Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Merdare kod Kursumlije timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:15 11:13 (03:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:23
dep. 09:24
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:47
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:54
dep. 10:04
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:11
dep. 10:12
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:20
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:42
dep. 10:43
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
105 km
arr. 10:56
dep. 10:57
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:13
115 km
12:20 16:27 (04:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:03
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:08
dep. 14:09
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:20
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:37
dep. 14:38
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:43
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:18
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:25
dep. 15:26
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
105 km
arr. 16:10
dep. 16:11
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:27
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km
Nis - Merdare kod Kursumlije timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:15 11:13 (03:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:23
dep. 09:24
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:47
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:54
dep. 10:04
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:11
dep. 10:12
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:20
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:42
dep. 10:43
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
105 km
arr. 10:56
dep. 10:57
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:13
115 km
12:20 16:27 (04:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:03
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:08
dep. 14:09
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:20
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:37
dep. 14:38
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:43
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:18
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:25
dep. 15:26
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
105 km
arr. 16:10
dep. 16:11
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:27
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km
Nis - Merdare kod Kursumlije timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:15 11:13 (03:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:23
dep. 09:24
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:47
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:54
dep. 10:04
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:11
dep. 10:12
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:20
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
93 km
Desiska, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:42
dep. 10:43
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
105 km
arr. 10:56
dep. 10:57
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:13
115 km
12:20 16:27 (04:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:03
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:08
dep. 14:09
46 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:20
56 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
59 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
62 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:37
dep. 14:38
64 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:43
68 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
72 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
78 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:18
82 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:25
dep. 15:26
85 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
89 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
91 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
93 km
Desiska, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
98 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
101 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
105 km
arr. 16:10
dep. 16:11
108 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
111 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:27
115 km
12:45 14:59 (02:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
41 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
46 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
53 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
57 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
60 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
62 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
66 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
65 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
72 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
74 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
76 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
78 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
82 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
85 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
86 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
88 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
90 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
95 km

Naselja Nis i Merdare kod Kursumlije su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 04h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.