Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Prijepolje timetable

monday, 20.08.2018.
10:30 17:50 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
dep. 16:00
279 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
320 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
330 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
346 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
357 km
17:30 00:24 (06:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
280.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
294.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
307.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
311.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
321.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
331.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
336.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
347.6 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
10:30 17:50 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
dep. 16:00
279 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
320 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
330 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
346 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
357 km
17:30 00:24 (06:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
280.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
294.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
307.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
311.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
321.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
331.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
336.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
347.6 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
10:30 17:50 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
dep. 16:00
279 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
320 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
330 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
346 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
357 km
17:30 00:24 (06:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
280.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
294.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
307.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
311.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
321.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
331.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
336.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
347.6 km
 
Departures on: thursday, 23.08.2018.
10:30 17:50 (07:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
dep. 16:00
279 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
320 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
330 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
346 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
357 km
17:30 00:24 (06:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
280.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
294.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
307.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
311.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
321.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
331.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
336.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
347.6 km

Naselja Nis i Prijepolje su međusobno udaljena ~353 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 54min., a najduže 07h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.