Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Jelasnica kod Nisa timetable

monday, 14.10.2019.
04:45 05:40 (00:55)
Bus stationRaskrsnica za Kunovicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 04:57
dep. 04:57
3.9 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:16
dep. 05:16
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:21
17.9 km
05:10 05:52 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:10
arr. 05:15
dep. 05:15
1.7 km
arr. 05:19
dep. 05:19
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 05:22
dep. 05:22
3.9 km
arr. 05:23
dep. 05:23
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:29
dep. 05:29
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:31
dep. 05:31
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:33
dep. 05:33
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:39
dep. 05:39
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:40
dep. 05:40
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 05:45
dep. 05:45
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 05:48
dep. 05:48
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 05:52
16.5 km
06:00 06:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:05
dep. 06:05
1.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
3.9 km
arr. 06:13
dep. 06:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:23
dep. 06:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 06:38
dep. 06:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:40
dep. 06:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:42
16.5 km
06:10 06:40 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:14
dep. 06:14
1.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:20
dep. 06:20
3.9 km
arr. 06:21
dep. 06:21
4.5 km
Nis, EI
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:27
dep. 06:27
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:29
dep. 06:29
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:36
dep. 06:36
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 06:38
dep. 06:38
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 06:38
dep. 06:38
15.8 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:40
16.6 km
07:00 07:43 (00:43)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:05
1.6 km
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
7.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:21
dep. 07:21
9.8 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 07:23
dep. 07:23
11.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:28
dep. 07:28
14.5 km
Prosek, Staro selo
arr. 07:29
dep. 07:29
15.5 km
Prosek, Fontana
arr. 07:30
dep. 07:30
16.2 km
Prosek, Izlaz
arr. 07:33
dep. 07:33
17.1 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 07:35
dep. 07:35
17.6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 07:37
dep. 07:37
18.7 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 07:39
dep. 07:39
19.4 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 07:41
dep. 07:41
19.9 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 07:43
20.1 km
09:00 09:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
1.7 km
arr. 09:09
dep. 09:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 09:12
dep. 09:12
3.9 km
arr. 09:13
dep. 09:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 09:18
dep. 09:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:19
dep. 09:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:21
dep. 09:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 09:23
dep. 09:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 09:29
dep. 09:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 09:30
dep. 09:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 09:35
dep. 09:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 09:38
dep. 09:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 09:40
dep. 09:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 09:42
16.5 km
11:00 11:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
arr. 11:09
dep. 11:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 11:12
dep. 11:12
3.9 km
arr. 11:13
dep. 11:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:19
dep. 11:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:21
dep. 11:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 11:23
dep. 11:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 11:29
dep. 11:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 11:30
dep. 11:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 11:35
dep. 11:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 11:38
dep. 11:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 11:40
dep. 11:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 11:42
16.5 km
12:00 12:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
arr. 12:09
dep. 12:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 12:12
dep. 12:12
3.9 km
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:19
dep. 12:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 12:23
dep. 12:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 12:29
dep. 12:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 12:30
dep. 12:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 12:35
dep. 12:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 12:38
dep. 12:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 12:40
dep. 12:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 12:42
16.5 km
13:00 13:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:05
dep. 13:05
1.7 km
arr. 13:09
dep. 13:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
3.9 km
arr. 13:13
dep. 13:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:19
dep. 13:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 13:23
dep. 13:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 13:30
dep. 13:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 13:35
dep. 13:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 13:38
dep. 13:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 13:42
16.5 km
14:05 14:47 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:05
arr. 14:10
dep. 14:10
1.7 km
arr. 14:14
dep. 14:14
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 14:17
dep. 14:17
3.9 km
arr. 14:18
dep. 14:18
4.5 km
Nis, EI
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:24
dep. 14:24
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 14:28
dep. 14:28
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 14:34
dep. 14:34
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 14:35
dep. 14:35
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 14:40
dep. 14:40
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 14:43
dep. 14:43
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 14:45
dep. 14:45
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 14:47
16.5 km
15:15 15:57 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:20
dep. 15:20
1.7 km
arr. 15:24
dep. 15:24
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 15:27
dep. 15:27
3.9 km
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:34
dep. 15:34
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:36
dep. 15:36
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:38
dep. 15:38
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:44
dep. 15:44
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 15:45
dep. 15:45
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 15:50
dep. 15:50
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 15:53
dep. 15:53
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 15:57
16.5 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus stationRaskrsnica za Kunovicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:42
dep. 15:42
3.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:10
17.9 km
16:00 16:42 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
1.7 km
arr. 16:09
dep. 16:09
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 16:12
dep. 16:12
3.9 km
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:19
dep. 16:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:21
dep. 16:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 16:23
dep. 16:23
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 16:29
dep. 16:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:30
dep. 16:30
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:35
dep. 16:35
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 16:38
dep. 16:38
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 16:42
16.5 km
17:30 18:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
arr. 17:39
dep. 17:39
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 17:42
dep. 17:42
3.9 km
arr. 17:43
dep. 17:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 17:45
dep. 17:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:49
dep. 17:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:51
dep. 17:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 17:53
dep. 17:53
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 17:59
dep. 17:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:00
dep. 18:00
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:05
dep. 18:05
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 18:08
dep. 18:08
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 18:10
dep. 18:10
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 18:12
16.5 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus stationRaskrsnica za Kunovicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
1.7 km
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:12
dep. 18:12
3.9 km
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:19
dep. 18:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 18:23
dep. 18:23
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 18:29
dep. 18:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:35
dep. 18:35
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:34
dep. 18:34
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 18:40
17.9 km
19:30 20:12 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:35
dep. 19:35
1.7 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 19:42
dep. 19:42
3.9 km
arr. 19:43
dep. 19:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:49
dep. 19:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 19:53
dep. 19:53
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 19:59
dep. 19:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 20:00
dep. 20:00
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 20:05
dep. 20:05
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:10
dep. 20:10
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 20:12
16.5 km
20:15 20:57 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
arr. 20:24
dep. 20:24
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 20:27
dep. 20:27
3.9 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.5 km
Nis, EI
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:34
dep. 20:34
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 20:38
dep. 20:38
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 20:44
dep. 20:44
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 20:45
dep. 20:45
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 20:50
dep. 20:50
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 20:53
dep. 20:53
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 20:57
16.5 km
21:20 22:02 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:20
arr. 21:25
dep. 21:25
1.7 km
arr. 21:29
dep. 21:29
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 21:32
dep. 21:32
3.9 km
arr. 21:33
dep. 21:33
4.5 km
Nis, EI
arr. 21:35
dep. 21:35
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 21:37
dep. 21:37
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 21:38
dep. 21:38
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:39
dep. 21:39
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:41
dep. 21:41
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 21:43
dep. 21:43
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 21:49
dep. 21:49
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 21:50
dep. 21:50
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 21:55
dep. 21:55
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 21:58
dep. 21:58
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 22:00
dep. 22:00
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 22:02
16.5 km
23:35 00:17 (00:42)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
arr. 23:40
dep. 23:40
1.7 km
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 23:47
dep. 23:47
3.9 km
arr. 23:48
dep. 23:48
4.5 km
Nis, EI
arr. 23:50
dep. 23:50
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 23:53
dep. 23:53
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 23:54
dep. 23:54
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 23:56
dep. 23:56
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 23:58
dep. 23:58
10.1 km
Niska Banja, Kozara
arr. 00:04
dep. 00:04
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 00:05
dep. 00:05
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 00:10
dep. 00:10
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 00:13
dep. 00:13
15.9 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 00:15
dep. 00:15
16.4 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 00:17
16.5 km

Naselja Nis i Jelasnica kod Nisa su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.