Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Orljane timetable

friday, 10.07.2020.
05:55 06:27 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Nis, Biljur
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Malosiste, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Orljane
arr. 06:27
17 km
06:00 06:26 (00:26)
Bus stationMajdan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Belotinac, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Malosiste, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Orljane, Majdan
arr. 06:26
20 km
06:20 06:49 (00:29)
Bus stationMajdan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
15.8 km
11:15 11:47 (00:32)
Bus stationMajdan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
17 km
15:55 16:24 (00:29)
Bus stationMajdan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
15.8 km
23:30 23:59 (00:29)
Bus stationMajdan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
15.8 km
23:30 00:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
16.7 km

Naselja Nis i Orljane su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.