Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Mezgraja kod Nisa timetable

monday, 21.10.2019.
03:00 03:24 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
dep. 03:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:24
15 km
04:10 04:43 (00:33)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:10
Nis, DIN 1
arr. 04:12
dep. 04:12
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 04:13
dep. 04:13
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 04:15
dep. 04:15
2.6 km
arr. 04:17
dep. 04:17
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 04:18
dep. 04:18
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 04:19
dep. 04:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 04:21
dep. 04:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 04:23
dep. 04:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 04:25
dep. 04:25
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 04:26
dep. 04:26
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 04:27
dep. 04:27
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 04:43
14.1 km
05:35 06:00 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:35
Nis, DIN 1
arr. 05:37
dep. 05:37
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:39
dep. 05:39
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:46
dep. 05:46
2.6 km
arr. 05:48
dep. 05:48
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:51
dep. 05:51
5.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:52
dep. 05:52
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:53
dep. 05:53
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:54
dep. 05:54
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:56
dep. 05:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 05:59
dep. 05:59
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:00
13.3 km
05:45 06:11 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
Nis, Jastrebac
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 05:52
dep. 05:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:00
dep. 06:00
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:02
dep. 06:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:11
14.2 km
06:00 06:31 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
Nis, DIN 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:11
dep. 06:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:14
dep. 06:14
2.6 km
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:17
dep. 06:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:20
dep. 06:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:26
dep. 06:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:28
dep. 06:28
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:30
dep. 06:30
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:31
13.3 km
06:25 07:08 (00:43)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:25
Nis, DIN 1
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:29
dep. 06:29
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:41
dep. 06:41
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:44
dep. 06:44
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:50
dep. 06:50
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:08
14.1 km
06:35 07:01 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
14.2 km
07:15 07:41 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
14.2 km
07:20 07:51 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, DIN 1
arr. 07:24
dep. 07:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:31
dep. 07:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:42
dep. 07:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:46
dep. 07:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:47
dep. 07:47
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:48
dep. 07:48
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
13.3 km
07:30 07:54 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
15 km
09:40 10:03 (00:23)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jastrebac
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:54
dep. 09:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:56
dep. 09:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:03
13.4 km
10:20 10:46 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
14.2 km
11:30 12:13 (00:43)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, DIN 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:34
dep. 11:34
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 11:49
dep. 11:49
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 11:50
dep. 11:50
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 11:51
dep. 11:51
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 11:52
dep. 11:52
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 11:55
dep. 11:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:56
dep. 11:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 12:07
dep. 12:07
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 12:13
14.1 km
11:50 12:17 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:17
14 km
11:50 12:21 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Nis, DIN 1
arr. 11:54
dep. 11:54
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:01
dep. 12:01
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:07
dep. 12:07
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:10
dep. 12:10
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:11
dep. 12:11
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:15
dep. 12:15
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:16
dep. 12:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:18
dep. 12:18
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:21
13.3 km
12:10 12:34 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
15 km
12:35 13:01 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
14.2 km
13:05 13:27 (00:22)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Jastrebac
arr. 13:08
dep. 13:08
1.9 km
Donji Komren
arr. 13:10
dep. 13:10
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:17
dep. 13:17
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:20
dep. 13:20
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:24
dep. 13:24
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:27
13.4 km
13:20 13:47 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:44
dep. 13:44
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
14 km
13:20 13:51 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:24
dep. 13:24
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:37
dep. 13:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:40
dep. 13:40
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:46
dep. 13:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:51
13.3 km
13:20 14:11 (00:51)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:25
dep. 13:25
2.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:33
dep. 13:33
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:34
dep. 13:34
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:36
dep. 13:36
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:37
dep. 13:37
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 14:00
dep. 14:00
20.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:05
22.6 km
13:45 14:09 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
arr. 13:53
dep. 13:54
3 km
Trupale, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 14:09
15 km
14:10 14:36 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:31
dep. 14:31
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:36
14.2 km
14:30 14:53 (00:23)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:37
dep. 14:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:44
dep. 14:44
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:46
dep. 14:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:53
13.4 km
15:00 15:25 (00:25)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, DIN 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:04
dep. 15:04
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:11
dep. 15:11
2.6 km
arr. 15:13
dep. 15:13
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:16
dep. 15:16
5.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:17
dep. 15:17
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:19
dep. 15:19
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:23
dep. 15:23
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 15:24
dep. 15:24
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:25
13.3 km
15:05 15:32 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
14 km
15:20 16:03 (00:43)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:36
dep. 15:36
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:40
dep. 15:40
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 15:57
dep. 15:57
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:03
14.1 km
15:45 16:09 (00:24)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
13.4 km
15:50 16:14 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:14
15 km
15:50 16:16 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Jastrebac
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:07
dep. 16:07
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:16
14.2 km
16:00 16:31 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, DIN 1
arr. 16:04
dep. 16:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:11
dep. 16:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 16:14
dep. 16:14
2.6 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 16:17
dep. 16:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 16:20
dep. 16:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 16:22
dep. 16:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 16:25
dep. 16:25
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 16:26
dep. 16:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:27
dep. 16:27
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 16:28
dep. 16:28
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:31
13.3 km
17:00 17:27 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
14 km
17:30 18:01 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Nis, DIN 1
arr. 17:34
dep. 17:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 17:41
dep. 17:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:44
dep. 17:44
2.6 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:47
dep. 17:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:50
dep. 17:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:52
dep. 17:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:55
dep. 17:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:56
dep. 17:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:57
dep. 17:57
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:58
dep. 17:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:59
dep. 17:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:00
dep. 18:00
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:01
13.3 km
18:25 18:52 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
14 km
19:15 19:42 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:42
14 km
19:40 20:21 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
dep. 20:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:03
dep. 20:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:10
dep. 20:10
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:14
dep. 20:14
13.1 km
Vrtiste, Prodavnica
arr. 20:15
dep. 20:15
13.8 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:16
dep. 20:16
14.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 20:18
dep. 20:18
14.8 km
Mezgraja kod Nisa, Ulaz
arr. 20:19
dep. 20:19
17.2 km
Mezgraja kod Nisa, Rampa - pruga
arr. 20:20
dep. 20:20
17.9 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:21
18.4 km
20:00 20:23 (00:23)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:23
13.4 km
20:00 20:24 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:24
15 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
14.2 km
20:15 20:58 (00:43)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, DIN 1
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:31
dep. 20:31
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:34
dep. 20:34
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:35
dep. 20:35
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:36
dep. 20:36
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:40
dep. 20:40
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:41
dep. 20:41
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 20:52
dep. 20:52
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:58
14.1 km
21:10 21:41 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:10
Nis, DIN 1
arr. 21:14
dep. 21:14
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 21:21
dep. 21:21
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:24
dep. 21:24
2.6 km
arr. 21:26
dep. 21:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:27
dep. 21:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:30
dep. 21:30
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:31
dep. 21:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:32
dep. 21:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:35
dep. 21:35
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:36
dep. 21:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:37
dep. 21:37
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:38
dep. 21:38
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:39
dep. 21:39
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:41
13.3 km
21:15 21:41 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
14.2 km
23:30 23:56 (00:26)
Bus stationIgraliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
14.2 km
23:30 00:01 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:55
dep. 23:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:56
dep. 23:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:57
dep. 23:57
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 23:58
dep. 23:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:59
dep. 23:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 00:00
dep. 00:00
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 00:01
13.3 km

Naselja Nis i Mezgraja kod Nisa su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.