Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Lapovo timetable

monday, 20.08.2018.
03:06 06:05 (02:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:06
arr. 03:14
dep. 03:15
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:23
dep. 03:24
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:30
15 km
arr. 03:32
dep. 03:32
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:36
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:43
dep. 03:43
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:49
dep. 03:50
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:54
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:06
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
54 km
arr. 04:16
dep. 04:16
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:22
dep. 04:22
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:50
86 km
arr. 04:53
dep. 04:53
89 km
Paracin, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
106 km
arr. 05:14
dep. 05:14
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:27
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:31
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
141 km
Brzan, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:49
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:54
dep. 06:00
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:02
dep. 06:02
150 km
arr. 06:05
152 km
03:40 05:57 (02:17)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:40
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
32 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
80 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
149 km
05:15 07:41 (02:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:48
dep. 05:49
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
64 km
Stalac, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
80 km
Paracin, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:54
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
149 km
arr. 07:41
152 km
06:45 08:33 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
Lapovo, Bus station
arr. 08:25
126 km
07:40 10:45 (03:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
arr. 07:48
dep. 07:49
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:01
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:04
15 km
arr. 08:06
dep. 08:06
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:11
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:24
dep. 08:25
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
54 km
arr. 08:53
dep. 08:54
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:20
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
86 km
arr. 09:32
dep. 09:32
89 km
Paracin, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
106 km
arr. 09:53
dep. 09:54
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
141 km
Brzan, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:30
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:40
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:42
dep. 10:42
150 km
arr. 10:45
152 km
12:30 15:32 (03:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:14
dep. 13:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
54 km
arr. 13:43
dep. 13:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
86 km
arr. 14:22
dep. 14:22
89 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
106 km
arr. 14:43
dep. 14:43
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:56
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:15
141 km
Brzan, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
149 km
arr. 15:32
152 km
14:14 16:31 (02:17)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:14
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:47
dep. 14:48
32 km
Stalac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
80 km
Paracin, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 16:31
149 km
15:35 18:38 (03:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
arr. 15:43
dep. 15:44
3 km
Trupale, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:53
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:19
dep. 16:20
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:32
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:35
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
54 km
arr. 16:48
dep. 16:48
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:11
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
86 km
arr. 17:26
dep. 17:26
89 km
Paracin, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
106 km
arr. 17:47
dep. 17:48
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
141 km
Brzan, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:33
149 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:35
dep. 18:35
150 km
arr. 18:38
152 km
17:20 19:47 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:53
dep. 17:54
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:45
80 km
Paracin, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:06
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
120 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:43
149 km
arr. 19:47
152 km
19:50 22:50 (03:00)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:58
dep. 19:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:34
dep. 20:35
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:50
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
49 km
Djunis, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
54 km
arr. 21:03
dep. 21:03
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:45
86 km
arr. 21:48
dep. 21:48
89 km
Paracin, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
106 km
arr. 22:09
dep. 22:10
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
120 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:23
125 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:27
dep. 22:27
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:33
dep. 22:34
137 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:42
141 km
Brzan, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:45
142 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:50
149 km

Naselja Nis i Lapovo su međusobno udaljena ~149 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 48min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:06 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.