Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Bancarevo timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:45 05:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 04:57
dep. 04:57
3.9 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:16
dep. 05:16
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:26
dep. 05:26
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:31
dep. 05:31
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 05:35
dep. 05:35
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:37
dep. 05:37
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:38
dep. 05:38
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:40
dep. 05:40
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:42
dep. 05:42
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:43
dep. 05:43
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:44
dep. 05:44
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 05:45
31.7 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:42
dep. 15:42
3.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:10
dep. 16:10
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:15
dep. 16:15
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 16:24
dep. 16:24
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:25
dep. 16:25
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:28
dep. 16:28
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:30
dep. 16:30
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:33
dep. 16:33
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 16:35
31.7 km
18:00 19:05 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
1.7 km
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:12
dep. 18:12
3.9 km
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:19
dep. 18:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 18:23
dep. 18:23
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 18:29
dep. 18:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:35
dep. 18:35
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:34
dep. 18:34
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 18:40
dep. 18:40
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:45
dep. 18:45
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:50
dep. 18:50
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 18:54
dep. 18:54
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:55
dep. 18:55
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:58
dep. 18:58
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:00
dep. 19:00
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:02
dep. 19:02
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:03
dep. 19:03
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:04
dep. 19:04
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 19:05
31.7 km
Nis - Bancarevo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:45 05:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 04:57
dep. 04:57
3.9 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:16
dep. 05:16
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:26
dep. 05:26
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:31
dep. 05:31
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 05:35
dep. 05:35
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:37
dep. 05:37
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:38
dep. 05:38
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:40
dep. 05:40
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:42
dep. 05:42
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:43
dep. 05:43
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:44
dep. 05:44
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 05:45
31.7 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:42
dep. 15:42
3.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:10
dep. 16:10
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:15
dep. 16:15
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 16:24
dep. 16:24
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:25
dep. 16:25
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:28
dep. 16:28
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:30
dep. 16:30
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:33
dep. 16:33
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 16:35
31.7 km
18:00 19:05 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
1.7 km
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:12
dep. 18:12
3.9 km
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:19
dep. 18:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 18:23
dep. 18:23
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 18:29
dep. 18:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:35
dep. 18:35
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:34
dep. 18:34
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 18:40
dep. 18:40
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:45
dep. 18:45
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:50
dep. 18:50
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 18:54
dep. 18:54
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:55
dep. 18:55
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:58
dep. 18:58
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:00
dep. 19:00
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:02
dep. 19:02
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:03
dep. 19:03
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:04
dep. 19:04
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 19:05
31.7 km
Nis - Bancarevo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
04:45 05:45 (01:00)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 04:57
dep. 04:57
3.9 km
arr. 04:58
dep. 04:58
4.5 km
Nis, EI
arr. 05:00
dep. 05:00
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:04
dep. 05:04
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:08
dep. 05:08
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:14
dep. 05:14
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:16
dep. 05:16
14.1 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:26
dep. 05:26
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:31
dep. 05:31
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 05:35
dep. 05:35
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 05:37
dep. 05:37
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 05:38
dep. 05:38
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 05:40
dep. 05:40
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:42
dep. 05:42
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:43
dep. 05:43
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:44
dep. 05:44
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 05:45
31.7 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:42
dep. 15:42
3.9 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Nis, EI
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:49
dep. 15:49
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:10
dep. 16:10
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:15
dep. 16:15
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 16:24
dep. 16:24
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 16:25
dep. 16:25
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 16:28
dep. 16:28
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:30
dep. 16:30
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:33
dep. 16:33
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 16:35
31.7 km
18:00 19:05 (01:05)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
1.7 km
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:12
dep. 18:12
3.9 km
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Brzi Brod, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
6.7 km
Brzi Brod, 2
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:19
dep. 18:19
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
9.8 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 18:23
dep. 18:23
10 km
Niska Banja, Kozara
arr. 18:29
dep. 18:29
11.5 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:35
dep. 18:35
16.3 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:34
dep. 18:34
15.2 km
Jelasnica kod Nisa, Hanovi izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 18:40
dep. 18:40
17.9 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:45
dep. 18:45
18.4 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:50
dep. 18:50
19.5 km
Kunovica, Okretnica
arr. 18:54
dep. 18:54
21.6 km
Kunovica, Cirak
arr. 18:55
dep. 18:55
23.6 km
Kunovica, Kuraznica
arr. 18:58
dep. 18:58
24.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:00
dep. 19:00
25.3 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:02
dep. 19:02
26.9 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:03
dep. 19:03
28.8 km
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:04
dep. 19:04
31.3 km
Bancarevo, Okretnica
arr. 19:05
31.7 km

Naselja Nis i Bancarevo su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.