Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Dimitrovgrad timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:30 07:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:30
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
45.5 km
Pirot, Bus station
arr. 06:01
dep. 06:15
75.4 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 07:00
101.4 km
07:05 10:17 (03:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:05
arr. 07:10
dep. 07:11
2 km
arr. 07:16
dep. 07:17
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:29
dep. 08:30
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:46
dep. 08:47
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
64 km
arr. 09:09
dep. 09:10
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:23
72 km
Pirot, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:48
dep. 09:49
86 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
92 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 10:01
dep. 10:02
97 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
102 km
Sreckovac, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
104 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 10:17
109 km
09:15 11:56 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
45.5 km
Bela Palanka, Gradska bolnica
arr. 10:16
dep. 10:16
46.1 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:19
dep. 10:19
49.5 km
Ciflik
arr. 10:21
dep. 10:21
51.7 km
Sinjac
arr. 10:26
dep. 10:26
56.9 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:28
dep. 10:28
58.4 km
Crnokliste
arr. 10:30
dep. 10:30
59.9 km
Crvencevo
arr. 10:32
dep. 10:32
61.9 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
64.2 km
Pirot, Kale
arr. 10:49
dep. 10:49
75 km
Pirot, Bus station
arr. 10:53
dep. 11:10
76.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
83.3 km
Veliki Jovanovac
arr. 11:33
dep. 11:33
85.2 km
Vojnjegovac
arr. 11:36
dep. 11:36
88.2 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 11:39
dep. 11:39
90.1 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
92 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
96.3 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 11:56
102.4 km
11:30 14:50 (03:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:36
2 km
arr. 11:41
dep. 11:42
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:50
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 12:14
dep. 12:15
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:32
dep. 12:33
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:47
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:02
dep. 13:03
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:11
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:19
dep. 13:20
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
64 km
arr. 13:42
dep. 13:43
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
72 km
Pirot, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:21
dep. 14:22
86 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 14:28
dep. 14:29
92 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 14:34
dep. 14:35
97 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
102 km
Sreckovac, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
104 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 14:50
109 km
14:30 16:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Nis, Cele kula
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 16:20
100 km
15:50 19:12 (03:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:55
dep. 15:56
2 km
arr. 16:01
dep. 16:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:52
dep. 16:53
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:19
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:24
dep. 17:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:41
dep. 17:42
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
64 km
arr. 18:04
dep. 18:05
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
72 km
Pirot, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:43
dep. 18:44
86 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
92 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 18:56
dep. 18:57
97 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
102 km
Sreckovac, Railway station
arr. 19:06
dep. 19:07
104 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 19:12
109 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Nis, EI
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:19
dep. 16:19
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:24
dep. 16:24
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 16:28
dep. 16:28
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:31
dep. 16:31
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:34
dep. 16:34
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:36
dep. 16:36
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:37
dep. 16:37
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:40
dep. 16:40
35 km
Crvena Reka
arr. 16:42
dep. 16:42
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:43
dep. 16:43
37.5 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:46
dep. 16:46
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:48
dep. 16:48
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 16:51
dep. 16:51
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:59
dep. 16:59
50 km
Ciflik
arr. 17:03
dep. 17:03
54 km
Sinjac
arr. 17:06
dep. 17:06
57 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Crnokliste
arr. 17:09
dep. 17:09
60 km
Crvencevo
arr. 17:11
dep. 17:11
62 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
64 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
76 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
77 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
85 km
Veliki Jovanovac
arr. 17:45
dep. 17:45
88 km
Vojnjegovac
arr. 17:47
dep. 17:47
90 km
Belo Polje (Sukovo)
arr. 17:49
dep. 17:49
92 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
95 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
99 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 18:00
103 km

Naselja Nis i Dimitrovgrad su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 03h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.