Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Novi Sad timetable

thursday, 15.11.2018.
02:14 07:15 (05:01)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:14
Nis, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:30
1.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:40
dep. 06:00
237.9 km
arr. 07:15
315.9 km
05:50 10:30 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
236 km
arr. 10:30
314 km
09:00 13:45 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
236 km
arr. 13:45
314 km
09:50 15:15 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
236 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
240 km
arr. 15:15
316 km
10:37 15:35 (04:58)
Naselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:37
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
35 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
dep. 14:10
240 km
arr. 15:35
318 km
13:20 18:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
dep. 16:45
236 km
arr. 18:00
314 km
14:00 19:00 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 19:00
314 km
16:15 21:05 (04:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
102 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
dep. 19:45
236 km
arr. 21:05
320 km
17:00 21:45 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:10
dep. 20:30
236 km
arr. 21:45
314 km
17:40 22:45 (05:05)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:30
33 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:30
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:25
dep. 21:35
238 km
arr. 22:45
316 km
19:00 23:45 (04:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Nis, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
dep. 22:35
242 km
arr. 23:45
323 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
01:10 06:30 (05:20)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:10
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
237 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
243 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
257 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
263 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
270 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
280 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
290 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
304 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
311 km
arr. 06:30
317 km

Naselja Nis i Novi Sad su međusobno udaljena ~317 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 40min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 01:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Novi Sad iznosi od 14,41 EUR do 14,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.