Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Donji Drenovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km
Nis - Donji Drenovac timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
15:50 16:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:12
dep. 16:12
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:15
dep. 16:15
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:17
dep. 16:17
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:19
dep. 16:19
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
18.4 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 16:28
dep. 16:28
20.6 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22.4 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
23.4 km
Donje Crnatovo
arr. 16:37
dep. 16:37
25.8 km
Gornje Crnatovo, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
27.4 km
Gornji Drenovac
arr. 16:45
dep. 16:45
30.3 km
Donji Drenovac
arr. 16:50
32.9 km

Naselja Nis i Donji Drenovac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 15:50 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.