Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Draskovac timetable

friday, 19.07.2019.
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Biljur
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 15:22
dep. 15:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:27
dep. 15:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
18.4 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
19.2 km
Pukovac, II
arr. 15:40
dep. 15:40
21.8 km
Pukovac, III
arr. 15:42
dep. 15:42
22.6 km
Draskovac
arr. 15:50
25.8 km
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
15:50 16:39 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Kocane
arr. 16:26
dep. 16:26
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:30
dep. 16:30
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:32
dep. 16:32
22.6 km
Draskovac
arr. 16:39
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Biljur
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 15:22
dep. 15:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:27
dep. 15:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
18.4 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
19.2 km
Pukovac, II
arr. 15:40
dep. 15:40
21.8 km
Pukovac, III
arr. 15:42
dep. 15:42
22.6 km
Draskovac
arr. 15:50
25.8 km
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km
Nis - Draskovac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:00 15:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Biljur
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 15:22
dep. 15:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:27
dep. 15:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
18.4 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
19.2 km
Pukovac, II
arr. 15:40
dep. 15:40
21.8 km
Pukovac, III
arr. 15:42
dep. 15:42
22.6 km
Draskovac
arr. 15:50
25.8 km
15:55 16:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:55
Nis, Biljur
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:20
dep. 16:20
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:22
dep. 16:22
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:24
dep. 16:24
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.4 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
19.2 km
Pukovac, II
arr. 16:35
dep. 16:35
21.8 km
Pukovac, III
arr. 16:37
dep. 16:37
22.6 km
Draskovac
arr. 16:44
25.8 km

Naselja Nis i Draskovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.