Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Prolom Banja timetable

monday, 19.11.2018.
04:00 06:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
65 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 05:45
dep. 05:45
72 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 05:55
dep. 05:55
75 km
Prolom Banja
arr. 06:15
88 km
04:45 07:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Nova Bozurna
arr. 05:23
dep. 05:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 05:27
dep. 05:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
46 km
Beloljin
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:00
dep. 06:00
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:03
dep. 06:03
53 km
Barlovo
arr. 06:08
dep. 06:08
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:13
dep. 06:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:15
dep. 06:15
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:50
65 km
Kastrat, I
arr. 07:01
dep. 07:01
70 km
Kastrat, II
arr. 07:03
dep. 07:03
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 07:05
dep. 07:05
74 km
Ljusa
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 07:11
dep. 07:11
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 07:16
dep. 07:16
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 07:21
dep. 07:21
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 07:24
dep. 07:24
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 07:27
dep. 07:27
88 km
Prolom Banja
arr. 07:30
90 km
09:00 11:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
65 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
70 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:15
dep. 11:15
74 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
88 km
Prolom Banja
arr. 11:40
90 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
04:00 06:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
65 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 05:45
dep. 05:45
72 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 05:55
dep. 05:55
75 km
Prolom Banja
arr. 06:15
88 km
04:45 07:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Nova Bozurna
arr. 05:23
dep. 05:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 05:27
dep. 05:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
46 km
Beloljin
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:00
dep. 06:00
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:03
dep. 06:03
53 km
Barlovo
arr. 06:08
dep. 06:08
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:13
dep. 06:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:15
dep. 06:15
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:50
65 km
Kastrat, I
arr. 07:01
dep. 07:01
70 km
Kastrat, II
arr. 07:03
dep. 07:03
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 07:05
dep. 07:05
74 km
Ljusa
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 07:11
dep. 07:11
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 07:16
dep. 07:16
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 07:21
dep. 07:21
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 07:24
dep. 07:24
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 07:27
dep. 07:27
88 km
Prolom Banja
arr. 07:30
90 km
09:00 11:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
65 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
70 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:15
dep. 11:15
74 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
88 km
Prolom Banja
arr. 11:40
90 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
04:00 06:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
41 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
46 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
51 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
57 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
65 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 05:45
dep. 05:45
72 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 05:55
dep. 05:55
75 km
Prolom Banja
arr. 06:15
88 km
04:45 07:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Nova Bozurna
arr. 05:23
dep. 05:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 05:27
dep. 05:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
41 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
46 km
Beloljin
arr. 05:55
dep. 05:55
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:00
dep. 06:00
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:03
dep. 06:03
53 km
Barlovo
arr. 06:08
dep. 06:08
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:13
dep. 06:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:15
dep. 06:15
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:50
65 km
Kastrat, I
arr. 07:01
dep. 07:01
70 km
Kastrat, II
arr. 07:03
dep. 07:03
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 07:05
dep. 07:05
74 km
Ljusa
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 07:11
dep. 07:11
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 07:16
dep. 07:16
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 07:21
dep. 07:21
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 07:24
dep. 07:24
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 07:27
dep. 07:27
88 km
Prolom Banja
arr. 07:30
90 km
09:00 11:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
32 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
41 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
45 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
46 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
53 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
62 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
65 km
Kastrat, I
arr. 11:11
dep. 11:11
70 km
Kastrat, II
arr. 11:13
dep. 11:13
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 11:15
dep. 11:15
74 km
Ljusa
arr. 11:18
dep. 11:18
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 11:21
dep. 11:21
78 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 11:26
dep. 11:26
81 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 11:31
dep. 11:31
84 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 11:34
dep. 11:34
86 km
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 11:37
dep. 11:37
88 km
Prolom Banja
arr. 11:40
90 km

Naselja Nis i Prolom Banja su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 09:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.