Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Padina kod Merosine timetable

monday, 15.07.2019.
06:00 06:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:21
dep. 06:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:22
dep. 06:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:24
dep. 06:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Merosina
arr. 06:28
dep. 06:28
15.9 km
Rozina
arr. 06:32
dep. 06:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 06:33
dep. 06:33
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
22.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
23.1 km
Krajkovac, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
24.7 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 06:49
dep. 06:49
27.2 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 06:50
27.9 km
06:45 07:37 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:52
dep. 06:52
2.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
3.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:03
dep. 07:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:07
dep. 07:07
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:08
dep. 07:08
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Merosina
arr. 07:13
dep. 07:13
15.9 km
Rozina
arr. 07:17
dep. 07:17
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 07:18
dep. 07:18
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 07:38
dep. 07:38
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 07:37
27.9 km
08:00 08:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:22
dep. 08:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Rozina
arr. 08:32
dep. 08:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 08:33
dep. 08:33
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 08:35
dep. 08:35
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 08:51
dep. 08:51
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 08:50
27.9 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:23
dep. 10:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
dep. 10:28
15.9 km
Rozina
arr. 10:32
dep. 10:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 10:33
dep. 10:33
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 10:35
dep. 10:35
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
22.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
23.1 km
Krajkovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
24.7 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 10:49
dep. 10:49
27.2 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 10:50
27.9 km
11:50 12:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
arr. 11:59
dep. 11:59
3.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:05
dep. 12:05
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:08
dep. 12:08
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:11
dep. 12:11
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:12
dep. 12:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:13
dep. 12:13
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Merosina
arr. 12:18
dep. 12:18
15.9 km
Rozina
arr. 12:22
dep. 12:22
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 12:23
dep. 12:23
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 12:25
dep. 12:25
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
22.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
23.1 km
Krajkovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
24.7 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
27.2 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 12:40
27.9 km
13:30 14:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:52
dep. 13:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:53
dep. 13:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 14:01
dep. 14:01
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:11
dep. 14:11
22.4 km
Merosina
arr. 14:14
dep. 14:14
24.8 km
Rozina
arr. 14:18
dep. 14:18
27.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 14:19
dep. 14:19
27.8 km
Oblacina, Skola
arr. 14:21
dep. 14:21
29.1 km
Biljeg, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
31.3 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Krajkovac, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
33.6 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 14:34
dep. 14:34
36.1 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 14:35
36.8 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:55
dep. 15:55
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:58
dep. 15:58
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:02
dep. 16:02
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:03
dep. 16:03
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:05
dep. 16:05
13.5 km
Merosina
arr. 16:08
dep. 16:08
15.9 km
Rozina
arr. 16:12
dep. 16:12
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 16:13
dep. 16:13
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 16:15
dep. 16:15
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
22.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23.1 km
Krajkovac, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
24.7 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 16:29
dep. 16:29
27.2 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 16:30
27.9 km
18:00 19:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:07
dep. 18:07
2.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
arr. 18:12
dep. 18:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:18
dep. 18:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:22
dep. 18:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 18:33
dep. 18:33
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:41
dep. 18:41
22.4 km
Merosina
arr. 18:44
dep. 18:44
24.8 km
Rozina
arr. 18:48
dep. 18:48
27.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 18:49
dep. 18:49
27.8 km
Oblacina, Skola
arr. 18:51
dep. 18:51
29.1 km
Biljeg, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
31.3 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
32 km
Krajkovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
33.6 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 19:04
dep. 19:04
36.1 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 19:05
36.8 km
20:20 21:38 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:20
arr. 20:27
dep. 20:27
2.2 km
arr. 20:29
dep. 20:29
3.6 km
arr. 20:32
dep. 20:32
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:35
dep. 20:35
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 20:38
dep. 20:38
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:43
dep. 20:43
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 20:51
dep. 20:51
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:01
dep. 21:01
22.4 km
Merosina
arr. 21:17
dep. 21:17
31.6 km
Balicevac, Ulaz
arr. 21:14
dep. 21:14
29.5 km
Balicevac, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
29 km
Balicevac, Skola
arr. 21:11
dep. 21:11
28.2 km
Rozina
arr. 21:21
dep. 21:21
34 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 21:22
dep. 21:22
34.6 km
Oblacina, Skola
arr. 21:24
dep. 21:24
35.9 km
Biljeg, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
38.1 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
38.8 km
Krajkovac, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
40.4 km
Krajkovac, Selo - okretnica
arr. 21:33
dep. 21:33
40.9 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 21:37
dep. 21:37
42.9 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 21:38
43.6 km
22:25 23:21 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:25
arr. 22:32
dep. 22:32
2.2 km
arr. 22:34
dep. 22:34
3.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 22:41
dep. 22:41
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 22:44
dep. 22:44
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:49
dep. 22:49
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:51
dep. 22:51
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:52
dep. 22:52
13.5 km
Merosina
arr. 22:55
dep. 22:55
15.9 km
Rozina
arr. 22:59
dep. 22:59
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 23:01
dep. 23:01
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 23:04
dep. 23:04
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 23:30
dep. 23:30
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 23:23
dep. 23:23
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 23:21
27.9 km
23:30 00:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:54
dep. 23:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 23:55
dep. 23:55
13.5 km
Merosina
arr. 23:58
dep. 23:58
15.9 km
Rozina
arr. 00:02
dep. 00:02
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 00:03
dep. 00:03
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 00:05
dep. 00:05
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 00:28
dep. 00:28
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 00:26
dep. 00:26
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 00:21
dep. 00:21
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 00:20
27.9 km

Naselja Nis i Padina kod Merosine su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.