Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Brus timetable

thursday, 27.02.2020.
11:30 13:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
92 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
44.5 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
58.5 km
Razbojna, Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
70.9 km
Razbojna
arr. 16:56
dep. 16:56
74.1 km
Dupci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
76.2 km
Lepenac, Č
arr. 17:05
dep. 17:05
80.9 km
Trsanovci
arr. 17:11
dep. 17:11
86.1 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
88.7 km
Nis - Brus timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
11:30 13:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
92 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
44.5 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
58.5 km
Razbojna, Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
70.9 km
Razbojna
arr. 16:56
dep. 16:56
74.1 km
Dupci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
76.2 km
Lepenac, Č
arr. 17:05
dep. 17:05
80.9 km
Trsanovci
arr. 17:11
dep. 17:11
86.1 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
88.7 km
Nis - Brus timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
11:30 13:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
92 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
34.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
37.8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
43 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
44.5 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
46.9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
47.8 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
50.1 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
53.1 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
54.4 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
56.2 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
58.5 km
Razbojna, Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
70.9 km
Razbojna
arr. 16:56
dep. 16:56
74.1 km
Dupci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
76.2 km
Lepenac, Č
arr. 17:05
dep. 17:05
80.9 km
Trsanovci
arr. 17:11
dep. 17:11
86.1 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
88.7 km
Nis - Brus timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
11:30 13:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Brus, Bus station
arr. 13:50
92 km

Naselja Nis i Brus su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.