Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable

friday, 19.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km
Nis - Lipovac kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
dep. 16:20
20.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
27.6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
30.2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:50
35.5 km

Naselja Nis i Lipovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:45 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.