Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Rusna timetable

friday, 15.11.2019.
06:15 07:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Biljur
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
9.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:43
dep. 06:43
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:45
dep. 06:45
15.8 km
Cecina kod Doljevca
arr. 06:56
dep. 06:56
22.3 km
Rusna
arr. 07:05
27.1 km
07:15 08:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Biljur
arr. 07:21
dep. 07:21
1.5 km
arr. 07:24
dep. 07:24
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 07:33
dep. 07:33
7.7 km
Belotinac
arr. 07:36
dep. 07:36
9.1 km
Capljinac
arr. 07:40
dep. 07:40
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:45
dep. 07:45
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:48
dep. 07:48
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 07:50
dep. 07:50
15.7 km
Doljevac, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
17.2 km
Kocane, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
18.3 km
Cecina kod Doljevca
arr. 08:01
dep. 08:01
22.2 km
Rusna
arr. 08:10
27 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
Nis, Biljur
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
arr. 10:09
dep. 10:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 10:14
dep. 10:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 10:23
dep. 10:23
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 10:26
dep. 10:26
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 10:28
dep. 10:28
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 10:30
dep. 10:30
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
18.4 km
Cecina kod Doljevca
arr. 10:41
dep. 10:41
22.3 km
Rusna
arr. 10:50
27.1 km
12:05 12:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:05
Nis, Biljur
arr. 12:11
dep. 12:11
1.5 km
arr. 12:14
dep. 12:14
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 12:28
dep. 12:28
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:31
dep. 12:31
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:33
dep. 12:33
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 12:35
dep. 12:35
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
18.4 km
Cecina kod Doljevca
arr. 12:46
dep. 12:46
22.3 km
Rusna
arr. 12:55
27.1 km
14:04 15:00 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:04
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
arr. 14:16
dep. 14:16
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 14:23
dep. 14:23
13.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14.9 km
Malosiste, Anče
arr. 14:29
dep. 14:29
16.7 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
17.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:32
dep. 14:32
18.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:34
dep. 14:34
19.7 km
Orljane, Majdan
arr. 14:36
dep. 14:36
20.8 km
Doljevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
22.3 km
Kocane, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
23.4 km
Kocane
arr. 14:41
dep. 14:41
24.2 km
Pukovac, I
arr. 14:43
dep. 14:43
25.9 km
Pukovac, II
arr. 14:45
dep. 14:45
26.8 km
Cecina kod Doljevca
arr. 14:53
dep. 14:53
32.5 km
Rusna
arr. 15:00
37.3 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Biljur
arr. 15:51
dep. 15:51
1.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:08
dep. 16:08
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:11
dep. 16:11
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:13
dep. 16:13
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:15
dep. 16:15
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
18.4 km
Cecina kod Doljevca
arr. 16:26
dep. 16:26
22.3 km
Rusna
arr. 16:35
27.1 km
18:30 19:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Biljur
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
arr. 18:39
dep. 18:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:44
dep. 18:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 18:53
dep. 18:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:56
dep. 18:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:58
dep. 18:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 19:00
dep. 19:00
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
18.4 km
Cecina kod Doljevca
arr. 19:11
dep. 19:11
22.3 km
Rusna
arr. 19:20
27.1 km
20:00 20:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Biljur
arr. 20:06
dep. 20:06
1.5 km
arr. 20:09
dep. 20:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 20:14
dep. 20:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 20:23
dep. 20:23
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:26
dep. 20:26
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:28
dep. 20:28
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 20:30
dep. 20:30
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
18.4 km
Cecina kod Doljevca
arr. 20:41
dep. 20:41
22.3 km
Rusna
arr. 20:50
27.1 km
22:30 23:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:30
arr. 22:37
dep. 22:37
2.2 km
arr. 22:42
dep. 22:42
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 22:47
dep. 22:47
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 22:50
dep. 22:50
13.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
14.9 km
Malosiste, Anče
arr. 22:54
dep. 22:54
16.7 km
Malosiste, Center
arr. 22:55
dep. 22:55
17.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 22:57
dep. 22:57
18.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 22:59
dep. 22:59
19.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:01
dep. 23:01
20.8 km
Doljevac, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
22.3 km
Kocane, Intersection
arr. 23:05
dep. 23:05
23.4 km
Kocane
arr. 23:06
dep. 23:06
24.2 km
Pukovac, I
arr. 23:08
dep. 23:08
25.9 km
Pukovac, II
arr. 23:10
dep. 23:10
26.8 km
Cecina kod Doljevca
arr. 23:18
dep. 23:18
32.5 km
Rusna
arr. 23:25
37.3 km

Naselja Nis i Rusna su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.