Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Gornja Toponica kod Nisa timetable

sunday, 23.02.2020.
05:25 05:54 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:25
Nis, DIN 1
arr. 05:29
dep. 05:29
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:31
dep. 05:31
2.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:37
dep. 05:37
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:39
dep. 05:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:41
dep. 05:41
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:43
dep. 05:43
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:45
dep. 05:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:47
dep. 05:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:50
dep. 05:50
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 05:54
11.9 km
05:35 05:59 (00:24)
Bus stationSelo 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:35
Nis, DIN 1
arr. 05:37
dep. 05:37
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:39
dep. 05:39
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:46
dep. 05:46
2.6 km
arr. 05:48
dep. 05:48
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:49
dep. 05:49
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:51
dep. 05:51
5.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:52
dep. 05:52
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:53
dep. 05:53
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:54
dep. 05:54
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:56
dep. 05:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 05:59
11.3 km
05:50 06:20 (00:30)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, DIN 1
arr. 05:54
dep. 05:54
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:01
dep. 06:01
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:04
dep. 06:04
2.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:07
dep. 06:07
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:10
dep. 06:10
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:11
dep. 06:11
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:12
dep. 06:12
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:15
dep. 06:15
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:16
dep. 06:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:17
dep. 06:17
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:18
dep. 06:18
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:20
11.3 km
06:00 06:37 (00:37)
Bus stationSelo 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
Nis, DIN 1
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:11
dep. 06:11
2.6 km
arr. 06:14
dep. 06:14
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:16
dep. 06:16
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:19
dep. 06:19
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:20
dep. 06:20
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:21
dep. 06:21
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:22
dep. 06:22
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:25
dep. 06:25
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:26
dep. 06:26
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:27
dep. 06:27
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 06:37
11.3 km
07:15 07:36 (00:21)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
11.4 km
09:45 10:05 (00:20)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:45
Nis, Jastrebac
arr. 09:48
dep. 09:48
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:50
dep. 09:50
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:59
dep. 09:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:01
dep. 10:01
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:04
dep. 10:04
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:05
11.4 km
11:15 11:44 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, DIN 1
arr. 11:19
dep. 11:19
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:20
dep. 11:20
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:21
dep. 11:21
2.6 km
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 11:27
dep. 11:27
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 11:29
dep. 11:29
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 11:31
dep. 11:31
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 11:32
dep. 11:32
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 11:33
dep. 11:33
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 11:35
dep. 11:35
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:37
dep. 11:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 11:40
dep. 11:40
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:41
dep. 11:41
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:42
dep. 11:42
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 11:44
11.9 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, DIN 1
arr. 13:04
dep. 13:04
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:11
dep. 13:11
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:14
dep. 13:14
2.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:17
dep. 13:17
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:20
dep. 13:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:22
dep. 13:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:23
dep. 13:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:27
dep. 13:27
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:29
dep. 13:29
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:33
dep. 13:33
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:41
dep. 13:41
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 13:45
11.9 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
Nis, DIN 1
arr. 13:34
dep. 13:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:41
dep. 13:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:44
dep. 13:44
2.6 km
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:47
dep. 13:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:50
dep. 13:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:51
dep. 13:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:52
dep. 13:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:55
dep. 13:55
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:56
dep. 13:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:57
dep. 13:57
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:58
dep. 13:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:59
dep. 13:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:00
11.3 km
14:30 14:42 (00:12)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
10 km
15:05 15:29 (00:24)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
13 km
15:20 15:57 (00:37)
Bus stationSelo 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:36
dep. 15:36
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:40
dep. 15:40
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 15:57
11.3 km
17:00 17:24 (00:24)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
13 km
20:00 20:20 (00:20)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:20
11.4 km
20:25 21:10 (00:45)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:25
Nis, DIN 1
arr. 20:29
dep. 20:29
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:39
dep. 20:39
2.6 km
arr. 20:41
dep. 20:41
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:42
dep. 20:42
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:45
dep. 20:45
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:46
dep. 20:46
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:47
dep. 20:47
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:48
dep. 20:48
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:52
dep. 20:52
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:54
dep. 20:54
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:58
dep. 20:58
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:02
dep. 21:02
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:06
dep. 21:06
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 21:10
11.9 km
21:15 21:36 (00:21)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
11.4 km
21:15 21:45 (00:30)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, DIN 1
arr. 21:19
dep. 21:19
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 21:26
dep. 21:26
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:29
dep. 21:29
2.6 km
arr. 21:31
dep. 21:31
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:32
dep. 21:32
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:35
dep. 21:35
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:36
dep. 21:36
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:37
dep. 21:37
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:40
dep. 21:40
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:41
dep. 21:41
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:42
dep. 21:42
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:43
dep. 21:43
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:44
dep. 21:44
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:45
11.3 km
23:30 23:51 (00:21)
Bus stationSelo - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
11.4 km
23:30 00:15 (00:45)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, DIN 1
arr. 23:34
dep. 23:34
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 23:44
dep. 23:44
2.6 km
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 23:47
dep. 23:47
4.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 23:51
dep. 23:51
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 23:52
dep. 23:52
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 23:53
dep. 23:53
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 23:57
dep. 23:57
8.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:59
dep. 23:59
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 00:03
dep. 00:03
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 00:07
dep. 00:07
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 00:11
dep. 00:11
11.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 00:15
11.9 km

Naselja Nis i Gornja Toponica kod Nisa su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.