Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Mali Krcimir timetable

friday, 23.08.2019.
07:00 08:46 (01:46)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
50 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: saturday, 24.08.2019.
14:10 15:58 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
dep. 15:43
47.4 km
Semce
arr. 15:50
dep. 15:55
49.8 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
53.4 km
Mali Krcimir
arr. 15:58
52.4 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: sunday, 25.08.2019.
14:10 15:58 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
dep. 15:43
47.4 km
Semce
arr. 15:50
dep. 15:55
49.8 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
53.4 km
Mali Krcimir
arr. 15:58
52.4 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
07:00 08:46 (01:46)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
50 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
07:00 08:46 (01:46)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
50 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: wednesday, 28.08.2019.
07:00 08:46 (01:46)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
50 km
Nis - Mali Krcimir timetable
Departures on: thursday, 29.08.2019.
07:00 08:46 (01:46)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
50 km

Naselja Nis i Mali Krcimir su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.