Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Cicevac timetable

tuesday, 19.02.2019.
03:00 04:43 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
dep. 03:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
15 km
arr. 03:26
dep. 03:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:38
dep. 03:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:44
dep. 03:45
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:53
dep. 03:53
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:09
dep. 04:10
54 km
arr. 04:13
dep. 04:14
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:16
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:20
dep. 04:21
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:36
dep. 04:37
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:43
80 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
71.5 km
06:40 08:01 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:09
dep. 07:10
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
64 km
Stalac, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 08:01
80 km
07:30 09:13 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
dep. 08:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
54 km
arr. 08:43
dep. 08:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
80 km
07:37 08:55 (01:18)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
71 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
70 km
10:30 11:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
70 km
12:10 13:53 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:54
dep. 12:55
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:03
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:07
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:13
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
54 km
arr. 13:23
dep. 13:24
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:26
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
64 km
Stalac, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:47
75 km
Lucina, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 13:53
80 km
14:30 15:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
68 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
71 km
15:50 17:29 (01:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
15 km
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
dep. 16:35
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:39
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:48
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:51
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
54 km
arr. 17:01
dep. 17:01
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
80 km
16:00 17:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
63 km
17:20 18:41 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
80 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
72 km
20:00 21:46 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
15 km
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:44
dep. 20:45
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:00
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:05
dep. 21:05
49 km
Djunis, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
54 km
arr. 21:13
dep. 21:17
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:19
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:43
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:46
80 km

Naselja Nis i Cicevac su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.