Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Cicevac timetable

monday, 17.02.2020.
03:05 04:40 (01:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
arr. 03:13
dep. 03:13
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
15 km
arr. 03:29
dep. 03:29
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:33
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:37
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:42
dep. 03:42
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:46
dep. 03:46
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 03:50
dep. 03:50
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:53
dep. 03:53
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:56
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 03:59
dep. 03:59
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:02
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 04:04
dep. 04:04
49 km
Djunis, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
54 km
arr. 04:12
dep. 04:12
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 04:14
dep. 04:14
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
64 km
Stalac, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:34
75 km
Lucina, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:40
80 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
71.5 km
06:39 07:59 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:39
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:07
dep. 07:08
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
64 km
Stalac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:59
80 km
07:30 09:13 (01:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
dep. 08:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
54 km
arr. 08:43
dep. 08:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:13
80 km
07:37 08:55 (01:18)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:37
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
71 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
70 km
10:30 11:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
70 km
11:45 12:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
Cicevac, Bus station
arr. 12:55
70.2 km
12:30 14:13 (01:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:14
dep. 13:15
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:30
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:35
49 km
Djunis, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
54 km
arr. 13:43
dep. 13:44
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:46
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
64 km
Stalac, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
75 km
Lucina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 14:13
80 km
14:30 15:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
64 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
68 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
71 km
15:53 17:29 (01:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
arr. 16:01
dep. 16:02
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
15 km
arr. 16:18
dep. 16:18
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:35
dep. 16:36
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:43
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:54
49 km
Djunis, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
arr. 17:01
dep. 17:01
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
64 km
Stalac, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
75 km
Lucina, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:29
80 km
16:00 17:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
63 km
17:20 18:41 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
32 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
42 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
64 km
Stalac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
75 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:41
80 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
72 km
19:55 21:39 (01:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:32
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:38
dep. 20:39
32 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
37 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
39 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:49
42 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:52
45 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
48 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
49 km
Djunis, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:01
54 km
arr. 21:04
dep. 21:04
58 km
Cerovo, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:06
60 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:17
64 km
Stalac, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
75 km
Lucina, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
78 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:39
80 km

Naselja Nis i Cicevac su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Cicevac iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.