Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Merdare kod Kursumlije timetable

saturday, 16.02.2019.
07:14 11:12 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:22
dep. 09:23
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:53
dep. 10:03
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
dep. 10:11
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
105 km
arr. 10:55
dep. 10:56
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:12
115 km
12:20 16:25 (04:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:02
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:35
dep. 14:36
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:16
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
dep. 15:24
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:37
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
105 km
arr. 16:08
dep. 16:09
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:25
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
07:14 11:12 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:22
dep. 09:23
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:53
dep. 10:03
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
dep. 10:11
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
105 km
arr. 10:55
dep. 10:56
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:12
115 km
12:20 16:25 (04:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:02
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:35
dep. 14:36
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:16
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
dep. 15:24
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:37
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
105 km
arr. 16:08
dep. 16:09
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:25
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km
 
Departures on: monday, 18.02.2019.
07:14 11:12 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:22
dep. 09:23
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:53
dep. 10:03
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
dep. 10:11
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
105 km
arr. 10:55
dep. 10:56
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:12
115 km
07:30 09:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Merosina
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
23 km
Nova Bozurna
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:12
dep. 08:12
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:23
dep. 08:23
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:25
dep. 08:25
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:33
dep. 08:33
41 km
Bresnicic
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Kondzelj
arr. 08:40
dep. 08:40
46 km
Beloljin
arr. 08:42
dep. 08:42
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 08:46
dep. 08:46
51 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 08:49
dep. 08:49
53 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
55 km
Barlovo
arr. 08:54
dep. 08:54
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 08:58
dep. 08:58
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:00
dep. 09:00
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 09:03
dep. 09:03
64 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
65 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 09:07
dep. 09:07
66.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 09:08
dep. 09:08
67.4 km
Kastrat, Marina kula
arr. 09:11
dep. 09:11
69.7 km
Kastrat, I
arr. 09:12
dep. 09:12
70.5 km
Kastrat, II
arr. 09:14
dep. 09:14
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 09:18
dep. 09:18
72.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
73.7 km
Ljusa
arr. 09:21
dep. 09:21
75.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 09:23
dep. 09:23
77.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 09:24
dep. 09:24
78 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 09:27
dep. 09:27
79.7 km
Desiska
arr. 09:29
dep. 09:29
81.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 09:31
dep. 09:31
83.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 09:32
dep. 09:32
84 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 09:34
dep. 09:34
85 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 09:35
dep. 09:35
85.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 09:37
dep. 09:37
86.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 09:38
dep. 09:38
87.6 km
Mala Kosanica
arr. 09:40
dep. 09:40
88.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 09:41
dep. 09:41
89.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 09:42
dep. 09:42
91.9 km
Degrmen
arr. 09:43
dep. 09:43
92.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 09:45
94 km
12:20 16:25 (04:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:02
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:35
dep. 14:36
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:16
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
dep. 15:24
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:37
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
105 km
arr. 16:08
dep. 16:09
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:25
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km

Naselja Nis i Merdare kod Kursumlije su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:14 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.