Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Kraljevo timetable

friday, 05.03.2021.
05:30 08:30 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
155 km
07:25 10:20 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
159 km
07:37 10:45 (03:08)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
71 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
76 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
92 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
121 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
159 km
10:30 13:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
153 km
14:30 17:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
89 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
94 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
95 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
100 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
104 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
111 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
118 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
130 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
135 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
141 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
151 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
157 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
89 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
156 km
16:00 19:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
63 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
73 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
79 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
96 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
122 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
129 km
Podunavci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
134 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
136 km
Ratina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
149 km
17:30 20:20 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
155 km

Naselja Nis i Kraljevo su međusobno udaljena ~156 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.