Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Lazarevo Selo timetable

sunday, 12.07.2020.
05:40 06:08 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
13.2 km
14:10 14:38 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
13.2 km
15:50 16:18 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
13.2 km
Nis - Lazarevo Selo timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:40 06:08 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
13.2 km
06:20 06:48 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
arr. 06:29
dep. 06:29
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:41
dep. 06:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:44
dep. 06:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:46
dep. 06:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:48
13.2 km
07:00 07:28 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
13.2 km
12:50 13:18 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
13.2 km
14:10 14:38 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
13.2 km
15:35 16:03 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:35
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:47
dep. 15:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:56
dep. 15:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:59
dep. 15:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:03
13.2 km
15:50 16:18 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
13.2 km
17:00 17:28 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
13.2 km
20:05 20:33 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
13.2 km

Naselja Nis i Lazarevo Selo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.