Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Kraljevo timetable

saturday, 15.08.2020.
05:30 08:30 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
155 km
07:25 10:20 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
159 km
07:37 10:45 (03:08)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
92 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
121 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
159 km
10:30 13:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
153 km
14:30 17:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
89 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
94 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
95 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
100 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
104 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
111 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
118 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
130 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
135 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
141 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
151 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
157 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
89 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
156 km
16:00 19:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
79 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
96 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
122 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
129 km
Podunavci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
134 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
136 km
Ratina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
149 km
17:30 20:20 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
155 km

Naselja Nis i Kraljevo su međusobno udaljena ~156 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Kraljevo iznosi od 7,77 EUR do 7,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.