Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Donji Dusnik timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:40 06:50 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
35.4 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
0 km
12:50 14:00 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:22
dep. 13:22
0 km
Taskovici
arr. 13:24
dep. 13:24
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:26
dep. 13:26
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:37
dep. 13:37
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
0 km
Marina Kutina
arr. 13:41
dep. 13:41
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
0 km
Krastavce
arr. 13:50
dep. 13:50
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:53
dep. 13:53
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:55
dep. 13:55
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
0 km
Donji Dusnik
arr. 13:58
dep. 13:58
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 14:00
0 km
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
0 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
0 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
0 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
0 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
0 km
15:50 16:59 (01:09)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
0 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
0 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
0 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
0 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
0 km
17:00 18:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
dep. 18:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:10
35.4 km
Nis - Donji Dusnik timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:40 06:50 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
35.4 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
0 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
0 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
0 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
0 km
12:50 14:00 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:22
dep. 13:22
0 km
Taskovici
arr. 13:24
dep. 13:24
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:26
dep. 13:26
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:37
dep. 13:37
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
0 km
Marina Kutina
arr. 13:41
dep. 13:41
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
0 km
Krastavce
arr. 13:50
dep. 13:50
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:53
dep. 13:53
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:55
dep. 13:55
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
0 km
Donji Dusnik
arr. 13:58
dep. 13:58
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 14:00
0 km
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
0 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
0 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
0 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
0 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
0 km
15:50 16:59 (01:09)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
0 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
0 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
0 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
0 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
0 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
0 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
0 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
0 km
17:00 18:10 (01:10)
Bus stationElid
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
dep. 18:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:10
35.4 km

Naselja Nis i Donji Dusnik su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.