Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Mali Krcimir timetable

thursday, 28.05.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: wednesday, 03.06.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: thursday, 04.06.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: friday, 05.06.2020.
07:00 08:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
0 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
0 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
0 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
49 km

Naselja Nis i Mali Krcimir su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.