Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Donji Dusnik timetable

monday, 19.08.2019.
05:40 06:50 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
35.4 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
35.4 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Taskovici
arr. 09:04
dep. 09:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:06
dep. 09:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:08
dep. 09:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 09:21
dep. 09:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
28 km
Krastavce
arr. 09:30
dep. 09:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 09:33
dep. 09:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 09:35
dep. 09:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 09:38
dep. 09:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 09:40
35.4 km
11:20 12:25 (01:05)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:20
arr. 11:29
dep. 11:29
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:32
dep. 11:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 11:35
dep. 11:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:36
dep. 11:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:39
dep. 11:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:52
dep. 11:52
15.8 km
Taskovici
arr. 11:54
dep. 11:54
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:56
dep. 11:56
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:58
dep. 11:58
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
21.9 km
Marina Kutina
arr. 12:06
dep. 12:06
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Krastavce
arr. 12:15
dep. 12:15
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:18
dep. 12:18
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:20
dep. 12:20
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 12:23
dep. 12:23
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:25
35.4 km
12:50 14:00 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:22
dep. 13:22
15.8 km
Taskovici
arr. 13:24
dep. 13:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:26
dep. 13:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:37
dep. 13:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 13:41
dep. 13:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Krastavce
arr. 13:50
dep. 13:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:53
dep. 13:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:55
dep. 13:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 13:58
dep. 13:58
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 14:00
35.4 km
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
35.4 km
15:00 16:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:21
dep. 15:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:24
dep. 15:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:32
dep. 15:32
15.8 km
Taskovici
arr. 15:34
dep. 15:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:36
dep. 15:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:51
dep. 15:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Krastavce
arr. 16:00
dep. 16:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:03
dep. 16:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:05
dep. 16:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:08
dep. 16:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:10
35.4 km
15:50 16:59 (01:09)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
35.4 km
17:00 18:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
34.6 km
18:35 19:40 (01:05)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
arr. 18:44
dep. 18:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:47
dep. 18:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:51
dep. 18:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:54
dep. 18:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:56
dep. 18:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:59
dep. 18:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:07
dep. 19:07
15.8 km
Taskovici
arr. 19:09
dep. 19:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:11
dep. 19:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
28 km
Krastavce
arr. 19:30
dep. 19:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:33
dep. 19:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:35
dep. 19:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 19:38
dep. 19:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:40
35.4 km
20:05 21:15 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
15.8 km
Taskovici
arr. 20:39
dep. 20:39
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:41
dep. 20:41
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
21.9 km
Marina Kutina
arr. 20:56
dep. 20:56
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
28 km
Krastavce
arr. 21:05
dep. 21:05
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 21:08
dep. 21:08
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 21:10
dep. 21:10
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 21:13
dep. 21:13
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 21:15
35.4 km
22:15 23:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:24
dep. 22:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 22:27
dep. 22:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 22:30
dep. 22:30
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 22:31
dep. 22:31
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:34
dep. 22:34
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 22:35
dep. 22:35
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 22:36
dep. 22:36
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 22:37
dep. 22:37
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 22:39
dep. 22:39
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 22:41
dep. 22:41
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 22:47
dep. 22:47
15.8 km
Taskovici
arr. 22:49
dep. 22:49
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 22:51
dep. 22:51
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 22:53
dep. 22:53
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 22:57
dep. 22:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 23:01
dep. 23:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 23:03
dep. 23:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
28 km
Krastavce
arr. 23:10
dep. 23:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 23:13
dep. 23:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 23:15
dep. 23:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 23:17
dep. 23:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 23:20
34.6 km

Naselja Nis i Donji Dusnik su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.