Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Dudulajce timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:45 07:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:52
dep. 06:52
2.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
3.6 km
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:00
dep. 07:00
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:03
dep. 07:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:07
dep. 07:07
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:08
dep. 07:08
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Merosina
arr. 07:13
dep. 07:13
15.9 km
Rozina
arr. 07:17
dep. 07:17
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 07:18
dep. 07:18
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 07:38
dep. 07:38
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
27.9 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
35 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
35.6 km
Azbresnica
arr. 07:52
dep. 07:52
36.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 07:53
dep. 07:53
37.2 km
Dudulajce
arr. 07:55
38.4 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:18
dep. 08:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:22
dep. 08:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Rozina
arr. 08:32
dep. 08:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 08:33
dep. 08:33
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 08:35
dep. 08:35
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 08:51
dep. 08:51
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 08:50
dep. 08:50
27.9 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 09:02
dep. 09:02
35 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 09:04
dep. 09:04
35.6 km
Azbresnica
arr. 09:06
dep. 09:06
36.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 09:08
dep. 09:08
37.2 km
Dudulajce
arr. 09:10
38.4 km
11:00 11:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:21
dep. 11:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:22
dep. 11:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina
arr. 11:28
dep. 11:28
15.9 km
Rozina
arr. 11:32
dep. 11:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 11:34
dep. 11:34
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
22.4 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 11:46
dep. 11:46
25 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 11:48
dep. 11:48
25.6 km
Azbresnica
arr. 11:51
dep. 11:51
26.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 11:53
dep. 11:53
27.2 km
Dudulajce
arr. 11:55
28.4 km
13:00 13:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:07
dep. 13:07
2.2 km
arr. 13:09
dep. 13:09
3.6 km
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:15
dep. 13:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:18
dep. 13:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:21
dep. 13:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:22
dep. 13:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:24
dep. 13:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:25
dep. 13:25
13.5 km
Merosina
arr. 13:28
dep. 13:28
15.9 km
Rozina
arr. 13:32
dep. 13:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 13:34
dep. 13:34
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 13:37
dep. 13:37
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
22.4 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 13:46
dep. 13:46
25 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 13:48
dep. 13:48
25.6 km
Azbresnica
arr. 13:51
dep. 13:51
26.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 13:53
dep. 13:53
27.2 km
Dudulajce
arr. 13:55
28.4 km
15:00 15:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:21
dep. 15:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:22
dep. 15:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Rozina
arr. 15:32
dep. 15:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 15:34
dep. 15:34
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 15:37
dep. 15:37
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
22.4 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
25 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 15:48
dep. 15:48
25.6 km
Azbresnica
arr. 15:51
dep. 15:51
26.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 15:53
dep. 15:53
27.2 km
Dudulajce
arr. 15:55
28.4 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:55
dep. 15:55
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:58
dep. 15:58
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:02
dep. 16:02
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:04
dep. 16:04
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:05
dep. 16:05
13.5 km
Merosina
arr. 16:08
dep. 16:08
15.9 km
Rozina
arr. 16:12
dep. 16:12
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 16:14
dep. 16:14
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
22.4 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
25 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 16:28
dep. 16:28
25.6 km
Azbresnica
arr. 16:31
dep. 16:31
26.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 16:33
dep. 16:33
27.2 km
Dudulajce
arr. 16:35
28.4 km
17:00 17:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:21
dep. 17:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:22
dep. 17:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
dep. 17:28
15.9 km
Rozina
arr. 17:32
dep. 17:32
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 17:34
dep. 17:34
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
22.4 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
25 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 17:48
dep. 17:48
25.6 km
Azbresnica
arr. 17:51
dep. 17:51
26.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 17:53
dep. 17:53
27.2 km
Dudulajce
arr. 17:55
28.4 km
19:10 20:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:10
arr. 19:17
dep. 19:17
2.2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.6 km
arr. 19:22
dep. 19:22
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 19:25
dep. 19:25
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 19:28
dep. 19:28
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:32
dep. 19:32
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:34
dep. 19:34
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:35
dep. 19:35
13.5 km
Merosina
arr. 19:54
dep. 19:54
22.7 km
Balicevac, Ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
20.6 km
Balicevac, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
20.1 km
Balicevac, Skola
arr. 19:45
dep. 19:45
19.3 km
Rozina
arr. 19:58
dep. 19:58
25.1 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 20:01
dep. 20:01
25.7 km
Oblacina, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
27 km
Biljeg, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
29.2 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 20:11
dep. 20:11
31.8 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 20:14
dep. 20:14
32.4 km
Azbresnica
arr. 20:16
dep. 20:16
33.4 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 20:17
dep. 20:17
34 km
Dudulajce
arr. 20:20
35.2 km
22:25 23:45 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:25
arr. 22:32
dep. 22:32
2.2 km
arr. 22:34
dep. 22:34
3.6 km
arr. 22:38
dep. 22:38
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 22:41
dep. 22:41
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 22:44
dep. 22:44
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:49
dep. 22:49
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:51
dep. 22:51
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:52
dep. 22:52
13.5 km
Merosina
arr. 22:55
dep. 22:55
15.9 km
Rozina
arr. 22:59
dep. 22:59
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 23:01
dep. 23:01
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 23:04
dep. 23:04
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 23:30
dep. 23:30
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 23:23
dep. 23:23
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 23:21
dep. 23:21
27.9 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 23:35
dep. 23:35
35 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 23:37
dep. 23:37
35.6 km
Azbresnica
arr. 23:40
dep. 23:40
36.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 23:42
dep. 23:42
37.2 km
Dudulajce
arr. 23:45
38.4 km
23:30 00:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
arr. 23:37
dep. 23:37
2.2 km
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:45
dep. 23:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:48
dep. 23:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 23:51
dep. 23:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 23:52
dep. 23:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 23:54
dep. 23:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 23:55
dep. 23:55
13.5 km
Merosina
arr. 23:58
dep. 23:58
15.9 km
Rozina
arr. 00:02
dep. 00:02
18.3 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 00:03
dep. 00:03
18.9 km
Oblacina, Skola
arr. 00:05
dep. 00:05
20.2 km
Biljeg, Intersection
arr. 00:28
dep. 00:28
32.4 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 00:26
dep. 00:26
31.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
30.1 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 00:21
dep. 00:21
28.5 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 00:20
dep. 00:20
27.9 km
Azbresnica, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
35 km
Azbresnica, I - Mlin
arr. 00:34
dep. 00:34
35.6 km
Azbresnica
arr. 00:36
dep. 00:36
36.6 km
Azbresnica, II - Beli kamen
arr. 00:38
dep. 00:38
37.2 km
Dudulajce
arr. 00:40
38.4 km

Naselja Nis i Dudulajce su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.