Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Knjazevac timetable

friday, 17.08.2018.
02:10 04:28 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:10
arr. 02:18
dep. 02:19
3 km
arr. 02:28
dep. 02:29
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 02:38
dep. 02:39
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 03:03
dep. 03:04
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 03:09
dep. 03:10
34 km
arr. 03:16
dep. 03:17
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:30
44 km
Nisevac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
51 km
Palilula, Railway station
arr. 03:47
dep. 03:48
55 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 03:52
dep. 03:53
58 km
Podvis, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
68 km
Rgoste, Railway station
arr. 04:17
dep. 04:18
70 km
Knjazevac, Railway station
arr. 04:28
77 km
07:15 09:33 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
arr. 07:23
dep. 07:24
3 km
arr. 07:33
dep. 07:34
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 08:14
dep. 08:15
34 km
arr. 08:21
dep. 08:22
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
44 km
Nisevac, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
51 km
Palilula, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
55 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
58 km
Podvis, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
68 km
Rgoste, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:23
70 km
Knjazevac, Railway station
arr. 09:33
77 km
07:30 09:02 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 08:01
dep. 08:01
24 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
62 km
08:30 10:00 (01:30)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:40
1 km
Malca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
55 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
72 km
09:00 10:32 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
dep. 09:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 09:37
dep. 09:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
62 km
11:00 12:32 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:48
dep. 11:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:49
dep. 11:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 12:23
dep. 12:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 12:24
dep. 12:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:32
62 km
11:00 13:18 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
arr. 11:08
dep. 11:09
3 km
arr. 11:18
dep. 11:19
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 11:59
dep. 12:00
34 km
arr. 12:06
dep. 12:07
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
44 km
Nisevac, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:31
51 km
Palilula, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
55 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
58 km
Podvis, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
68 km
Rgoste, Railway station
arr. 13:07
dep. 13:08
70 km
Knjazevac, Railway station
arr. 13:18
77 km
13:45 15:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 14:28
dep. 14:28
30 km
Drajinac, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
38 km
Krenta, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
41 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 14:45
dep. 14:45
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:05
56 km
14:30 15:58 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
47 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
63 km
16:05 18:23 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:05
arr. 16:13
dep. 16:14
3 km
arr. 16:23
dep. 16:24
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:04
dep. 17:05
34 km
arr. 17:11
dep. 17:12
37 km
Svrljig, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
44 km
Nisevac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:36
51 km
Palilula, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
55 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
58 km
Podvis, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
68 km
Rgoste, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
70 km
Knjazevac, Railway station
arr. 18:23
77 km
16:15 17:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
dep. 16:44
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 16:51
dep. 16:51
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 17:04
dep. 17:04
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
43 km
Krenta, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
56 km
Zlne, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 17:38
dep. 17:38
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
62 km
17:05 18:30 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:05
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
22 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
39 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
40 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
51 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
52 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
54 km
17:20 18:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
29 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 18:08
dep. 18:08
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
43 km
Krenta, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
56 km
Zlne, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
58 km
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 18:42
dep. 18:42
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:45
61 km
18:00 19:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Malca
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Grbavce, Gramada
arr. 18:25
dep. 18:25
21 km
Prekonoga
arr. 18:30
dep. 18:30
26 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
29 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
41 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
47 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
61 km

Naselja Nis i Knjazevac su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 02h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 02:10 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.