Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Gornja Vrezina timetable

friday, 22.11.2019.
05:10 05:39 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:10
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:14
dep. 05:14
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:17
dep. 05:17
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:21
dep. 05:21
3.6 km
arr. 05:24
dep. 05:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:28
dep. 05:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 05:29
dep. 05:29
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 05:32
dep. 05:32
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 05:34
dep. 05:34
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 05:39
10.7 km
05:50 06:16 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:54
dep. 05:54
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:57
dep. 05:57
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
arr. 06:04
dep. 06:04
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 06:06
dep. 06:06
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 06:09
dep. 06:09
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 06:10
dep. 06:10
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 06:11
dep. 06:11
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 06:16
10.7 km
06:15 06:40 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:18
dep. 06:18
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 06:20
dep. 06:20
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:22
dep. 06:22
3.6 km
arr. 06:24
dep. 06:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 06:27
dep. 06:27
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:28
dep. 06:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 06:30
dep. 06:30
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 06:33
dep. 06:33
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 06:36
dep. 06:36
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 06:40
10 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Niteks
arr. 06:37
dep. 06:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:45
dep. 06:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:50
9.4 km
07:15 07:40 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:18
dep. 07:18
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:20
dep. 07:20
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:22
dep. 07:22
3.6 km
arr. 07:24
dep. 07:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:25
dep. 07:25
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 07:27
dep. 07:27
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:28
dep. 07:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:30
dep. 07:30
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:33
dep. 07:33
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:36
dep. 07:36
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 07:40
10 km
07:30 07:44 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Niteks
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Nis, Durlan
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:44
10 km
07:30 07:56 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:34
dep. 07:34
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:37
dep. 07:37
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
arr. 07:44
dep. 07:44
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:46
dep. 07:46
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:48
dep. 07:48
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:49
dep. 07:49
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:50
dep. 07:50
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 07:56
10.7 km
09:00 09:14 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
10 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:03
dep. 09:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 09:05
dep. 09:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
arr. 09:09
dep. 09:09
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 09:10
dep. 09:10
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 09:12
dep. 09:12
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 09:15
dep. 09:15
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 09:18
dep. 09:18
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 09:23
dep. 09:23
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 09:25
10 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
10 km
11:00 11:26 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:04
dep. 11:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:11
dep. 11:11
3.6 km
arr. 11:14
dep. 11:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 11:16
dep. 11:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:18
dep. 11:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 11:19
dep. 11:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 11:20
dep. 11:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 11:21
dep. 11:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 11:26
10.7 km
11:45 12:14 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:49
dep. 11:49
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:56
dep. 11:56
3.6 km
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:02
dep. 12:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:03
dep. 12:03
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 12:04
dep. 12:04
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 12:07
dep. 12:07
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 12:09
dep. 12:09
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 12:10
dep. 12:10
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 12:14
10.7 km
12:30 12:49 (00:19)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Niteks
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 12:42
dep. 12:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:49
9.4 km
12:50 13:16 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:57
dep. 12:57
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:01
dep. 13:01
3.6 km
arr. 13:04
dep. 13:04
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:06
dep. 13:06
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:08
dep. 13:08
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:09
dep. 13:09
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 13:10
dep. 13:10
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 13:16
10.7 km
13:40 14:09 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:47
dep. 13:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
arr. 13:54
dep. 13:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:57
dep. 13:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:02
dep. 14:02
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:04
dep. 14:04
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 14:09
10.7 km
13:45 13:59 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
10 km
14:00 14:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Nis, Niteks
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 14:12
dep. 14:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:15
dep. 14:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:20
9.4 km
14:05 14:30 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 14:10
dep. 14:10
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:12
dep. 14:12
3.6 km
arr. 14:14
dep. 14:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 14:15
dep. 14:15
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 14:16
dep. 14:16
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 14:17
dep. 14:17
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 14:20
dep. 14:20
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:23
dep. 14:23
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:26
dep. 14:26
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 14:30
10 km
14:30 14:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
10 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Niteks
arr. 15:07
dep. 15:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:12
dep. 15:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:15
dep. 15:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:20
9.4 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:33
dep. 15:33
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:35
dep. 15:35
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:37
dep. 15:37
3.6 km
arr. 15:39
dep. 15:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:40
dep. 15:40
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 15:42
dep. 15:42
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:45
dep. 15:45
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 15:48
dep. 15:48
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 15:51
dep. 15:51
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 15:55
10 km
15:40 16:06 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:44
dep. 15:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:47
dep. 15:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:51
dep. 15:51
3.6 km
arr. 15:54
dep. 15:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:56
dep. 15:56
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:58
dep. 15:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:59
dep. 15:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:06
10.7 km
15:45 16:05 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:57
dep. 15:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:00
dep. 16:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:05
9.4 km
16:15 16:29 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
10 km
16:25 16:54 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:29
dep. 16:29
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:36
dep. 16:36
3.6 km
arr. 16:39
dep. 16:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:42
dep. 16:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:43
dep. 16:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:47
dep. 16:47
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:49
dep. 16:49
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:54
10.7 km
17:20 17:34 (00:14)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
10 km
17:25 17:51 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:29
dep. 17:29
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:36
dep. 17:36
3.6 km
arr. 17:39
dep. 17:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 17:41
dep. 17:41
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:43
dep. 17:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:44
dep. 17:44
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:45
dep. 17:45
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 17:51
10.7 km
17:50 18:10 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
Nis, Niteks
arr. 17:57
dep. 17:57
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 18:02
dep. 18:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:05
dep. 18:05
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:10
9.4 km
18:10 18:35 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:10
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:13
dep. 18:13
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 18:15
dep. 18:15
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:17
dep. 18:17
3.6 km
arr. 18:19
dep. 18:19
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 18:20
dep. 18:20
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 18:22
dep. 18:22
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:23
dep. 18:23
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 18:25
dep. 18:25
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 18:28
dep. 18:28
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 18:31
dep. 18:31
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 18:35
10 km
19:05 19:31 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:09
dep. 19:09
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 19:12
dep. 19:12
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 19:16
dep. 19:16
3.6 km
arr. 19:19
dep. 19:19
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 19:21
dep. 19:21
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 19:24
dep. 19:24
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 19:25
dep. 19:25
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 19:31
10.7 km
19:45 20:05 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:05
9.4 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:19
dep. 20:19
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 20:22
dep. 20:22
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:26
dep. 20:26
3.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:33
dep. 20:33
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 20:34
dep. 20:34
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 20:37
dep. 20:37
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 20:39
dep. 20:39
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 20:44
10.7 km
21:00 21:26 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:04
dep. 21:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:07
dep. 21:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:11
dep. 21:11
3.6 km
arr. 21:14
dep. 21:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:16
dep. 21:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 21:18
dep. 21:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 21:19
dep. 21:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 21:20
dep. 21:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 21:26
10.7 km
22:00 22:25 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 22:03
dep. 22:03
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 22:05
dep. 22:05
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 22:07
dep. 22:07
3.6 km
arr. 22:09
dep. 22:09
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 22:10
dep. 22:10
4.6 km
Donja Vrezina, Benzinska stanica
arr. 22:11
dep. 22:11
5 km
Donja Vrezina, Radomira Antica
arr. 22:12
dep. 22:12
5.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 22:13
dep. 22:13
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 22:15
dep. 22:15
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 22:18
dep. 22:18
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 22:21
dep. 22:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 22:23
dep. 22:23
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Okretnica
arr. 22:25
10 km
22:45 23:05 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:45
Nis, Niteks
arr. 22:52
dep. 22:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 22:57
dep. 22:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:00
dep. 23:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:05
9.4 km
23:35 00:01 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:39
dep. 23:39
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 23:42
dep. 23:42
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 23:46
dep. 23:46
3.6 km
arr. 23:49
dep. 23:49
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 23:51
dep. 23:51
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:53
dep. 23:53
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 23:54
dep. 23:54
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 23:55
dep. 23:55
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 23:56
dep. 23:56
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 23:57
dep. 23:57
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:59
dep. 23:59
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 00:01
10.7 km

Naselja Nis i Gornja Vrezina su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.