Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Donje Vlase timetable

monday, 14.10.2019.
05:20 05:50 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:20
Nis, Ured
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
arr. 05:23
dep. 05:23
1.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
2.6 km
arr. 05:29
dep. 05:29
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 05:32
dep. 05:32
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 05:34
dep. 05:34
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 05:35
dep. 05:35
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 05:37
dep. 05:37
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 05:39
dep. 05:39
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 05:44
dep. 05:44
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 05:46
dep. 05:46
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 05:50
12.1 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Ured
arr. 06:32
dep. 06:32
0.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 06:44
dep. 06:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 06:45
dep. 06:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 06:49
dep. 06:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 06:54
dep. 06:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 06:56
dep. 06:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 07:00
12.1 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Ured
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 12:44
dep. 12:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 12:45
dep. 12:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 12:47
dep. 12:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 12:49
dep. 12:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 12:54
dep. 12:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 12:56
dep. 12:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 13:00
12.1 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Ured
arr. 14:32
dep. 14:32
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
2.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 14:44
dep. 14:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 14:45
dep. 14:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 14:47
dep. 14:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 14:49
dep. 14:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 14:54
dep. 14:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 14:56
dep. 14:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 14:58
dep. 14:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 15:00
12.1 km
15:40 16:10 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Ured
arr. 15:42
dep. 15:42
0.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.6 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 15:52
dep. 15:52
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 15:54
dep. 15:54
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 15:55
dep. 15:55
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 15:57
dep. 15:57
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 15:59
dep. 15:59
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 16:01
dep. 16:01
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 16:04
dep. 16:04
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 16:06
dep. 16:06
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 16:08
dep. 16:08
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 16:10
12.1 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Ured
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.6 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 20:42
dep. 20:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 20:44
dep. 20:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 20:45
dep. 20:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 20:47
dep. 20:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 20:49
dep. 20:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 20:51
dep. 20:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 20:54
dep. 20:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 20:56
dep. 20:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 20:58
dep. 20:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 21:00
12.1 km
Nis - Donje Vlase timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:20 05:50 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:20
Nis, Ured
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
arr. 05:23
dep. 05:23
1.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
2.6 km
arr. 05:29
dep. 05:29
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 05:32
dep. 05:32
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 05:34
dep. 05:34
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 05:35
dep. 05:35
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 05:37
dep. 05:37
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 05:39
dep. 05:39
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 05:44
dep. 05:44
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 05:46
dep. 05:46
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 05:48
dep. 05:48
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 05:50
12.1 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Ured
arr. 06:32
dep. 06:32
0.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 06:44
dep. 06:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 06:45
dep. 06:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 06:49
dep. 06:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 06:54
dep. 06:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 06:56
dep. 06:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 06:58
dep. 06:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 07:00
12.1 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Ured
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 12:44
dep. 12:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 12:45
dep. 12:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 12:47
dep. 12:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 12:49
dep. 12:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 12:54
dep. 12:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 12:56
dep. 12:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 13:00
12.1 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Nis, Ured
arr. 14:32
dep. 14:32
0.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
2.6 km
arr. 14:39
dep. 14:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 14:44
dep. 14:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 14:45
dep. 14:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 14:47
dep. 14:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 14:49
dep. 14:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 14:54
dep. 14:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 14:56
dep. 14:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 14:58
dep. 14:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 15:00
12.1 km
15:40 16:10 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Ured
arr. 15:42
dep. 15:42
0.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
2.6 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 15:52
dep. 15:52
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 15:54
dep. 15:54
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 15:55
dep. 15:55
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 15:57
dep. 15:57
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 15:59
dep. 15:59
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 16:01
dep. 16:01
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 16:04
dep. 16:04
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 16:06
dep. 16:06
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 16:08
dep. 16:08
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 16:10
12.1 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, Ured
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.6 km
arr. 20:39
dep. 20:39
3.4 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 20:42
dep. 20:42
5.1 km
Donje Vlase, Kovanluk
arr. 20:44
dep. 20:44
6.6 km
Donje Vlase, Turski sancevi
arr. 20:45
dep. 20:45
7.4 km
Donje Vlase, Malo brdo 1
arr. 20:47
dep. 20:47
7.9 km
Donje Vlase, Vikendice
arr. 20:49
dep. 20:49
8.7 km
Donje Vlase, Malo brdo 2
arr. 20:51
dep. 20:51
9.1 km
Donje Vlase, Cesma
arr. 20:54
dep. 20:54
9.9 km
Donje Vlase, Malo brdo 3 - Svetlost
arr. 20:56
dep. 20:56
10.6 km
Donje Vlase, Reka
arr. 20:58
dep. 20:58
11.7 km
Donje Vlase, Okretnica
arr. 21:00
12.1 km

Naselja Nis i Donje Vlase su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.