Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Lapovo timetable

tuesday, 21.05.2019.
03:00 06:03 (03:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
dep. 03:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
15 km
arr. 03:26
dep. 03:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:38
dep. 03:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:44
dep. 03:45
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:53
dep. 03:53
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:09
dep. 04:10
54 km
arr. 04:13
dep. 04:14
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:16
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:20
dep. 04:21
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:36
dep. 04:37
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:49
86 km
arr. 04:52
dep. 04:52
89 km
Paracin, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
106 km
arr. 05:12
dep. 05:13
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
141 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
150 km
arr. 06:03
152 km
06:40 09:10 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:09
dep. 07:10
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
64 km
Stalac, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:02
80 km
Paracin, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
149 km
arr. 09:10
152 km
06:45 08:33 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Lapovo, Bus station
arr. 08:25
126 km
07:30 10:32 (03:02)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
dep. 08:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
54 km
arr. 08:43
dep. 08:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:14
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:19
86 km
arr. 09:22
dep. 09:22
89 km
Paracin, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
106 km
arr. 09:42
dep. 09:42
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
141 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
150 km
arr. 10:32
152 km
12:10 15:12 (03:02)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:54
dep. 12:55
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:03
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:07
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:13
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
54 km
arr. 13:23
dep. 13:24
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
64 km
Stalac, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:47
75 km
Lucina, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 13:59
dep. 13:59
86 km
arr. 14:02
dep. 14:02
89 km
Paracin, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
106 km
arr. 14:22
dep. 14:22
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
141 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
150 km
arr. 15:12
152 km
15:50 18:54 (03:04)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
15 km
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
dep. 16:35
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:39
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:48
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:51
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
54 km
arr. 17:01
dep. 17:01
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
86 km
arr. 17:38
dep. 17:38
89 km
Paracin, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
106 km
arr. 17:58
dep. 17:59
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
141 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
150 km
arr. 18:54
152 km
17:20 19:50 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
80 km
Paracin, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
149 km
arr. 19:50
152 km
20:00 22:55 (02:55)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
15 km
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:44
dep. 20:45
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:00
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:05
dep. 21:05
49 km
Djunis, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
54 km
arr. 21:13
dep. 21:17
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:19
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:43
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:47
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:52
86 km
arr. 21:55
dep. 21:55
89 km
Paracin, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
106 km
arr. 22:15
dep. 22:15
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:21
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:28
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:32
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:47
141 km
Brzan, Railway station
arr. 22:50
dep. 22:50
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:55
149 km

Naselja Nis i Lapovo su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 48min., a najduže 03h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.