, Center
arr. 21:39
dep. 21:39
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 21:40
19.1 km
23:35 00:15 (00:40)
Bus stationCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, Sivara
arr. 23:37
dep. 23:37
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:38
dep. 23:38
1.5 km
arr. 23:40
dep. 23:40
2.2 km
Nis, Ledena stena
arr. 23:43
dep. 23:43
3 km
arr. 23:46
dep. 23:46
3.6 km
Nis, KM dom
arr. 23:49
dep. 23:49
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:53
dep. 23:53
7 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 23:54
dep. 23:54
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:55
dep. 23:55
9.2 km
Mramor kod Nisа, Okretnica
arr. 23:57
dep. 23:57
9.9 km
Krusce, Ulaz
arr. 23:59
dep. 23:59
10.8 km
Krusce, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
11.3 km
Krusce, Igraliste
arr. 00:05
dep. 00:05
11.8 km
Krusce, Lalinske pojate
arr. 00:07
dep. 00:07
13.9 km
arr. 00:10
dep. 00:10
14.7 km
Secanica, Vikendice
arr. 00:12
dep. 00:12
16.7 km
Secanica, Intersection
arr. 00:13
dep. 00:13
17.7 km
Secanica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
18.6 km
Secanica, Centar - okretnica
arr. 00:15
19.1 km

Naselja Nis i Secanica su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.