Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Draskovac timetable

saturday, 11.07.2020.
23:30 00:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
15:50 16:39 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Kocane
arr. 16:26
dep. 16:26
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:30
dep. 16:30
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:32
dep. 16:32
22.6 km
Draskovac
arr. 16:39
25.8 km
23:30 00:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
23:30 00:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
23:30 00:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
dep. 00:12
22.6 km
Draskovac
arr. 00:19
25.8 km

Naselja Nis i Draskovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.