Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Merosina timetable

monday, 24.02.2020.
04:00 04:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
17 km
04:45 05:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
17 km
05:30 05:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:37
dep. 05:37
2.2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
3.6 km
arr. 05:42
dep. 05:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:45
dep. 05:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:52
dep. 05:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:53
dep. 05:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:54
dep. 05:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:55
dep. 05:55
13.5 km
Merosina
arr. 05:58
15.9 km
06:00 06:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Merosina
arr. 06:28
15.9 km
06:00 06:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:21
dep. 06:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:22
dep. 06:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:24
dep. 06:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Merosina
arr. 06:28
15.9 km
06:05 06:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Merosina
arr. 06:35
20.7 km
06:20 06:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:27
dep. 06:27
2.2 km
arr. 06:29
dep. 06:29
3.6 km
arr. 06:32
dep. 06:32
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:35
dep. 06:35
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:38
dep. 06:38
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:43
dep. 06:43
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:44
dep. 06:44
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:45
dep. 06:45
13.5 km
Merosina
arr. 06:48
15.9 km
06:45 07:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:52
dep. 06:52
2.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
3.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:03
dep. 07:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:07
dep. 07:07
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:08
dep. 07:08
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Merosina
arr. 07:13
15.9 km
06:50 07:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:50
arr. 06:57
dep. 06:57
2.2 km
arr. 06:59
dep. 06:59
3.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:08
dep. 07:08
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:12
dep. 07:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:14
dep. 07:14
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
13.5 km
Merosina
arr. 07:18
15.9 km
07:00 07:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:07
dep. 07:07
2.2 km
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:15
dep. 07:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:18
dep. 07:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:22
dep. 07:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:24
dep. 07:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Merosina
arr. 07:28
15.9 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Merosina
arr. 07:55
17 km
08:00 08:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:23
dep. 08:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina
arr. 08:28
15.9 km
08:00 08:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:22
dep. 08:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina
arr. 08:28
15.9 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Merosina
arr. 09:25
17 km
10:00 10:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:24
dep. 10:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
15.9 km
10:00 10:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:23
dep. 10:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
15.9 km
11:00 11:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:22
dep. 11:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:23
dep. 11:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina
arr. 11:28
15.9 km
11:00 11:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:21
dep. 11:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:22
dep. 11:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina
arr. 11:28
15.9 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
arr. 11:37
dep. 11:37
2.2 km
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:48
dep. 11:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:53
dep. 11:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:54
dep. 11:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:55
dep. 11:55
13.5 km
Merosina
arr. 11:58
15.9 km
11:45 12:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina
arr. 12:10
17 km
11:50 12:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
arr. 11:59
dep. 11:59
3.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:05
dep. 12:05
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:08
dep. 12:08
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:11
dep. 12:11
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:12
dep. 12:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:13
dep. 12:13
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Merosina
arr. 12:18
15.9 km
12:00 12:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Merosina
arr. 12:34
17 km
12:15 12:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina
arr. 12:35
17 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:52
dep. 12:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:53
dep. 12:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
15.9 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
15.9 km
12:45 13:09 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
17 km
13:00 13:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:07
dep. 13:07
2.2 km
arr. 13:09
dep. 13:09
3.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:15
dep. 13:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:18
dep. 13:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:21
dep. 13:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:22
dep. 13:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:24
dep. 13:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:25
dep. 13:25
13.5 km
Merosina
arr. 13:28
15.9 km
13:30 13:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:52
dep. 13:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:54
dep. 13:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:55
dep. 13:55
13.5 km
Merosina
arr. 13:58
15.9 km
13:30 14:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:52
dep. 13:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:53
dep. 13:53
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 14:01
dep. 14:01
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:11
dep. 14:11
22.4 km
Merosina
arr. 14:14
24.8 km
14:00 14:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:15
dep. 14:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:18
dep. 14:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:22
dep. 14:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:23
dep. 14:23
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Merosina
arr. 14:27
15.9 km
14:15 14:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:22
dep. 14:22
2.2 km
arr. 14:24
dep. 14:24
3.6 km
arr. 14:27
dep. 14:27
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:30
dep. 14:30
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:33
dep. 14:33
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:37
dep. 14:37
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:38
dep. 14:38
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:39
dep. 14:39
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:40
dep. 14:40
13.5 km
Merosina
arr. 14:43
15.9 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Merosina
arr. 14:55
17 km
15:00 15:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Merosina
arr. 15:25
17 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
15.9 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:21
dep. 15:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:22
dep. 15:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
15.9 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Merosina
arr. 15:35
17 km
15:30 15:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:48
dep. 15:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:52
dep. 15:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:53
dep. 15:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:54
dep. 15:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:55
dep. 15:55
13.5 km
Merosina
arr. 15:58
15.9 km
15:35 16:21 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:42
dep. 15:42
2.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
arr. 15:47
dep. 15:47
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:53
dep. 15:53
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:58
dep. 15:58
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 16:08
dep. 16:08
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:18
dep. 16:18
22.4 km
Merosina
arr. 16:21
24.8 km
15:40 16:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:55
dep. 15:55
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:58
dep. 15:58
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:02
dep. 16:02
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:04
dep. 16:04
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:05
dep. 16:05
13.5 km
Merosina
arr. 16:08
15.9 km
15:40 16:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:55
dep. 15:55
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:58
dep. 15:58
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:02
dep. 16:02
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:03
dep. 16:03
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:05
dep. 16:05
13.5 km
Merosina
arr. 16:08
15.9 km
15:45 16:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:03
dep. 16:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:08
dep. 16:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Merosina
arr. 16:13
15.9 km
16:30 16:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:37
dep. 16:37
2.2 km
arr. 16:39
dep. 16:39
3.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:45
dep. 16:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:48
dep. 16:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:54
dep. 16:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Merosina
arr. 16:58
15.9 km
17:00 17:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:21
dep. 17:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:22
dep. 17:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
15.9 km
17:00 17:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:23
dep. 17:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
15.9 km
17:50 18:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:57
dep. 17:57
2.2 km
arr. 17:59
dep. 17:59
3.6 km
arr. 18:02
dep. 18:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:05
dep. 18:05
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:08
dep. 18:08
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:11
dep. 18:11
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:12
dep. 18:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:14
dep. 18:14
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:15
dep. 18:15
13.5 km
Merosina
arr. 18:18
15.9 km
18:00 18:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina
arr. 18:20
17 km
18:00 18:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:07
dep. 18:07
2.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
arr. 18:12
dep. 18:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:15
dep. 18:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:18
dep. 18:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:21
dep. 18:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:22
dep. 18:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 18:33
dep. 18:33
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:41
dep. 18:41
22.4 km
Merosina
arr. 18:44
24.8 km
18:45 19:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:45
arr. 18:52
dep. 18:52
2.2 km
arr. 18:54
dep. 18:54
3.6 km
arr. 18:57
dep. 18:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:03
dep. 19:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:08
dep. 19:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:09
dep. 19:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:10
dep. 19:10
13.5 km
Merosina
arr. 19:13
15.9 km
19:10 19:54 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:10
arr. 19:17
dep. 19:17
2.2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.6 km
arr. 19:22
dep. 19:22
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:25
dep. 19:25
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:28
dep. 19:28
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:32
dep. 19:32
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:34
dep. 19:34
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:35
dep. 19:35
13.5 km
Merosina
arr. 19:54
22.7 km
20:01 20:27 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:01
arr. 20:08
dep. 20:08
2.2 km
Merosina
arr. 20:27
20.7 km
20:20 21:17 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:20
arr. 20:27
dep. 20:27
2.2 km
arr. 20:29
dep. 20:29
3.6 km
arr. 20:32
dep. 20:32
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 20:35
dep. 20:35
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 20:38
dep. 20:38
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:43
dep. 20:43
12.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
18.5 km
Balajnac kod Merošine
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 20:51
dep. 20:51
17.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:01
dep. 21:01
22.4 km
Merosina
arr. 21:17
31.6 km
21:00 21:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
arr. 21:07
dep. 21:07
2.2 km
arr. 21:09
dep. 21:09
3.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 21:15
dep. 21:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 21:18
dep. 21:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:22
dep. 21:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:24
dep. 21:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:25
dep. 21:25
13.5 km
Merosina
arr. 21:28
15.9 km
21:15 21:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina
arr. 21:35
17 km
22:15 22:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:22
dep. 22:22
2.2 km
arr. 22:24
dep. 22:24
3.6 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 22:33
dep. 22:33
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:38
dep. 22:38
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:39
dep. 22:39
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:40
dep. 22:40
13.5 km
Merosina
arr. 22:43
15.9 km
22:25 22:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:25
arr. 22:32
dep. 22:32
2.2 km
arr. 22:34
dep. 22:34
3.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 22:41
dep. 22:41
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 22:44
dep. 22:44
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:49
dep. 22:49
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:51
dep. 22:51
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:52
dep. 22:52
13.5 km
Merosina
arr. 22:55
15.9 km
23:30 23:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:54
dep. 23:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 23:55
dep. 23:55
13.5 km
Merosina
arr. 23:58
15.9 km

Naselja Nis i Merosina su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.