Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Kamenica kod Nisa timetable

sunday, 12.07.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Nis - Kamenica kod Nisa timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
04:00 04:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:02
dep. 04:02
1.3 km
arr. 04:04
dep. 04:04
1.7 km
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 04:06
dep. 04:06
2.5 km
arr. 04:08
dep. 04:08
3.1 km
arr. 04:10
dep. 04:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 04:12
dep. 04:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 04:13
dep. 04:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 04:14
dep. 04:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 04:15
dep. 04:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 04:16
dep. 04:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 04:17
dep. 04:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 04:18
dep. 04:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 04:19
dep. 04:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 04:21
dep. 04:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 04:22
9 km
05:00 05:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
1.3 km
arr. 05:04
dep. 05:04
1.7 km
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:06
dep. 05:06
2.5 km
arr. 05:08
dep. 05:08
3.1 km
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 05:12
dep. 05:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 05:13
dep. 05:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 05:15
dep. 05:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 05:16
dep. 05:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 05:17
dep. 05:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 05:18
dep. 05:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 05:19
dep. 05:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 05:21
dep. 05:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 05:22
9 km
06:00 06:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:02
dep. 06:02
1.3 km
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 06:12
dep. 06:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 06:13
dep. 06:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 06:15
dep. 06:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 06:16
dep. 06:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 06:17
dep. 06:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 06:18
dep. 06:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 06:22
9 km
07:20 08:12 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 07:31
dep. 07:31
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 07:34
dep. 07:34
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:09
dep. 08:09
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 08:12
15.2 km
09:00 09:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:02
dep. 09:02
1.3 km
arr. 09:04
dep. 09:04
1.7 km
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:06
dep. 09:06
2.5 km
arr. 09:08
dep. 09:08
3.1 km
arr. 09:10
dep. 09:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 09:12
dep. 09:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 09:13
dep. 09:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 09:15
dep. 09:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 09:16
dep. 09:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 09:17
dep. 09:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 09:18
dep. 09:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 09:19
dep. 09:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 09:22
9 km
10:15 10:37 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:15
arr. 10:17
dep. 10:17
1.3 km
arr. 10:19
dep. 10:19
1.7 km
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 10:21
dep. 10:21
2.5 km
arr. 10:23
dep. 10:23
3.1 km
arr. 10:25
dep. 10:25
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 10:27
dep. 10:27
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 10:28
dep. 10:28
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 10:30
dep. 10:30
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 10:31
dep. 10:31
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 10:33
dep. 10:33
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 10:34
dep. 10:34
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 10:36
dep. 10:36
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 10:37
9 km
11:40 12:02 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:42
dep. 11:42
1.3 km
arr. 11:44
dep. 11:44
1.7 km
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:46
dep. 11:46
2.5 km
arr. 11:48
dep. 11:48
3.1 km
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 11:52
dep. 11:52
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 11:53
dep. 11:53
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 11:54
dep. 11:54
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 11:55
dep. 11:55
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 11:56
dep. 11:56
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 11:57
dep. 11:57
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 11:59
dep. 11:59
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 12:02
9 km
12:40 13:32 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 12:51
dep. 12:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 12:53
dep. 12:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 12:54
dep. 12:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 12:56
dep. 12:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 12:59
dep. 12:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 13:25
dep. 13:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 13:29
dep. 13:29
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 13:32
15.2 km
13:55 14:17 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:55
arr. 13:57
dep. 13:57
1.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
1.7 km
arr. 14:00
dep. 14:00
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:01
dep. 14:01
2.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
3.1 km
arr. 14:05
dep. 14:05
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 14:07
dep. 14:07
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 14:08
dep. 14:08
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 14:10
dep. 14:10
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 14:11
dep. 14:11
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 14:13
dep. 14:13
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 14:14
dep. 14:14
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 14:17
9 km
15:00 15:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:02
dep. 15:02
1.3 km
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:06
dep. 15:06
2.5 km
arr. 15:08
dep. 15:08
3.1 km
arr. 15:10
dep. 15:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 15:12
dep. 15:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 15:13
dep. 15:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 15:15
dep. 15:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 15:16
dep. 15:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 15:17
dep. 15:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 15:19
dep. 15:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 15:22
9 km
15:40 16:32 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.7 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 15:51
dep. 15:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 15:53
dep. 15:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 15:54
dep. 15:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 15:56
dep. 15:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 15:59
dep. 15:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 16:25
dep. 16:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 16:29
dep. 16:29
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 16:32
15.2 km
16:05 16:27 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
arr. 16:07
dep. 16:07
1.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
1.7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:11
dep. 16:11
2.5 km
arr. 16:13
dep. 16:13
3.1 km
arr. 16:15
dep. 16:15
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 16:17
dep. 16:17
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 16:18
dep. 16:18
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 16:20
dep. 16:20
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 16:21
dep. 16:21
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 16:23
dep. 16:23
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 16:24
dep. 16:24
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 16:27
9 km
17:40 18:32 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:43
dep. 17:43
2.1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 17:51
dep. 17:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 17:53
dep. 17:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:54
dep. 17:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:56
dep. 17:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:59
dep. 17:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 18:01
dep. 18:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 18:25
dep. 18:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 18:29
dep. 18:29
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 18:32
15.2 km
19:30 19:52 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
arr. 19:38
dep. 19:38
3.1 km
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 19:42
dep. 19:42
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 19:43
dep. 19:43
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 19:44
dep. 19:44
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 19:45
dep. 19:45
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 19:46
dep. 19:46
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 19:47
dep. 19:47
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 19:48
dep. 19:48
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 19:49
dep. 19:49
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 19:52
9 km
20:30 21:22 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 20:43
dep. 20:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 20:44
dep. 20:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 20:46
dep. 20:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 20:49
dep. 20:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 20:51
dep. 20:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:15
dep. 21:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:19
dep. 21:19
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 21:22
15.2 km
21:30 21:52 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:30
arr. 21:32
dep. 21:32
1.3 km
arr. 21:34
dep. 21:34
1.7 km
arr. 21:35
dep. 21:35
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:36
dep. 21:36
2.5 km
arr. 21:38
dep. 21:38
3.1 km
arr. 21:40
dep. 21:40
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 21:42
dep. 21:42
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 21:43
dep. 21:43
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 21:44
dep. 21:44
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 21:45
dep. 21:45
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 21:46
dep. 21:46
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 21:47
dep. 21:47
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 21:48
dep. 21:48
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 21:49
dep. 21:49
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 21:51
dep. 21:51
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 21:52
9 km
23:30 00:22 (00:52)
Bus stationKapetanove pojate
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:33
dep. 23:33
2.1 km
arr. 23:36
dep. 23:36
2.7 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 23:41
dep. 23:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 23:43
dep. 23:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 23:44
dep. 23:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 23:46
dep. 23:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 23:47
dep. 23:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 23:49
dep. 23:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 23:51
dep. 23:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 00:15
dep. 00:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 00:19
dep. 00:19
13.9 km
Kamenica kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 00:22
15.2 km

Naselja Nis i Kamenica kod Nisa su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.