Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Lazarevo Selo timetable

saturday, 20.07.2019.
05:50 06:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
arr. 05:59
dep. 05:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:02
dep. 06:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:05
dep. 06:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:06
dep. 06:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:09
dep. 06:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:10
dep. 06:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:11
dep. 06:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:16
dep. 06:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:18
13.2 km
07:30 07:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:39
dep. 07:39
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:46
dep. 07:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:49
dep. 07:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:50
dep. 07:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:51
dep. 07:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:56
dep. 07:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:58
13.2 km
08:30 08:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
13.2 km
12:15 12:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:24
dep. 12:24
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 12:27
dep. 12:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:30
dep. 12:30
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:34
dep. 12:34
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 12:36
dep. 12:36
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 12:39
dep. 12:39
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:43
13.2 km
12:50 13:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
13.2 km
14:10 14:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
13.2 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:21
dep. 15:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:24
dep. 15:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:28
13.2 km
15:15 15:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:24
dep. 15:24
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 15:27
dep. 15:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:30
dep. 15:30
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:31
dep. 15:31
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:34
dep. 15:34
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:39
dep. 15:39
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:43
13.2 km
15:50 16:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
13.2 km
18:35 19:03 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
arr. 18:44
dep. 18:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:47
dep. 18:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:51
dep. 18:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:54
dep. 18:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:56
dep. 18:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:59
dep. 18:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:03
13.2 km
20:05 20:33 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
13.2 km
23:30 23:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:39
dep. 23:39
2.2 km
Nis, Cele kula
arr. 23:42
dep. 23:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 23:45
dep. 23:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 23:46
dep. 23:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:49
dep. 23:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 23:50
dep. 23:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 23:51
dep. 23:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 23:52
dep. 23:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 23:54
dep. 23:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 23:56
dep. 23:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 23:58
13.2 km

Naselja Nis i Lazarevo Selo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.