Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Bojnik timetable

monday, 06.07.2020.
06:20 07:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Kutles
arr. 07:05
dep. 07:05
26.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
30.2 km
Donje Brijanje
arr. 07:14
dep. 07:14
32.3 km
Gornje Brijanje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:20
dep. 07:20
35.9 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
36.7 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.8 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
46 km
Bojnik, Center
arr. 07:38
47 km
17:15 18:18 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
33.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
37.5 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
39.6 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
43.2 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
47.3 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
52.1 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
54.5 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
55.5 km
Nis - Bojnik timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
06:20 07:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Kutles
arr. 07:05
dep. 07:05
26.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
30.2 km
Donje Brijanje
arr. 07:14
dep. 07:14
32.3 km
Gornje Brijanje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:20
dep. 07:20
35.9 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
36.7 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.8 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
46 km
Bojnik, Center
arr. 07:38
47 km
17:15 18:18 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
33.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
37.5 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
39.6 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
43.2 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
47.3 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
52.1 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
54.5 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
55.5 km
Nis - Bojnik timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
06:20 07:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Kutles
arr. 07:05
dep. 07:05
26.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
30.2 km
Donje Brijanje
arr. 07:14
dep. 07:14
32.3 km
Gornje Brijanje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:20
dep. 07:20
35.9 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
36.7 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.8 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
46 km
Bojnik, Center
arr. 07:38
47 km
17:15 18:18 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
33.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
37.5 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
39.6 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
43.2 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
47.3 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
52.1 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
54.5 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
55.5 km
Nis - Bojnik timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
06:20 07:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Kutles
arr. 07:05
dep. 07:05
26.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
30.2 km
Donje Brijanje
arr. 07:14
dep. 07:14
32.3 km
Gornje Brijanje
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:20
dep. 07:20
35.9 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
36.7 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
40 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.8 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
43.5 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
46 km
Bojnik, Center
arr. 07:38
47 km
17:15 18:18 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:22
dep. 17:22
2.2 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
33.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
36.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
37.5 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
39.6 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
43.2 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
47.3 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
52.1 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
54.5 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
55.5 km

Naselja Nis i Bojnik su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 03min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.