Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Bela Palanka timetable

friday, 23.04.2021.
03:00 04:32 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 03:00
Nis, Railway station - Palilulska rampa
arr. 03:05
dep. 03:06
2 km
Nis, Railway Station Cele kula
arr. 03:11
dep. 03:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 03:19
dep. 03:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 03:26
dep. 03:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
25 km
Crnce kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 04:02
dep. 04:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:24
dep. 04:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 04:32
51 km
05:45 06:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 06:08
dep. 06:08
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 06:14
dep. 06:14
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 06:17
dep. 06:17
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 06:19
dep. 06:19
27 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 06:23
dep. 06:23
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 06:24
dep. 06:24
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
35 km
arr. 06:30
dep. 06:30
36.2 km
arr. 06:31
dep. 06:31
37.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:34
dep. 06:34
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 06:39
dep. 06:39
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
46 km
06:30 07:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 06:45
dep. 06:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 06:54
dep. 06:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:57
dep. 06:57
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 07:07
dep. 07:07
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 07:10
dep. 07:10
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 07:11
dep. 07:11
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 07:12
dep. 07:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
34.5 km
arr. 07:19
dep. 07:19
36.2 km
arr. 07:20
dep. 07:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:24
dep. 07:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:30
45.5 km
07:00 08:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:24
dep. 07:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:27
dep. 07:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:31
dep. 07:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:34
dep. 07:34
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 07:37
dep. 07:37
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 07:40
dep. 07:40
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 07:41
dep. 07:41
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 07:42
dep. 07:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
34.5 km
arr. 07:48
dep. 07:48
35.8 km
arr. 07:49
dep. 07:49
36.2 km
arr. 07:50
dep. 07:50
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:54
dep. 07:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
45.5 km
07:00 08:32 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:00
Nis, Railway station - Palilulska rampa
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
Nis, Railway Station Cele kula
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
25 km
Crnce kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:02
dep. 08:03
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:24
dep. 08:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:32
51 km
07:30 08:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:36
dep. 07:36
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:39
dep. 07:39
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:42
dep. 07:42
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:52
dep. 07:52
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 07:54
dep. 07:54
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:55
dep. 07:55
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
22.6 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 08:04
dep. 08:04
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 08:07
dep. 08:07
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 08:08
dep. 08:08
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 08:09
dep. 08:09
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
34.5 km
arr. 08:14
dep. 08:14
36.2 km
arr. 08:15
dep. 08:15
36.9 km
arr. 08:16
dep. 08:16
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:19
dep. 08:19
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 08:24
dep. 08:24
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:25
45.5 km
09:15 10:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:49
dep. 09:49
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
arr. 10:03
dep. 10:03
36.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
36.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
45.5 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
arr. 11:29
dep. 11:29
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
42 km
11:00 11:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 11:34
dep. 11:34
27 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 11:37
dep. 11:37
30 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 11:38
dep. 11:38
31 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 11:39
dep. 11:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
35 km
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
arr. 11:46
dep. 11:46
37.5 km
arr. 11:47
dep. 11:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:49
dep. 11:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
42 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
46 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:04
dep. 13:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 13:07
dep. 13:07
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 13:10
dep. 13:10
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 13:11
dep. 13:11
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 13:12
dep. 13:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
34.5 km
arr. 13:18
dep. 13:18
35.8 km
arr. 13:19
dep. 13:19
36.2 km
arr. 13:20
dep. 13:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:24
dep. 13:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 13:28
dep. 13:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:30
45.5 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:09
dep. 13:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:18
dep. 13:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:20
dep. 13:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:24
dep. 13:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 13:26
dep. 13:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:33
dep. 13:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:34
dep. 13:34
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 13:37
dep. 13:37
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 13:40
dep. 13:40
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 13:41
dep. 13:41
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 13:42
dep. 13:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
34.5 km
arr. 13:48
dep. 13:48
35.8 km
arr. 13:49
dep. 13:49
36.2 km
arr. 13:50
dep. 13:50
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:54
dep. 13:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 13:58
dep. 13:58
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:00
45.5 km
13:45 14:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
29 km
arr. 14:25
dep. 14:25
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:30
dep. 14:30
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
41 km
14:00 14:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 14:29
dep. 14:29
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 14:34
dep. 14:34
27 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
31 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 14:39
dep. 14:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
arr. 14:46
dep. 14:46
37.5 km
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
42 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
46 km
14:30 15:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Brzi Brod, 1 - Trafo
arr. 14:47
dep. 14:47
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:04
dep. 15:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 15:07
dep. 15:07
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 15:10
dep. 15:10
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 15:11
dep. 15:11
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 15:12
dep. 15:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
34.5 km
arr. 15:18
dep. 15:18
35.8 km
arr. 15:19
dep. 15:19
36.2 km
arr. 15:20
dep. 15:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:24
dep. 15:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 15:28
dep. 15:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
45.5 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
dep. 15:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 15:37
dep. 15:37
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 15:40
dep. 15:40
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 15:41
dep. 15:41
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
34.5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
36.2 km
arr. 15:49
dep. 15:49
36.9 km
arr. 15:50
dep. 15:50
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:54
dep. 15:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
45.5 km
15:20 16:52 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 15:20
Nis, Railway station - Palilulska rampa
arr. 15:25
dep. 15:26
2 km
Nis, Railway Station Cele kula
arr. 15:31
dep. 15:32
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
12 km
Prosek, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:47
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
25 km
Crnce kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:22
dep. 16:23
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
42 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:44
dep. 16:45
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 16:52
51 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:52
dep. 15:52
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:55
dep. 15:55
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:03
dep. 16:03
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 16:05
dep. 16:05
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:05
dep. 16:05
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:08
dep. 16:08
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 16:13
dep. 16:13
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 16:15
dep. 16:15
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 16:17
dep. 16:17
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 16:18
dep. 16:18
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 16:19
dep. 16:19
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
34.5 km
arr. 16:23
dep. 16:23
35.8 km
arr. 16:24
dep. 16:24
36.2 km
arr. 16:25
dep. 16:25
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:30
dep. 16:30
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
41.4 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:35
45.5 km
16:45 17:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:45
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:30
41 km
17:00 17:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje - vikendice
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 17:29
dep. 17:29
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:31
dep. 17:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 17:34
dep. 17:34
27 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 17:37
dep. 17:37
30 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 17:39
dep. 17:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
arr. 17:46
dep. 17:46
37.5 km
arr. 17:47
dep. 17:47
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:49
dep. 17:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 17:54
dep. 17:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
46 km
17:20 18:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
arr. 17:50
dep. 17:50
33 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
42 km
17:50 18:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:07
dep. 18:07
3.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
45.6 km
18:10 18:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:10
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
42 km
18:30 19:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:54
dep. 18:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 19:01
dep. 19:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:03
dep. 19:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 19:04
dep. 19:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 19:07
dep. 19:07
26.7 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 19:10
dep. 19:10
29.5 km
Dolac Selo, Baza 1 - Juzna Morava
arr. 19:11
dep. 19:11
30.1 km
Dolac Selo, Baza 2 - Kamenolom
arr. 19:12
dep. 19:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
34.5 km
arr. 19:18
dep. 19:18
35.8 km
arr. 19:19
dep. 19:19
36.2 km
arr. 19:20
dep. 19:20
37.1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 19:24
dep. 19:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
41.4 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 19:28
dep. 19:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:30
45.5 km
19:30 20:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
dep. 19:55
18 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Gradiste kod Bele Palanke, Kanjon
arr. 20:04
dep. 20:04
27 km
Dolac Selo, Radov Dol
arr. 20:07
dep. 20:07
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
35 km
arr. 20:15
dep. 20:15
37.5 km
arr. 20:16
dep. 20:16
38 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
42 km
Bela Palanka, Buducnost - stadion
arr. 20:24
dep. 20:24
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
46 km
21:00 21:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
42 km

Naselja Nis i Bela Palanka su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Bela Palanka iznosi od 2,58 EUR do 2,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.