Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Kraljevo timetable

saturday, 17.11.2018.
05:30 08:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
155 km
07:25 10:20 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 9,32 EUR
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
159 km
07:37 10:45 (03:08)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
92 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
121 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
159 km
08:15 11:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
153 km
10:30 13:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
153 km
13:00 16:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Boboviste
arr. 13:45
dep. 13:45
40 km
Rutevac
arr. 13:50
dep. 13:50
43 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
47 km
Deligrad, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
50 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
56 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
58 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60 km
Josje, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:28
dep. 14:28
65 km
Gaglovo
arr. 14:32
dep. 14:32
67.5 km
Kapidzija
arr. 14:37
dep. 14:37
71 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
72.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
75 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
76 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
91 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
105 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
115 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
119 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
123 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
126 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
130 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
138 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
145 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
146 km
14:30 17:25 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
89 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
94 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
95 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
100 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
104 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
111 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
118 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
130 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
135 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
141 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
151 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
157 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
89 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
156 km
16:00 19:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
79 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:00
dep. 18:00
96 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
122 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
129 km
Podunavci
arr. 18:40
dep. 18:40
134 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:45
dep. 18:45
136 km
Ratina
arr. 18:50
dep. 18:50
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
149 km
17:30 20:20 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
155 km

Naselja Nis i Kraljevo su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Kraljevo iznosi od 9,32 EUR do 9,32 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.