Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Mramorski potok timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:35 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
Nis, Sivara
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
arr. 05:04
dep. 05:04
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 05:05
dep. 05:05
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 05:06
dep. 05:06
2.9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
3.6 km
arr. 05:09
dep. 05:09
4.5 km
Nis, Metro
arr. 05:10
dep. 05:10
4.9 km
arr. 05:11
dep. 05:11
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 05:12
dep. 05:12
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 05:13
dep. 05:13
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 05:19
dep. 05:19
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:20
dep. 05:20
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:25
dep. 05:25
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:27
dep. 05:27
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 05:31
dep. 05:31
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 05:33
dep. 05:33
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 05:35
14.8 km
06:20 06:55 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Sivara
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 06:25
dep. 06:25
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
arr. 06:28
dep. 06:28
3.6 km
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Nis, Metro
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
arr. 06:31
dep. 06:31
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 06:32
dep. 06:32
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 06:33
dep. 06:33
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 06:38
dep. 06:38
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 06:39
dep. 06:39
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:47
dep. 06:47
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 06:51
dep. 06:51
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 06:53
dep. 06:53
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 06:55
14.8 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Sivara
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 07:35
dep. 07:35
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Nis, Metro
arr. 07:40
dep. 07:40
4.9 km
arr. 07:41
dep. 07:41
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 07:42
dep. 07:42
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 07:43
dep. 07:43
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 07:48
dep. 07:48
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 07:49
dep. 07:49
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:50
dep. 07:50
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:55
dep. 07:55
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:57
dep. 07:57
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 08:01
dep. 08:01
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 08:05
14.8 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Sivara
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:18
dep. 11:18
1.5 km
arr. 11:19
dep. 11:19
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 11:20
dep. 11:20
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 11:21
dep. 11:21
2.9 km
arr. 11:23
dep. 11:23
3.6 km
arr. 11:24
dep. 11:24
4.5 km
Nis, Metro
arr. 11:25
dep. 11:25
4.9 km
arr. 11:26
dep. 11:26
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 11:27
dep. 11:27
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 11:28
dep. 11:28
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 11:33
dep. 11:33
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 11:34
dep. 11:34
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:35
dep. 11:35
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:40
dep. 11:40
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:42
dep. 11:42
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 11:46
dep. 11:46
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 11:48
dep. 11:48
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 11:50
14.8 km
12:35 13:10 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Sivara
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:38
dep. 12:38
1.5 km
arr. 12:39
dep. 12:39
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 12:40
dep. 12:40
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 12:41
dep. 12:41
2.9 km
arr. 12:43
dep. 12:43
3.6 km
arr. 12:44
dep. 12:44
4.5 km
Nis, Metro
arr. 12:45
dep. 12:45
4.9 km
arr. 12:46
dep. 12:46
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 12:47
dep. 12:47
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 12:48
dep. 12:48
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 12:54
dep. 12:54
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:55
dep. 12:55
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:00
dep. 13:00
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:02
dep. 13:02
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 13:06
dep. 13:06
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 13:08
dep. 13:08
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 13:10
14.8 km
13:55 14:30 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:55
Nis, Sivara
arr. 13:57
dep. 13:57
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:58
dep. 13:58
1.5 km
arr. 13:59
dep. 13:59
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 14:00
dep. 14:00
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 14:01
dep. 14:01
2.9 km
arr. 14:03
dep. 14:03
3.6 km
arr. 14:04
dep. 14:04
4.5 km
Nis, Metro
arr. 14:05
dep. 14:05
4.9 km
arr. 14:06
dep. 14:06
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 14:07
dep. 14:07
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 14:08
dep. 14:08
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:09
dep. 14:09
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 14:14
dep. 14:14
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:15
dep. 14:15
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 14:26
dep. 14:26
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 14:28
dep. 14:28
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 14:30
14.8 km
14:50 15:25 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:50
Nis, Sivara
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:53
dep. 14:53
1.5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 14:55
dep. 14:55
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 14:56
dep. 14:56
2.9 km
arr. 14:58
dep. 14:58
3.6 km
arr. 14:59
dep. 14:59
4.5 km
Nis, Metro
arr. 15:00
dep. 15:00
4.9 km
arr. 15:01
dep. 15:01
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 15:02
dep. 15:02
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 15:03
dep. 15:03
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 15:08
dep. 15:08
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 15:09
dep. 15:09
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:10
dep. 15:10
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:17
dep. 15:17
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 15:21
dep. 15:21
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 15:23
dep. 15:23
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 15:25
14.8 km
16:35 17:10 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:35
Nis, Sivara
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:38
dep. 16:38
1.5 km
arr. 16:39
dep. 16:39
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 16:40
dep. 16:40
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
arr. 16:43
dep. 16:43
3.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
4.5 km
Nis, Metro
arr. 16:45
dep. 16:45
4.9 km
arr. 16:46
dep. 16:46
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 16:47
dep. 16:47
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 16:48
dep. 16:48
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:49
dep. 16:49
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 16:53
dep. 16:53
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 16:54
dep. 16:54
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:55
dep. 16:55
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:02
dep. 17:02
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 17:06
dep. 17:06
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 17:08
dep. 17:08
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 17:10
14.8 km
18:00 18:35 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Nis, Sivara
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 18:05
dep. 18:05
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 18:06
dep. 18:06
2.9 km
arr. 18:08
dep. 18:08
3.6 km
arr. 18:09
dep. 18:09
4.5 km
Nis, Metro
arr. 18:10
dep. 18:10
4.9 km
arr. 18:11
dep. 18:11
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 18:12
dep. 18:12
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 18:13
dep. 18:13
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 18:18
dep. 18:18
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 18:19
dep. 18:19
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:20
dep. 18:20
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:25
dep. 18:25
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:27
dep. 18:27
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 18:31
dep. 18:31
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 18:33
dep. 18:33
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 18:35
14.8 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Sivara
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
arr. 20:04
dep. 20:04
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 20:05
dep. 20:05
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
arr. 20:08
dep. 20:08
3.6 km
arr. 20:09
dep. 20:09
4.5 km
Nis, Metro
arr. 20:10
dep. 20:10
4.9 km
arr. 20:11
dep. 20:11
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 20:12
dep. 20:12
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 20:13
dep. 20:13
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 20:18
dep. 20:18
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 20:19
dep. 20:19
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 20:20
dep. 20:20
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:25
dep. 20:25
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:27
dep. 20:27
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 20:31
dep. 20:31
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 20:33
dep. 20:33
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 20:35
14.8 km
22:10 22:45 (00:35)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:10
Nis, Sivara
arr. 22:12
dep. 22:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 22:13
dep. 22:13
1.5 km
arr. 22:14
dep. 22:14
2.2 km
Nis, Zitopek
arr. 22:15
dep. 22:15
2.6 km
Nis, Ledena stena
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
arr. 22:18
dep. 22:18
3.6 km
arr. 22:19
dep. 22:19
4.5 km
Nis, Metro
arr. 22:20
dep. 22:20
4.9 km
arr. 22:21
dep. 22:21
5.3 km
Nis, KM dom
arr. 22:22
dep. 22:22
5.6 km
Deveti maj / 9. maj, Podvoznjak
arr. 22:23
dep. 22:23
6.3 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 22:24
dep. 22:24
7 km
Deveti maj / 9. maj, Skola
arr. 22:28
dep. 22:28
7.4 km
Deveti maj / 9. maj, Zeleni vir
arr. 22:29
dep. 22:29
8.7 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 22:30
dep. 22:30
9.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:32
dep. 22:32
9.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:35
dep. 22:35
10.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, Put za Mramorski Potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12.8 km
Mramorski potok, OS Desanka Maksimovic
arr. 22:43
dep. 22:43
13.6 km
Mramorski potok, Okretnica
arr. 22:45
14.8 km

Naselja Nis i Mramorski potok su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.