Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Draskovac timetable

tuesday, 22.10.2019.
13:05 13:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Biljur
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
arr. 13:14
dep. 13:14
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 13:27
dep. 13:27
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:30
dep. 13:30
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:32
dep. 13:32
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 13:34
dep. 13:34
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
18.4 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
19.2 km
Pukovac, II
arr. 13:45
dep. 13:45
21.8 km
Pukovac, III
arr. 13:47
dep. 13:47
22.6 km
Draskovac
arr. 13:55
25.8 km
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Biljur
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 15:22
dep. 15:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:27
dep. 15:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
18.4 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
19.2 km
Pukovac, II
arr. 15:40
dep. 15:40
21.8 km
Pukovac, III
arr. 15:42
dep. 15:42
22.6 km
Draskovac
arr. 15:50
25.8 km
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
17:35 18:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:35
Nis, Biljur
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Malosiste, Anče
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Malosiste, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
13 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:03
dep. 18:03
15 km
Orljane, Majdan
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Doljevac
arr. 18:09
dep. 18:09
18 km
Kocane, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Kocane
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Pukovac
arr. 18:17
dep. 18:17
22 km
Pukovac, Pijaca
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Draskovac
arr. 18:25
25 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
13:05 13:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:05
Nis, Biljur
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
arr. 13:14
dep. 13:14
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 13:27
dep. 13:27
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:30
dep. 13:30
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:32
dep. 13:32
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 13:34
dep. 13:34
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
18.4 km
Kocane
arr. 13:41
dep. 13:41
19.2 km
Pukovac, II
arr. 13:45
dep. 13:45
21.8 km
Pukovac, III
arr. 13:47
dep. 13:47
22.6 km
Draskovac
arr. 13:55
25.8 km
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Biljur
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 15:22
dep. 15:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:27
dep. 15:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
18.4 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
19.2 km
Pukovac, II
arr. 15:40
dep. 15:40
21.8 km
Pukovac, III
arr. 15:42
dep. 15:42
22.6 km
Draskovac
arr. 15:50
25.8 km
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
17:35 18:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:35
Nis, Biljur
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Malosiste, Anče
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Malosiste, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
13 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:03
dep. 18:03
15 km
Orljane, Majdan
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Doljevac
arr. 18:09
dep. 18:09
18 km
Kocane, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Kocane
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Pukovac
arr. 18:17
dep. 18:17
22 km
Pukovac, Pijaca
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Draskovac
arr. 18:25
25 km

Naselja Nis i Draskovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 13:05 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.