Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Jagodina timetable

wednesday, 21.11.2018.
03:06 05:19 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:06
arr. 03:14
dep. 03:15
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:23
dep. 03:24
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:30
15 km
arr. 03:32
dep. 03:32
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:36
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:43
dep. 03:43
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:49
dep. 03:50
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:54
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:06
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
54 km
arr. 04:16
dep. 04:16
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:22
dep. 04:22
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:50
86 km
arr. 04:53
dep. 04:53
89 km
Paracin, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
106 km
arr. 05:14
dep. 05:14
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
120 km
05:15 07:08 (01:53)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:48
dep. 05:49
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
64 km
Stalac, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
80 km
Paracin, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:54
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
120 km
07:15 09:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Paracin, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
102 km
07:40 09:59 (02:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
arr. 07:48
dep. 07:49
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 08:01
dep. 08:01
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:04
15 km
arr. 08:06
dep. 08:06
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:11
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:24
dep. 08:25
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:43
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
54 km
arr. 08:53
dep. 08:54
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:20
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
86 km
arr. 09:32
dep. 09:32
89 km
Paracin, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
106 km
arr. 09:53
dep. 09:54
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
120 km
08:25 10:10 (01:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
31 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
89 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
99 km
09:10 11:15 (02:05)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
Nis, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Paracin, Bus station
arr. 10:29
dep. 10:45
86 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
95 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:15
105 km
11:15 13:00 (01:45)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
32 km
Cuprija, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:00
103 km
12:15 14:08 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:12
54 km
Paracin, Bus station
arr. 13:42
dep. 13:44
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:57
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
102 km
12:30 14:48 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:14
dep. 13:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
54 km
arr. 13:43
dep. 13:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 14:19
dep. 14:19
86 km
arr. 14:22
dep. 14:22
89 km
Paracin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
106 km
arr. 14:43
dep. 14:43
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
120 km
13:40 15:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Aleksinac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
31 km
Razanj, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
54 km
Paracin, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:30
102 km
14:15 16:05 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
31 km
Paracin, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
102 km
14:48 16:53 (02:05)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:48
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:30
33 km
Razanj, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:57
56 km
Paracin, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:29
86 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:42
94 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
104 km
15:35 17:53 (02:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
arr. 15:43
dep. 15:44
3 km
Trupale, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:53
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:19
dep. 16:20
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:25
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:32
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:35
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
54 km
arr. 16:48
dep. 16:48
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:11
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
86 km
arr. 17:26
dep. 17:26
89 km
Paracin, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
106 km
arr. 17:47
dep. 17:48
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
120 km
16:15 17:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
102 km
16:20 18:00 (01:40)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
Nis, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Cuprija, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:00
103 km
16:35 18:45 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:35
Paracin, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:11
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
94 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
104 km
17:20 19:13 (01:53)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:53
dep. 17:54
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:45
80 km
Paracin, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:06
106 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
120 km
17:40 19:26 (01:46)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:40
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:30
33 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:26
104 km
18:00 19:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
31 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:50
102 km
19:50 22:15 (02:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:58
dep. 19:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:34
dep. 20:35
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:50
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
49 km
Djunis, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
54 km
arr. 21:03
dep. 21:03
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:12
dep. 21:12
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
80 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:45
86 km
arr. 21:48
dep. 21:48
89 km
Paracin, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
98 km
Cuprija, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
106 km
arr. 22:09
dep. 22:10
115 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:15
120 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
00:40 02:33 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 00:40
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
dep. 01:10
31 km
Razanj, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:37
54 km
Paracin, Bus station
arr. 02:07
dep. 02:09
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:22
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
102 km

Naselja Nis i Jagodina su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Jagodina iznosi od 7,20 EUR do 7,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.