Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Ovcar Banja timetable

sunday, 23.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
219 km
07:25 11:15 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
217 km
10:30 14:30 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
210 km
Nis - Ovcar Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
219 km
07:25 11:15 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
217 km
10:30 14:30 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
210 km
Nis - Ovcar Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:30 09:40 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
219 km
07:25 11:15 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
217 km
10:30 14:30 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
210 km

Naselja Nis i Ovcar Banja su međusobno udaljena ~216 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 50min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 10:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Ovcar Banja iznosi od 9,93 EUR do 9,93 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.