Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Kamenica kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:00 04:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:02
dep. 04:02
1.3 km
arr. 04:04
dep. 04:04
1.7 km
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 04:06
dep. 04:06
2.5 km
arr. 04:08
dep. 04:08
3.1 km
arr. 04:10
dep. 04:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 04:12
dep. 04:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 04:13
dep. 04:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 04:14
dep. 04:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 04:15
dep. 04:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 04:16
dep. 04:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 04:17
dep. 04:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 04:18
dep. 04:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 04:19
dep. 04:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 04:21
dep. 04:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 04:22
9 km
05:00 05:22 (00:22)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
1.3 km
arr. 05:04
dep. 05:04
1.7 km
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:06
dep. 05:06
2.5 km
arr. 05:08
dep. 05:08
3.1 km
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 05:12
dep. 05:12
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 05:13
dep. 05:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 05:15
dep. 05:15
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 05:16
dep. 05:16
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 05:17
dep. 05:17
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 05:18
dep. 05:18
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 05:19
dep. 05:19
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 05:21
dep. 05:21
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 05:22
9 km
06:00 06:28 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:04
dep. 06:04
1.3 km
arr. 06:06
dep. 06:06
1.7 km
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 06:16
dep. 06:16
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 06:18
dep. 06:18
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 06:22
dep. 06:22
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 06:26
dep. 06:26
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 06:28
9 km
07:05 07:30 (00:25)
Bus stationVinik izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:05
arr. 07:09
dep. 07:09
1.3 km
arr. 07:11
dep. 07:11
1.7 km
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:15
dep. 07:15
2.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
3.1 km
arr. 07:19
dep. 07:19
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 07:21
dep. 07:21
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 07:27
dep. 07:27
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 07:28
dep. 07:28
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 07:29
dep. 07:29
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 07:30
6.8 km
07:20 08:09 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:20
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:23
dep. 07:23
2.1 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 07:31
dep. 07:31
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 07:34
dep. 07:34
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:09
13.9 km
09:00 09:28 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:04
dep. 09:04
1.3 km
arr. 09:06
dep. 09:06
1.7 km
arr. 09:08
dep. 09:08
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:10
dep. 09:10
2.5 km
arr. 09:12
dep. 09:12
3.1 km
arr. 09:14
dep. 09:14
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 09:16
dep. 09:16
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 09:18
dep. 09:18
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 09:20
dep. 09:20
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 09:23
dep. 09:23
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 09:24
dep. 09:24
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 09:25
dep. 09:25
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 09:26
dep. 09:26
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 09:27
dep. 09:27
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 09:28
9 km
10:15 10:43 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:15
arr. 10:19
dep. 10:19
1.3 km
arr. 10:21
dep. 10:21
1.7 km
arr. 10:23
dep. 10:23
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 10:25
dep. 10:25
2.5 km
arr. 10:27
dep. 10:27
3.1 km
arr. 10:29
dep. 10:29
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 10:31
dep. 10:31
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 10:33
dep. 10:33
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 10:35
dep. 10:35
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 10:37
dep. 10:37
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 10:38
dep. 10:38
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 10:39
dep. 10:39
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 10:40
dep. 10:40
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 10:41
dep. 10:41
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 10:42
dep. 10:42
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 10:43
9 km
11:40 12:08 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:44
dep. 11:44
1.3 km
arr. 11:46
dep. 11:46
1.7 km
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
arr. 11:52
dep. 11:52
3.1 km
arr. 11:54
dep. 11:54
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 11:56
dep. 11:56
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 11:58
dep. 11:58
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 12:02
dep. 12:02
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 12:03
dep. 12:03
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 12:04
dep. 12:04
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 12:05
dep. 12:05
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 12:06
dep. 12:06
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 12:08
9 km
12:40 13:29 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 12:51
dep. 12:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 12:53
dep. 12:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 12:54
dep. 12:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 12:56
dep. 12:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 12:59
dep. 12:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 13:25
dep. 13:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 13:29
13.9 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus stationVinik izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:04
dep. 13:04
1.3 km
arr. 13:06
dep. 13:06
1.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:10
dep. 13:10
2.5 km
arr. 13:12
dep. 13:12
3.1 km
arr. 13:14
dep. 13:14
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 13:16
dep. 13:16
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 13:18
dep. 13:18
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 13:20
dep. 13:20
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 13:22
dep. 13:22
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 13:23
dep. 13:23
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 13:25
6.8 km
13:55 14:23 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:55
arr. 13:59
dep. 13:59
1.3 km
arr. 14:01
dep. 14:01
1.7 km
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
arr. 14:07
dep. 14:07
3.1 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 14:11
dep. 14:11
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 14:13
dep. 14:13
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 14:17
dep. 14:17
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 14:18
dep. 14:18
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 14:19
dep. 14:19
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 14:20
dep. 14:20
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 14:21
dep. 14:21
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 14:23
9 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
arr. 15:06
dep. 15:06
1.7 km
arr. 15:08
dep. 15:08
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:10
dep. 15:10
2.5 km
arr. 15:12
dep. 15:12
3.1 km
arr. 15:14
dep. 15:14
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 15:16
dep. 15:16
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 15:18
dep. 15:18
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 15:22
dep. 15:22
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 15:23
dep. 15:23
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 15:26
dep. 15:26
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 15:28
9 km
15:40 16:29 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.7 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 15:51
dep. 15:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 15:53
dep. 15:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 15:54
dep. 15:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 15:56
dep. 15:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 15:59
dep. 15:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 16:25
dep. 16:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 16:29
13.9 km
16:05 16:33 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
arr. 16:09
dep. 16:09
1.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
1.7 km
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:15
dep. 16:15
2.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
3.1 km
arr. 16:19
dep. 16:19
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 16:21
dep. 16:21
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 16:27
dep. 16:27
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 16:31
dep. 16:31
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 16:32
dep. 16:32
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 16:33
9 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationVinik izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:34
dep. 17:34
1.3 km
arr. 17:36
dep. 17:36
1.7 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:40
dep. 17:40
2.5 km
arr. 17:42
dep. 17:42
3.1 km
arr. 17:44
dep. 17:44
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 17:46
dep. 17:46
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 17:48
dep. 17:48
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:50
dep. 17:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:52
dep. 17:52
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:53
dep. 17:53
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:54
dep. 17:54
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 17:55
6.8 km
17:40 18:29 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:43
dep. 17:43
2.1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
2.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 17:51
dep. 17:51
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 17:53
dep. 17:53
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:54
dep. 17:54
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:56
dep. 17:56
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:59
dep. 17:59
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 18:01
dep. 18:01
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 18:25
dep. 18:25
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 18:29
13.9 km
18:30 18:55 (00:25)
Bus stationVinik izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:34
dep. 18:34
1.3 km
arr. 18:36
dep. 18:36
1.7 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:40
dep. 18:40
2.5 km
arr. 18:42
dep. 18:42
3.1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 18:46
dep. 18:46
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 18:48
dep. 18:48
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 18:52
dep. 18:52
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 18:53
dep. 18:53
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 18:55
6.8 km
19:30 19:58 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
1.3 km
arr. 19:36
dep. 19:36
1.7 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:40
dep. 19:40
2.5 km
arr. 19:42
dep. 19:42
3.1 km
arr. 19:44
dep. 19:44
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 19:46
dep. 19:46
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 19:48
dep. 19:48
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 19:50
dep. 19:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 19:53
dep. 19:53
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 19:54
dep. 19:54
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 19:55
dep. 19:55
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 19:56
dep. 19:56
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 19:58
9 km
20:30 21:19 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 20:41
dep. 20:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 20:43
dep. 20:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 20:44
dep. 20:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 20:46
dep. 20:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 20:49
dep. 20:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 20:51
dep. 20:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:15
dep. 21:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:19
13.9 km
21:30 21:58 (00:28)
Bus stationOsnovna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:30
arr. 21:34
dep. 21:34
1.3 km
arr. 21:36
dep. 21:36
1.7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:40
dep. 21:40
2.5 km
arr. 21:42
dep. 21:42
3.1 km
arr. 21:44
dep. 21:44
3.5 km
Nis, Pruga
arr. 21:46
dep. 21:46
4.1 km
Nis, Becejska
arr. 21:48
dep. 21:48
4.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 21:50
dep. 21:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 21:52
dep. 21:52
5.4 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 21:53
dep. 21:53
5.9 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 21:54
dep. 21:54
6.5 km
Kamenica kod Nisa, Vinik izlaz
arr. 21:55
dep. 21:55
6.8 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 21:56
dep. 21:56
7.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 21:57
dep. 21:57
8.6 km
Kamenica kod Nisa, Osnovna skola
arr. 21:58
9 km
23:30 00:19 (00:49)
Bus stationCerjanska pecina
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:33
dep. 23:33
2.1 km
arr. 23:36
dep. 23:36
2.7 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.2 km
Nis, Pruga
arr. 23:41
dep. 23:41
3.7 km
Nis, Becejska
arr. 23:43
dep. 23:43
4.2 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 23:44
dep. 23:44
4.6 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 23:46
dep. 23:46
5.1 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 23:47
dep. 23:47
5.5 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 23:49
dep. 23:49
6.2 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 23:51
dep. 23:51
7 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 23:53
dep. 23:53
8.3 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 00:15
dep. 00:15
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 00:19
13.9 km

Naselja Nis i Kamenica kod Nisa su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.