Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Draževac kod Aleksinca timetable

monday, 14.10.2019.
05:30 05:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
18 km
09:40 10:13 (00:33)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:40
Nis, Jastrebac
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Donji Komren
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:54
dep. 09:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:56
dep. 09:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:06
dep. 10:06
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:08
dep. 10:08
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:13
20.9 km
11:15 11:47 (00:32)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
21 km
13:00 13:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
18 km
13:05 13:38 (00:33)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Jastrebac
arr. 13:08
dep. 13:08
1.9 km
Donji Komren
arr. 13:10
dep. 13:10
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:17
dep. 13:17
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:20
dep. 13:20
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:24
dep. 13:24
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 13:30
dep. 13:30
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 13:38
20.9 km
14:30 14:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
16 km
14:30 15:03 (00:33)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Jastrebac
arr. 14:34
dep. 14:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:37
dep. 14:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:44
dep. 14:44
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:46
dep. 14:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:56
dep. 14:56
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:03
20.9 km
15:15 15:47 (00:32)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:47
21 km
15:45 16:20 (00:35)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:59
dep. 15:59
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:12
dep. 16:12
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:14
dep. 16:14
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:20
20.9 km
16:30 16:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:50
18 km
17:00 17:32 (00:32)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:17
dep. 17:17
12 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Draževac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 17:32
21 km
18:35 19:07 (00:32)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
Donji Komren
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:52
dep. 18:52
12 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 18:57
dep. 18:57
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 19:07
21 km
20:00 20:33 (00:33)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:14
dep. 20:14
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
13.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 20:26
dep. 20:26
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 20:28
dep. 20:28
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 20:33
20.9 km
22:00 22:33 (00:33)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
Nis, Jastrebac
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Donji Komren
arr. 22:05
dep. 22:05
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:09
dep. 22:09
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:15
dep. 22:15
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:18
dep. 22:18
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:19
dep. 22:19
11.4 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 22:25
dep. 22:25
15.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:27
dep. 22:27
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
17.9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 22:33
20.9 km

Naselja Nis i Draževac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.