Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Malca timetable

monday, 17.02.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:05
dep. 07:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:08
dep. 07:08
3.6 km
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:12
dep. 07:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:13
dep. 07:13
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:14
dep. 07:14
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:17
dep. 07:17
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 07:24
dep. 07:24
10.7 km
arr. 07:28
dep. 07:28
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:29
dep. 07:29
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 07:31
dep. 07:31
15.2 km
arr. 07:35
16.8 km
07:30 07:50 (00:20)
Bus stationI - Pordum
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
14 km
08:00 08:38 (00:38)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:04
dep. 08:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 08:07
dep. 08:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:11
dep. 08:11
3.6 km
arr. 08:14
dep. 08:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 08:16
dep. 08:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:18
dep. 08:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 08:19
dep. 08:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 08:20
dep. 08:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 08:21
dep. 08:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 08:22
dep. 08:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 08:26
dep. 08:26
10.7 km
arr. 08:31
dep. 08:31
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 08:32
dep. 08:32
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 08:34
dep. 08:34
15.2 km
arr. 08:38
16.8 km
08:30 09:00 (00:30)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
13 km
09:00 09:22 (00:22)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
16 km
11:00 11:27 (00:27)
Bus stationII - iza mosta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 11:12
dep. 11:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:15
dep. 11:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:25
dep. 11:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 11:27
14.1 km
11:10 11:48 (00:38)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:10
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:14
dep. 11:14
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:17
dep. 11:17
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:21
dep. 11:21
3.6 km
arr. 11:24
dep. 11:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 11:26
dep. 11:26
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:28
dep. 11:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 11:29
dep. 11:29
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 11:30
dep. 11:30
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 11:31
dep. 11:31
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 11:36
dep. 11:36
10.7 km
arr. 11:41
dep. 11:41
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:42
dep. 11:42
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 11:44
dep. 11:44
15.2 km
arr. 11:48
16.8 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationII - iza mosta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
14 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:03
dep. 15:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:05
dep. 15:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:12
dep. 15:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:13
dep. 15:13
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:14
dep. 15:14
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 15:17
dep. 15:17
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 15:20
dep. 15:20
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
10.7 km
arr. 15:28
dep. 15:28
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 15:31
dep. 15:31
15.2 km
arr. 15:35
16.8 km
16:15 16:37 (00:22)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
16 km
16:40 17:18 (00:38)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:44
dep. 16:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:47
dep. 16:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:51
dep. 16:51
3.6 km
arr. 16:54
dep. 16:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:56
dep. 16:56
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:58
dep. 16:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:59
dep. 16:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:00
dep. 17:00
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:01
dep. 17:01
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 17:06
dep. 17:06
10.7 km
arr. 17:11
dep. 17:11
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:12
dep. 17:12
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 17:14
dep. 17:14
15.2 km
arr. 17:18
16.8 km
17:20 17:40 (00:20)
Bus stationI - Pordum
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
14 km
18:00 18:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
12 km
19:45 20:12 (00:27)
Bus stationII - iza mosta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 20:12
14.1 km
21:00 21:38 (00:38)
Bus stationRaskrsnica za Pasjacu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:04
dep. 21:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:07
dep. 21:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:11
dep. 21:11
3.6 km
arr. 21:14
dep. 21:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:16
dep. 21:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 21:18
dep. 21:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 21:19
dep. 21:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 21:20
dep. 21:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 21:26
dep. 21:26
10.7 km
arr. 21:31
dep. 21:31
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 21:32
dep. 21:32
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 21:34
dep. 21:34
15.2 km
arr. 21:38
16.8 km

Naselja Nis i Malca su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.