Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Cubura kod Merosine timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km
Nis - Cubura kod Merosine timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:37
dep. 12:37
2.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:48
dep. 12:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:54
dep. 12:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Merosina
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
Balicevac, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Balicevac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.5 km
Balicevac, Skola
arr. 13:07
dep. 13:07
19.3 km
Lepaja, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
21.7 km
Lepaja, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Cubura kod Merosine
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Cubura kod Merosine, Cesma - okretnica
arr. 13:30
27.4 km

Naselja Nis i Cubura kod Merosine su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.